חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

שרברבים במרכזטלפון: 052-471-1261

מחפשים שרברבים במרכז? בדיוק לשם כך חברתנו שרברבים במרכז הוקמה,

על מנת לספק שירותי אינסטלציה מתקדמים הכוללים: פתיחת סתימות, איתור נזילות, קטילת שורשים,

החלפת ברז אמבטיה, החלפת צנרת, איתור נזילות מים, משאבות טבולות, תיקון דודי שמש וכמובן - אינסטלטור בנתניה אמינים ובשירות אדיב!קטגוריה: תל אביב טלפון: 052-471-1261
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 53

אבנר שירותי אינסטלציהטלפון: 052-868-9612

אבנר שירותי אינסטלציה מטפל בכל סוגי הסתימות וכל סוגי האינסטלציה במרכז, במקרי חירום יכול להגיע לדירתכם 24 שעות ביממהקטגוריה: תל אביב טלפון: 052-868-9612
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 32

אינסטלטור אמיןטלפון: 052-47-11-261

אינסטלטור אמין

המקצוענים אינסטלטורים

שרברב אמין ומקצועי

אינסטלטור אמין ומקצועי נותן שירות באיזור השרון והמרכזקטגוריה: תל אביב טלפון: 052-47-11-261
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 66

תיקון והחלפת משאבות טבולות

מה הם משאבות טבולות ולמה הם משמשות?
מה הם משאבות טבולות ולמה הם משמשות?

משאבות, מעצם המהות שלהן, מקבלות תפקיד מרכזי במערכת האינסטלציה הביתית. מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת הוא שיש בנמצא סוגים שונים של משאבות, כל אחד בעל מאפיינים משלו, וכל אחד מתאים לתנאים מסוימים. משאבות טבולות נכנסות לתמונה בנקודה הזו בדיוק – הנה כל מה שחשוב לדעת עליהן.

משאבת ביוב חדשה ומתוחכמת
משאבת ביוב חדשה ומתוחכמת

ריח מהכיור הורג אתכם? מזמינים אינסטלטור בכל יום שני וחמישי אבל שום דבר לא עוזר? השיערות במקלחת גורמות לריבים בכל בוקר? כעת יש פתרון מושלם שכולנו חיכינו לנו. סילוקית היא כלי עזר מושלם לצרכן הפרטי והמוסדי אשר נותן את הפתרון המלא לטיפול במניעת סתימות ביוב, ריחות רעים, פיצוצי ביוב ושאר מיני ישויות זרות הנתקעות בתוך פתחי הניקוז ואין להם מושיע.

החלפת משאבות טבולות
החלפת משאבות טבולות

נעשה שימוש במשאבות טבולות במבנים כגון מרתף, יחידות דיור, בתים פרטיים וכל מבנה בו יש צנרת. משאבות טבולות שואבות את הפסולת והמים מהצינורות ומנקזות לצנרת הביוב ובסופו של דבר אל בורות האגירה. המשאבות הטבולות מכילות מנוע אשר גורם למשאבה לפעול את הפסולת והמים ובנוסף גם יש מקום למעבר של פסולת ומוצקים דרך אותה משאבה.

משאבות טבולות - תיקון והחלפה
משאבות טבולות - תיקון והחלפה

לפת משאבות טבולות זה לא דבר שבשגרה, והסיבה העיקרית לכך היא שאם אתם תבצעו לאותם משאבות תחזוק יעיל - הם יוכלו להחזיק מספר רב של שנים תוך שמירה על יעילותן. מכירת משאבות טבולות מחייבת את המוכר לספק לכם הסבר כיצד לתחזק את המשאבה, ברוב המקרים ניקוי והוצאת הלכלוך המצטבר תוביל לכך שתוכלו שלא להשתמש באופציה של תיקון משאבות טבולות.

משאבות טבולות
משאבות טבולות

החשיבות שלהם היא גדולה, ולכן אנו מציעים לכם מספר רב של בעלי מקצוע אשר יספקו לכם תיקון משאבות טבולות - כך שתוכלו למצוא בעל מקצוע שיתקן לכם את המשאבות הללו, והנזק שיגרם למערכת הביוב שלכם יהיה מזערי והמענה יהיה מהיר. חוץ מאותם בעלי מקצוע שיתקנו לכם את אותם משאבות טבולות, אנו מספקים לכם גם אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום של שטיפת קווי ביוב - דבר שיכול להשפיע לטובה על עמידות מערכת הביוב שלכם למשך תקופת זמן ארוכה במיוחד.


תיקון משאבות טבולות

 

בכל בית פרטי, משרד, מפעל, בניין משרדים או ככלל כל מבנה, מרתף וכו' יש מנגנון השואב את הפסולת מהצינורות אל צנרת הביוב וכל המים והפסולת מתנקזים אל בורות האגירה. מנגנון זה נקרא משאבה טבולה. תפקידן של המשאבות הטבולות לשאוב את הפסולת מצינורות הביוב ולנקז את המים. תפקיד המשאבה הטבולה מאוד חשוב וחיוני שכן אי תקינותה עלולה לגרום לבעיות בצנרת, הצפות ועוד.

 

ניתן לקבל שירותי אינסטלציה על ידי אינסטלטורים מומחים אשר יוכלו לעזור בבעיות שונות כגון סתימות בביוב, ניקוז תעלות ביוב, החלפת צנרת וכמובן תיקון משאבות טבולות. יש לשים דגש על השוני בין המשאבות הטבולות וכי לכל מבנה והיקף פעילות יש להתאים גודל משאבה טבולה בהתאם לצרכים הנדרשים.

 

באותה משאבה טבולה יש מנוע אשר באמצעותו אותה משאבה תוכל לשאוב את הפסולת והמים מהצינורות ולנקז אל צנרת הביוב. במקרים בהם יש תקלה, בעיה במנוע או תקלה אחרת אשר מפריעה למשאבה הטבולה לעבוד כמו שצריך, ניתן להזמין שירותי אינסטלציה לטובת תיקון משאבות טבולות.

 

צנרת היא דבר חשוב והכרחי ויש להתנהג לנושא בהתאם שכן כל דבר שלא יטופל במקצועיות וביעילות, יגרום לבעיות רבות בצנרת ולהפרעות בניהול אורח חיים תקין כגון מחסור במים או זרם חלש, בעיות של סתימות בביוב ועוד. משאבות טבולות הנם חלק בלתי נפרד מהמנגנון אשר פועל לטובת שאיבת הפסולת והמים מהצינורות וניקוזם לצנרת הביוב. אם תהיה בעיה של מעבר הפסולת דרך המשאבות הטבולות, תיווצר סתימה בצינורות.

 

חשוב שתיקון משאבות טבולות יטופל על ידי מקצוענים בתחום ואינסטלטורים מומחים בעלי וותק וידע רב. יש להבין כיצד המנגנון פועל, לאתר את הבעיה במשאבה הטבולה ולדעת כיצד לתקן אותה מבלי לגרום נזק יותר חמור. לא חייב ישר להחליף משאבה טבולה אלא לבדוק האם תיקון משאבות טבולות יפתור את הבעיה ויביא לתוצאה טובה ומספקת. חשוב שבמשאבה יהיה מספיק מקום למעבר של פסולת מוצקה על מנת להימנע מסתימות או נזקים במשאבה הטבולה ולצינורות ולכן יש לבדוק בנוסף כי אותו אינסטלטור אכן יתקין משאבות טבולות איכותיות וחזקות שיכולות לבצע את העבודה.

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.