חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

קטגוריה: קדימה טלפון: 052-593-2696
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 30

מאסטרו שירותי אינסטלציהטלפון: 0525797463

מאסטרו שירותי אינסטלציה, עוסקים בפתיחת סתימות ואיתור נזילות.

אנו בחברת מאסטרו עוסקים בשירותי ביובית ואינסטלטורים  או אינסטלטור בקדימה מוסמכים העובדים 24 שעות ביממה וגם בימי שבת ושישי.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0525797463
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 70

האלופים למשאבות טבולותטלפון: 052-868-93-08

צריכים אינסטלטור ברעננה לבית? לעסק? או אפילו לגינה?

למה אתם לא מחייגים לאלופים למשאבות הטבולות יטפלו לכם בכל בעיה!

פשוט וקל, משאבות טבולות, פתיחת סתימות וניקוי קווי ביוב רק אצלנו האלופים למשאבות טבולותקטגוריה: תל אביב טלפון: 052-868-93-08
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 51

משאבות טבולות לביוב

משאבות טבולות לביוב
משאבות טבולות לביוב

משאבות טבולות לביוב, הן משאבות המיועדות לשאיבת ביוב, פסולת ביוב, מי ניקוז, ומשנים. משאבות אלו מותקנות הן במגזר הציבורי כמו: תעלות ביוב וניקוז מי גשם,  והן במגזר הפרטי, כמו: הצנרת של הבית והן במגזר התעשייתי. ישנם סוגים שונים ומגוונים של משאבות טבולות, לכן יש להקפיד בהתאמת המשאבה לסוגו ואופיו של השימוש הנדרש.


כל מי שמעונין, לרכוש משאבות טבולות לביוב חייב להכיר את הנושא מקרוב. יש לדעת, מהם הקריטריונים שיכולים לסייע לו נכון בבחירת המשאבה שתתאים לו מכל הבחינות. המנוע של משאבת הביוב הטבולה, חייב להתאים לצרכים של מי שמעוניין בהן. רוב משאבות טבולות לביוב, עובדות באמצעות מנוע חשמלי, אך חלק מהמשאבות הללו, עובדות עם מנוע ידני או מנוע דיזל, כאשר מדובר על משאבה טבולה שהיא חייבת להיות עוצמתית כמו, לצרכי מפעל וכדומה. גודלה של המשאבה הטבולה, חייב להיות מתאים לשימושים השונים, יש משאבות טבולות המיועדות גם לבריכות השחייה, כך שלמשל, משאבה טבולה למרתף, לא תתאים למשאבה טבולה המיועדת לבריכת שחייה בגלל גודלה והעוצמה השונה של היניקה. יש לקחת בחשבון, כי  בעת רכישת המשאבה, חשוב כי תהיה אחריות, חלקים ושירות תיקונים.

למי מיועדות משאבות טבולות לביוב?

ישנם אזורי מגורים בעייתיים למדי, שנבנו לפני עשרות שנים, או שמיקום הצנת והניקוז בהם הוא בעייתי. ישנם גם מקרים נוספים, שבהם חניונים תת קרקעים מוצפים בימי הגשם. גם במקרים אחרים, כאשר מערכת הביוב קורסת, כל המים זורמים למקום הנמוך ביותר- לחניון התת קרקעי, אלה הן רק חלק מהסיבות,מדוע יש צורך בשימוש עם משאבות טבולות לביוב. למרות שלא רואים אותם הרבה בארץ, בורות הספיגה, עדין קיימים  יש להוסיף להם משאבות טבולות, בכדי לייעל את המערכת. כושר ההישרדות של משאבות הביוב הוא גבוה ולכן ניתן מצוא משאבות טבולות המיועדות למערכת הביוב שהן שורדות, עשרות בשנים. יש לבצע טיפולי אחזקה, לנקות אותן וכן, לפנות את הפסולת מהצנרת. כאשר ישנה פסולת בצנרת, היא משפיעה על כושר השאיבה של המשאבה. משאבות טבולות,המיועדות לביוב, הם אחד הכלים החשובים ביותר של כל חברות האינסטלציה. הרבה אינסטלטורים, מתמודדים לא אחת, עם בעיות במערכת הביוב לכן, הם ממליצים ללקוחות, לפתור את הבעיה ביעילות,להתקין משאבות טבולות למערכת הביוב.

בחירת המשאבה הטבולה לביוב

אם יש לכם שרברב, שעובד אתכם כבר הרבה שנים, כדאי דבר ראשון להתייעץ עימו לגבי בחירת סוג המשאבה הטבולה שתתאים לכם ביותר, בגלל שהוא כבר מתקן אצלכם את מערכת הביוב, הוא מכיר אותה היטב ולכן, הבחירה המקצועית שלו ווהיכרות עם מערכת הביוב שלכם, יכולה לסייע לו לגבי בחירת משאבת הביוב הטבולה הטובה ביותר עבורכם.  ישנם מקרים, בהם תצטרכו אפילו יותר ממשאבה טבולה אחת. משאבות טבולות לביוב, פועלות כדי להעלים את תוצרי הביוב ממקומם ולכן, ישנה חשיבות גדולה להתקנתן. יש לציין כי משאבות הביוב הטבלות הינה התפתחות טכנולוגית גדולה מאוד. הרבה בעיות אינסטלציה הקיימות במערכות הביוב, נפתרו, תודות למשאבות אלה שעושות היטב את עבודתן. אם רכשם בית פרטי עם מרתף, חשוב כי תתחילו להתעניין, לגבי משאבות טבולות ותזמינו אינסטלטור, כך שיוכל לרכוש לכם אותה, על פי הנתונים של מערכת הביוב ולהתקין אותה עבורכם.  

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.