חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אינסטלטור בתל אביבטלפון: 052-8689352

אינסטלטור בתל אביב מספק שירותי אינסטלציה מתקדמים לכל תושבי העיר תל אביב

הסביבה ובאזורים נוספים כמו: רמת גן, יבנה, לוד, כפר כנע, רמת הגולן, ירושלים, חיפה, אזור ועוד..

 

שירותי אינסטלציה בשירות גבוהה מחירים הוגנים וללא תחרות, שירות 24 שעות ביממה.

 


קטגוריה: תל אביב טלפון: 052-8689352
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 68

ביובית המומחים טלפון: 0525932696

חברת המומחים הינה חברת אינסטלציה בעלת מוניטין של שנים בתחום.

תוך כדי לווי של אמינות, הדדיות, מחירים הולמים ושירות מקצועי ומעולה, אנו גם מספקים שירותים מקצועיים ואת מירב הפתרונות אשר ניתנים בתחום האינסטלציה.

החל מ: פתיחת סתימות, שאיבות ביוב, ביובית, צילום צנרת, הוצאת שורשים מהביוב, משאבות טבולות , רובוט לצילום ביובים, צילום ביוב באמצעות סיב אופטי ועוד.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0525932696
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 190
קטגוריה: תל אביב טלפון: 0528689308
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 36

שיפוץ משאבות טבולות


משאבות הן כלי עזר שמיועד עבורנו לשמירה על מערכות הביוב אם במפעל אטו אם בבית. התפקיד של משאבה טבולה, הינו לשאוב את הנוזלים ממערכת הביוב ולהעבירם לביוב הראשי של האזור בו אנו נמצאים. ישנם הרבה אינסטלטורים שממליצים על התקנה של משאבה טבולה לביוב, כך שלא יהיו קלקולים במערכת הביוב, מה שיגרום לכם לאי נעימויות והוצאות כספיות רבות. המשאבה היא סגורה ולכן היא גם אינה מרעישה ואינה עושה לכלוך. כמו בכל מכשיר חשמלי, ייתכן ויהיה קלקול בגלל אי תחזוקה נכונה ויש למצוא מעי שיבצע שיפוץ משאבות טבולות, בכדי שהן תחזורנה להיות תקינות. יש תחילה, להתאים את גודל המשאבה לשימוש שלכם, כך שהיא תהיה מתאימה ולא תצטרך להתאמץ יתר על המידה, כאשר מדובר על מערכת ביוב גדולה ומורכבת יותר שלא תתאים למשאבה.

שירות התיקונים- חלק בלתי נפרד מרכישת משאבה טבולה

כאשר רוכשים משאבות טבולות, חייב כי יהיה מי שיעניק לכם שירות תיקונים כמו שיפוץ משאבות טבולות , החלפת חלקים ותיקון. האחריות הינה חלק בלתי נפרד מהרכישה ויש לוודא כי כאשר אתם רוכשים משאבה טבולה לביוב, תקבלו את האחריות עליה. חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע ואפילו עם האינסטלטור שלכם, כך שתוכלו לקבל מידע אמין ובטוח, בכל הקשור למשאבות טבולות שברצונכם לרכוש. ישנן משאבות טבולות הצורכות הרבה אנרגיה ולכן, כדאי לקבל את הפרטים המדויקים מהמוכר בחנות, כך שתדעו מה הכי ישרת אתכם מכל מגוון המשאבות. אם שמעתם על סוג מסוים וטוב של משאבה טבולה, כדאי כי תשאלו יותר על היצרנית, אם יהיו לכם פרטים נכונים, תוכלו לרכוש משאבה שגם יהיה לה שירות תיקונים וחלקים, במידה ויהיה צורך לבצע ב עם הזמן שיפוץ משאבות טבולות.

התיקונים והשיפוצים הידועים במשאבות טבולות

 

יש להחליף מדי פעם מצוף במשאבה הטבולה, תיקון אטם למניעת חדירת מים, התקנת לוח מגן עומס או החלפת מאיץ.  בבואכם לרכוש משאבה טבולה, בקשו את האחריות ארוכת הטווח ביותר שניתן למצוא, זו הסיבה שיש לבצע סקר שוק רחב, לפני שמחליטים על איזה משאבה אנו מעוניינים להתקין. המשאבות הטבולות עובדות הרבה שנים והפכו להיות מאוד פופולריים עם השנים, היות והרבה אנשים הבינו את המשמעות של התקנת משאבה טבולה, פחות קלקול במערכת הביוב ואין הצפות. אם יש לכם מרתף ואתם מעוניינים לרכוש משאבה טבולה, יש להתאים אותה לגודל מערכת הביוב המותקנת בו, מה שיהיה קל יותר להתאים את המשאבה הטבולה לצרכיכם.

 

 

   

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.