חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אבירים שירותי אינסטלציהטלפון: 0543858846

שירותי אינסטלציה אבירים, מספקים מגוון רחב של פתרונות ביוב ואינסטלציה.

גם בחורף בהצפות וגם בקיץ בסתימות. כל שירותי האינסטלציה תחת קורת גג אחת.

המומחיות שלנו היא ביובית והחלפת צנרות ביוב ללא הרס במקרה של פיצוץ צינורות ביוב או סתימות בביוב.

אם אתה רוצה לקבל שירות מקצועי, פנה אלינו עוד היום!קטגוריה: תל אביב טלפון: 0543858846
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 54

האחים גבריטלפון: 0528689256

אנחנו האחים גברי, מספקים שירותי אינסטלציה מתקדמים בכל אזורי השרון במיוחד במרכז הארץ ותל אביב,

אצלנו השירות קודם לכל וכמובן שהלקוח הוא זה שקובע. שירותי אינסטלציה מתקדמים באמצעות ביובית, צילום צנרת או קטילת שורשים בביוב מתבצעים על ידנו על הצד הטוב ביותר,

אנחנו האחים גברי - מספקים אינסטלטור בשבת ואינסטלטור 24 שעות ביממה, כמובן שאצלנו הטלפון פתוח כל הלילה ואנו נענים לקריאות S.O.S גם ב3 לפנות בוקר.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0528689256
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 78

אבנר שירותי אינסטלציהטלפון: 052-868-9612

אבנר שירותי אינסטלציה מטפל בכל סוגי הסתימות וכל סוגי האינסטלציה במרכז, במקרי חירום יכול להגיע לדירתכם 24 שעות ביממהקטגוריה: תל אביב טלפון: 052-868-9612
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 32

שומרים על הבריאות ועל הסביבה


שומרים על הבריאות ועל הסביבה

סתימות קטנות וביתיות הן דבר שאפשר להתמודד איתו בקלות יחסית. את הסתימה בכיור אפשר לנסות לשחרר באמצעות פומפה, ואם יש צורך בטיפול מורכב יותר, אפשר להזמין אינסטלטור שיגיע לסייע בפתרון הבעיה. נשאלת השאלה מה קורה כאשר הבעיה גדולה יותר מזה ומקור הסתימה הוא בביוב, בין אם מדובר בבית, במשרד או בשטח ציבורי כלשהו. סתימת ביוב כזו עשויה להביא להוות מפגע במובנים שונים כדוגמת מפגע בריאותי או סביבתי. הריח הרע בהחלט פוגע באיכות החיים של כל מי שנמצא בסביבה, אבל ההשפעה של סתימה בבור ביוב היא רחבה יותר מזה ולכן כדאי למהר ולטפל בה. הדרך העיקרית והטובה ביותר לטפל בבעיה היא באמצעות ביובית, שלמעשה נותנת פתרון מעמיק ורציני כאשר הבעיה יוצאת מגבולות הבית ומקורה בבורות ספיגה וביוב.

שימושים לביובית

ביובית היא למעשה משאית שאיבה ייחודית שעליה מורכבים מתקנים שמסייעים לטיפול בסתימות ביוב – משאבות יניקה והסנקה, וכן מיכל קיבול למי שופכין ולנוזלים מסוגים שונים. ביובית היא הפתרון כאשר בור ביוב מתמלא בשופכין או כאשר בור ספיגה אינו סופג משום שהתמלא יתר על המידה. גם מרתפים ומקלטים מוצפים יכולים לזכות להקלה משמעותית בזכות הביובית. משאית השאיבה הזו מהווה פתרון חשוב לכל בעיה שנובעת משימוש בצנרת ביוב וגם לצורכי תחזוקה של קווי ביוב. מאחר וסתימה נוצרת לאורך זמן, שימוש בביובית מדי כמה חודשים לצורך שטית קווי צנרת יכול, ללא ספק, לסייע בשיפור המצב ובהשגת תוצאות טובות לאורך זמן. אם תסתכלו על משאית הביוב תוכלו לזהות את המתקנים ואת צינורות המים המורכבים עליה, ואלה הם האמצעים לשטיפת קווי ביוב סתומים. הניקיון היסודי מביא לפינוי כל הפסולת המצטברת בתוך קווי הביוב – בדיוק הדברים שגורמים לסתימות ולמפגעים בריאותיים וסביבתיים. אגב, אל תתנו למראה של ביובית לבלבל אתכם. אנשים טועים לחשוב שהיא נראית קטנה יחסית, אבל היא יכולה להתמודד עם משימות מורכבות ועם כמויות גדולות של מי שופכין וביוב.

מקורות מידע קלאסיים

בורות ביוב ושופכין הם בורות שקשה מאוד להתמודד איתם באופן ידני, בעיקר בשל הגודל, כמות הנוזלים והחומרים שעשויים להימצא בהם ולהוות סכנה. באופן דומה קשה לפנות באופן ידני מים (או מי שופכין) אשר הביאו להצפה במרתפים ובמחסנים. אלה הם המצבים שבהם נכנסת לפעולה משאבית השאיבה המרשימה הזו, ביובית כמו שאוהבים לקרוא לה בדרך כלל, והיא זו שמשמשת לשאיבת כמות גדולה של שופכים ונוזלים. זו בדיוק העבודה שלה ובזה היא מוכשרת. טיפול קבוע ותדיר בביובית יכול לשמש כטיפול מונע להתמודדות עם סתימות ביוב שכאלה, אבל חשוב להבין מה גורם לסתימות הללו מלכתחילה ולפתור גם את הבעיה עצמה – ולא רק את הסימפטום, שהוא כמובן סתימת הבור. גורם אפשרי הוא, למשל, הצטברות של שומנים שונים שאת חדירתם ניתן היה למנוע או לצמצם.

 

טיפול ממוקד

בינתיים לא ידוע על חיסון לבורות מפני סתימות, ולכן יש להכיר בכך שמפעם לפעם תזדקקו לשירותי ביובית – בין או בבניין הדירות שלכם, במפעל שאתם מנהלים או במרכז המסחרי הסמוך אליכם. תתקשו לפספס את הסתימה, בעיקר משום שהריח החזק והנורא יזכיר לכם בכל רגע שיש בעיה שבה צריך לטפל. כשתזהו אותו, זה הרגע שבו נכנסת הביובית לתמונה. היא יכולה לפתור את הבעיה, וגם בזמן קצר יחסית, מה שהופך את הפעולה שלה ליעילה במיוחד. וטוב שכך, משום שסתימות ביוב הן תופעה שקשה למנוע לחלוטין. גם המטבח הביתי שלכם עשוי לתרום לסתימה שכזו – כל חומר שומני שעובר דרך הכיור מגיע אל מערכת הביוב, ואם לצדכם עוד כמה שכנים אתם יכולים לתאר לעצמכם מה יקרה שכשל השומנים הללו יגיעו אל מערכת הביוב. הביובית שואבת את שכבת השומן הזה ובאותה ההזדמנות היא גם מנקה את הצינורות. מאחר וסתימות ביוב הן לא פחות מאשר מפגע סביבתי, אפשר להבין מדוע מחייב החוק כי מסעדות ובתי קפה, אשר מוכרות אוכל ללקוחות, יבצעו שאיבה של בורות שומן. הבריאות שלכם קודמת לכל, וכך גם השמירה על איכות הסביבה וההגנה על איכות החיים שלכם – שהרי ריחו הרע של הביוב המוצף עשוי להקשות על השהות בבית או במשרד כל עוד התקלה עוד לא טופלה.

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.