חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

מאמרים אחרונים


ביובית בחדרה
ביובית בחדרה
לפני העידן המודרני, לא היו לנו מותרות רבות כפי שיש לנו היום. כלי הבישול היו מסורבלים, לא היה מכשור חשמלי וביוב זרם חופשי ברחובות כיוון שלא הייתה צנרת מודרנית. הזמנים אולי התקדמו אך זה לא אומר שהכול מושלם ויש כיום בעיות שונות, כמו במערכות ביוב וצנרת. כדי להימנע ממצב שהביוב שוב יזרום ברחובות, חשוב לבצע טיפול ותחזוקה בצינורות על ידי קריאה לביובית בחדרה.
ביובית בהרצליה
ביובית בהרצליה
זה יכול לקרות בכל מקום ובכל זמן, בין שמדובר ברחבי העיר ובין שמדובר בביתנו הפרטי. בעיות בצנרת הן מטרד לא קטן וזה נכון פי כמה כאשר מדובר בצינורות גדולים. פיצוצי צינור, דליפות, סתימות, מי שופכין עומדים ובורות שמן הם בעיות בקנה מידה גדול שיש לפתור אותם בדרך מקצועית. הדרך לטפל בבעיות מסוג זה ובבעיות רבות נוספות היא על ידי הזמנה של ביובית בהרצליה.
ביובית בהוד השרון
ביובית בהוד השרון
סתימות, הצפות, פיצוצי צינור הם רק חלק מהבעיות שיכולות לקרות בצנרת ביתית, עירונית או אפילו על פני הקרקע. אסור להתעלם מהבעיות הללו שכן הן לא נפתרות עם הזמן אלא רק הולכות ומחמירות. כאשר יש הצפה בחדר מסויים בבית אחו בחלל גדול אחר, המים עלולים לגרום להחלשות של היסודות והקירות ואף להבאיש עם הזמן. בגלל זה, חשוב לפנות אותם במהרה וזה אפשרי רק על ידי שימוש בכלי עזר גדול, כמו ביובית.
ביובית בגבעת שמואל
ביובית בגבעת שמואל
עם התקדמות הטכנולוגיה, תנאי המחייה משתפרים גם הם וכתוצאה מכך יש ירידה בתחלואה וגם בתמותה. אם בעבר ביוב היה זורם ברחובות, כיום יש צנרת מודרנית שמונעת יציאה של מי ביוב לקרקע. אולם, לעתים יש תקלות כמו סתימות, פיצוצי צנרת והצפות שגורמות למי שופכין להתפשט בסביבת המחייה ולזהם אותה. כדי למנוע מצב זה ומצבים דומים, כל מה שצריך הוא ביובית בגבעת שמואל שתפתור את הבעיה
אינסטלטור בבני ברק
אינסטלטור בבני ברק
כולנו נתקלים מדי פעם בתקלות במערכת הצינורות הביתית שלנו. זה קורה באופן טבעי בגלל התכונות של המים, כמו תכולת סידן שגורמת להצטברות של אבנית או חלודה שנובעת ממגע של מים וצינורות ממתכת. כאשר יש בעיות כאלו ואחרות, חשוב לקרוא לאינסטלטור בבני ברק שיטפל בבעיה באופן מקצועי
אינסטלטור באבן יהודה
אינסטלטור באבן יהודה
הבית הוא הנחלה שלנו וכולנו משתדלים לשמור עליו כמיטב יכולתנו. לרוב הבתים יש מבנה מורכב של צינורות, יסודות, מוטות פלדה ועוד גורמים נוספים שהופכים את הבית לשלם. כדי לשמור על "בריאות" הבית שלנו, חשוב שנהיה ערים לבעיות שצצות מדי פעם ולא נתעלם מהן בתקווה שהן ייעלמו.
אינסטלטור ברמת גן
אינסטלטור ברמת גן
אתם חוזרים הביתה אחרי יום ארוך ומעייף, מחכים להיכנס למקלחת חמה ונעימה ולהירגע תחת זרם המים אך כאשר אתם מסובבים את ידית המקלחת, אתם מגלים פתאום שזרם המים חלש מאוד ואתם לא יכולים להתקלח. הסיבה לזרם החלש שכזה היא בדרך כלל בעיה בצינורות הביתיים אז אם גם אתם רוצים להירגע כמו שצריך בסוף היום, הזמינו אינסטלטור ברמת גן.
ביובית בתל מונד
ביובית בתל מונד
אזור השרון, מורכב מערים שבחלקן ניתן למצוא תשתיות ישנות, מה שעשוי לגרום להצטברותם של משקעים, חדירה מתמדת של שורשי עצים והצפות ביוב חוזרות בתוך תקופות קצרות. ביישובי השרון, ניתן למצוא גם בורות ביוב ישנים שדורשים טיפול שוטף וכן, בתי עסק רבים בתחום התעשייה והמזון, שיש לבצע בהם שאיבת בורו שומן. ביישוב תל מונד, קיימים הרבה מסעדות ואזור תעשייה ולכן רבים משתמשים עם ביובית בתל מונד, בכדי לרוקן את התוכן של בורות הביוב, אחת לחודשיים.  ישנם אנשים רבים שרכשו בזמנו בתים פרטיים ישנים ושיפצו אותם. לפני רכישת בית ישן, הדבר הראשון שיש להזמין הוא קבלו אינסטלציה, אשר יבדוק היטב שתי תשתיות חשובות האחת היא הביוב והשנייה היא החשמל.
ביובית בתל אביב
ביובית בתל אביב
כאשר אנו עוברים ברחוב, לפעמים אנו נתקלים במן סוג של משאית גדולה שנצמדת לבור ביוב וממנה יוצא צינור גדול השואב את תוכנו. אלה הם אחד מהעזרים החשובים בתחום האינסטלציה, היות ותקלות של סתימת ביוב, מתרחשות מדי יום, אם במגזר הפרטי ואם בעסקי. שירותי ביוב, הינם שירתם בסיסיים ותקלות רבות במערכת הביוב, ניתן למצוא בערים הגדולות והמרכזיות כמו תל אביב. בעיר תל אביב, יש הרבה מבנים ישנים וחדשים, מבני תעשייה רבים והמון בתי עסק בתחומים השונים. מראה של ביובית בתל אביב, אינו מראה נדיר. ניתן לראות כי ערכות ביוב שלמות מוחלפות, כשאר מדובר על מערכת ביוב הקיימת מעל לעשרים שנה ואפילו פחות מכך.
ביובית ברעננה
ביובית ברעננה
רעננה, הינה עיר שמורכבת משכונות שונות, חלק מהשכונות מורכב מבתים פרטיים, חלק מבנייני מגורים ודירות גן. ישנן תשתיות בעיר, שהן ישנות ושם, קיימת בעיה חוזרת של סתימות בביוב. אינסטלטור פשוט שאין לו מכשור משוכלל, אינו יכול לטפל בבעיה, כי אם רק ביובית ברעננה, אשר שואבת בעוצמה את תוכן הביוב. קיימים אף בורות ביוב ישנם, אשר זקוקים לשירות תקופתי בעיר וכן, בעלי עסק רבים בתחום המזון והתעשייה בכלל שזקוקים לשאיבה של בורות שומן, על מנת שהעסק שלהם יעבוד באופן תקין. כדאי, כ בעלי עסק אלה, יסתייעו בחברה קבועה שיש לה ביובית והיא עוסקת שנים בתחום.

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.