חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

האחים גבריטלפון: 0528689256

אנחנו האחים גברי, מספקים שירותי אינסטלציה מתקדמים בכל אזורי השרון במיוחד במרכז הארץ ותל אביב,

אצלנו השירות קודם לכל וכמובן שהלקוח הוא זה שקובע. שירותי אינסטלציה מתקדמים באמצעות ביובית, צילום צנרת או קטילת שורשים בביוב מתבצעים על ידנו על הצד הטוב ביותר,

אנחנו האחים גברי - מספקים אינסטלטור בשבת ואינסטלטור 24 שעות ביממה, כמובן שאצלנו הטלפון פתוח כל הלילה ואנו נענים לקריאות S.O.S גם ב3 לפנות בוקר.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0528689256
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 78

אבירים שירותי אינסטלציהטלפון: 0543858846

שירותי אינסטלציה אבירים, מספקים מגוון רחב של פתרונות ביוב ואינסטלציה.

גם בחורף בהצפות וגם בקיץ בסתימות. כל שירותי האינסטלציה תחת קורת גג אחת.

המומחיות שלנו היא ביובית והחלפת צנרות ביוב ללא הרס במקרה של פיצוץ צינורות ביוב או סתימות בביוב.

אם אתה רוצה לקבל שירות מקצועי, פנה אלינו עוד היום!קטגוריה: תל אביב טלפון: 0543858846
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 54

אינסטלטור בתל אביבטלפון: 052-8689352

אינסטלטור בתל אביב מספק שירותי אינסטלציה מתקדמים לכל תושבי העיר תל אביב

הסביבה ובאזורים נוספים כמו: רמת גן, יבנה, לוד, כפר כנע, רמת הגולן, ירושלים, חיפה, אזור ועוד..

 

שירותי אינסטלציה בשירות גבוהה מחירים הוגנים וללא תחרות, שירות 24 שעות ביממה.

 


קטגוריה: תל אביב טלפון: 052-8689352
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 68


אינסטלטור בשרון

 

יש מצבים בחיים, שאומנם לא נעים לבצע אותם, אבל אין יכולת להתחמק מהם: למשל, אם אתם צריכים לקחת הלוואה דחופה מהבנק לרגל הוצאה רפואית בלתי צפויה שלכם או של מישהו מסביבתכם. גם הזמנת אינסטלטור בשרון לרגל תקלה בלתי צפויה שייכת לקטגוריה הזו. במרבית המקרים, קבלת השירות במצבי לחץ נעשית במהירות, כדי לענות במהירות על הבעיה שנוצרה. אף על פי כן, צריך לזכור שהתנהלות פזיזה יכולה להוביל להשלכות ארוכות טווח, שיכולות להזיק לכם מאוד. ידע מקדים הוא הכרחי כדי להפיק את המיטב מהסיטואציה שנוצרה לכם.

 

איך להתנהל מול האינסטלטור?

 

אם אנחנו מזמינים אינסטלטור לרגל תקלה בצנרת או לרגל שיפוץ יזום בבית, כל אחד מהמצבים דורש התנהלות שונה מול אינסטלטור בשרון. במידה ואתם מזמינים את האינסטלטור לשם עבודה יזומה אצלכם בבית, קל לכם יותר לפקח על העבודה שלו- מסגרת העבודה שלו נערכת בחוזה בינו לבינכם, בו מוגדרים מהות העבודה, משך זמן לביצועה והתשלום שיש לתת לו עבור העבודה. אם מדובר בהזמנת אינסטלטור עקב תקלה, ההתנהלות עשויה להיות בעייתית יותר, כי כאן אין זמן לערוך חוזה בין הצדדים. במקרה כזה, מידע מקדים הוא המפתח לבחירת האינסטלטור שלכם: השוו בין אינסטלטורים שונים שפועלים באזור המגורים שלכם, בדקו האם הם ממהרים לסגור מחיר לאחר שתיארתם להם את הבעיה והבינו האם הם ערוכים לטפל בבעיה כמו שיש לכם בבית.

 

לא לשלם מחיר יקר מדי

 

להתנהלות של אינסטלטור בחדרה בבית שלנו יש השפעה גדולה על תפקודו התקין של הבית- אנחנו נוטים לקחת כמובן מאליו את תפקודם של הברזים, האסלות והמקלחות, אך ברגע שאלו מתקלקלים- איכות החיים יורדת פלאים בבית. זה, למעשה, הופך את האינסטלטור לבעל מקצוע יקר ערך. לעיתים, כצרכנים, בייחוד בעת בעיה חמורה, נרצה להזמין את האינסטלטור הראשון שפנוי, או את זה שמציע את המחיר הזול ביותר. אסור לזלז במקצועיותו של האינסטלטור- מי שמציע מחיר זול להפליא אבל מבצע עבודה ירודה, יוביל אתכם לשלם הוצאות רבות נוספות, לתיקון התקלה שהאינסטלטור החאפר יצר במו ידיו. 

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.