חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית בחדרה

ביובית בחדרה

לפני העידן המודרני, לא היו לנו מותרות רבות כפי שיש לנו היום. כלי הבישול היו מסורבלים, לא היה מכשור חשמלי וביוב זרם חופשי ברחובות כיוון שלא הייתה צנרת מודרנית. הזמנים אולי התקדמו אך זה לא אומר שהכול מושלם ויש כיום בעיות שונות, כמו במערכות ביוב וצנרת. כדי להימנע ממצב שהביוב שוב יזרום ברחובות, חשוב לבצע טיפול ותחזוקה בצינורות על ידי קריאה לביובית בחדרה.

מה זאת ביובית?

ביובית היא משאית מיוחדת שעם שני צינורות מרכזיים שתפקידיהם כוללים פתיחה של סתימות וניקוז נוזלים ממקומות שונים. כאשר יש פיצוץ בצינור גדול, ביתי או עירוני, מים רבים נשפכים החוצה ולרבות אלה מי ביוב. המים האלו מזוהמים מאוד ועלולים לגרום למחלות אם באים אתם במגע. לכן חשוב לנקז את המים האלו במהרה על ידי ביובית בחדרה.

מה עושה הביובית?

כפי שאמרנו, יש לביובית 2 צינורות. צינור אחד משמש לשאיבה של נוזלים וסתימות והצינור השני משמש לפתיחת סתימות בלחץ מים. צינור השאיבה שואב נוזלים רבים מכל מקום: צנרת משותפת, צנרת עירונית וביתית, בורות שמן ועוד. הנוזלים משאבים לתוך המכל המיוחד שנמצא על המשאית והם מפונים מהמקום. הצינור הזה גם שואב סתימות בכך שהוא יוצר וואקום בתוך הצינור ו''יונק'' את סתימה. הצינור השני של ביובית בחדרה מזרים מים בלחץ וכוח אדירים לתוך הצינור הסתום כך שמקור הסתימה נדחף החוצה ומי הביוב או נוזלים אחרים יכולים להמשיך לזרום.

אם גם לכם יש בעיה בצנרת שלא ניתן לפתור בדרכים רגילות, הזמינו ביובית בחדרה ותוכלו להיות רגועים שהתקלה טופלה בדרך יעילה ומהירה.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 5

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.