חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית המומחים טלפון: 0525932696

חברת המומחים הינה חברת אינסטלציה בעלת מוניטין של שנים בתחום.

תוך כדי לווי של אמינות, הדדיות, מחירים הולמים ושירות מקצועי ומעולה, אנו גם מספקים שירותים מקצועיים ואת מירב הפתרונות אשר ניתנים בתחום האינסטלציה.

החל מ: פתיחת סתימות, שאיבות ביוב, ביובית, צילום צנרת, הוצאת שורשים מהביוב, משאבות טבולות , רובוט לצילום ביובים, צילום ביוב באמצעות סיב אופטי ועוד.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0525932696
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 190

יוסף האינסטלטורטלפון: 0528082999

יוסף האינטסטלטור הינו שרברב מוסמך, אשר מטפל בבעיות אינסטלציה ובעיות בביוב.

יוסף יודע כיצד להוציא שורשים בביוב ללא גרימת נזקים מיותרים ופועל באזורי השרון והמרכז.

בין השירותים שיוסף האינסטלטור מספק הם: ביובית, פתיחת סתימות, עקירת שורשים מהביוב, צילום צנרת, צילום קווי ביוב, אינסטלטור.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0528082999
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 96

אבירים שירותי אינסטלציהטלפון: 0543858846

שירותי אינסטלציה אבירים, מספקים מגוון רחב של פתרונות ביוב ואינסטלציה.

גם בחורף בהצפות וגם בקיץ בסתימות. כל שירותי האינסטלציה תחת קורת גג אחת.

המומחיות שלנו היא ביובית והחלפת צנרות ביוב ללא הרס במקרה של פיצוץ צינורות ביוב או סתימות בביוב.

אם אתה רוצה לקבל שירות מקצועי, פנה אלינו עוד היום!קטגוריה: תל אביב טלפון: 0543858846
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 54

החלפת משאבות טבולות


משאבה טבולה, יכולה להוות פתרון מעולה לבעיות כמו הצפות ביוב. יש לציין, כי משאבות טבולות הן אינן שכיחות. המשאבה הטבולה מחזיקה המון זמן מעמד. יש לרכוש משאבה טבולה חזקה מאיכות טובה ותוכלו לקבל ייעוץ מהחנות בה רכשתם אותה. במידה והיא מתיישנת או שהתחזוקה שלה לא הייתה יעילה מצדכם, תמיד תוכלו לבצע החלפת משאבות טבולות באותה החנות ממנה רכשתם אותה. תמיד תוכלו להתייעץ עם האינסטלטור שלכם לגבי תיקון או החלפת משאבות טבולות האינסטלטור תמיד מתמצא בתחום זה יוכל להעניק לכם מידע יעיל ולהמליץ לכם על סוג טוב של משאבה טבולה שתחזיק לכם מעמד הרבה שנים. את המשאבות הטבולות, ניתן לראות בבתים הפרטיים, בהם יש מרתפים והם נמצאים מתחת לפני הקרקע, מה שיכול לגרום להצפה ביוב או לחדירת מים. המשאבה מזהה את המים ומתחילה מיד בפעולה של שאיבת המים.

החלפת משאבה טבולה על ידי האינסטלטור

כאשר אתם מבחינים כי המשאבה אינה עובדת כשורה, יש לפנות  לאינסטלטור בכדי שיתקן או יבצע החלפת משאבות טבולות. יש לציין כי יש שימשו יעיל מאוד למשאבות הטבולות שמיועדות לבתים הפרטיים שבנויים נמוך או שיש להם מרתפים. המשאבה הטבולה, שואבת את הפסולת והמים מהצינורות ומנקזת לצנרת הביוב ובסוף הלכלוך עובר אל בורות האגירה. למשאבות הטבולות, יש מנוע שגורם למשאבה לפעול. יש לציין כי במשאבה הטבולה, יש מקום גם למים שיישאבו וגם לפסולת. בהרבה מקרים אין צורך לבצע החלפה ל המשאבות הטבולות, כי אם חלקים שונים כמו מנוע או חלקים נוספים. שי לציין כי בבתים רבים, יש צורך בשימוש של משאבה טבולה היות ואחרת, הביוב יעלה על גדותיו. גם במפעלים ומבנים תעשייתיים, יש צורך במשאבה טבולה אך היא תהיה גדולה ומסיבי יותר שתתאים לגודל המבנה והצרכים של אותו המבנה. חשוב לא לחסוך ברכישה של משאבה טבולה, היות והנזק יכול להיות רב יותר במידה ולא תרכשו אותה.

התקנה והחלפה של משאבות טבולות יש להשאיר למקצוענים

כאשר אתם מעוניינים להחליף או לתקן משאבה טבולה, יש להשאיר זאת בידי המקצוענים. אפילו אם יש לכם ידיים טובות, לא כדאי להתעסק בתחום שהוא מורכב הרבה יותר ודורש ידע רב. חשוב להתייחס לנושא בכובד ראש, היות ומשאבה טבולה אינה זולה וחבל שהיא תיהרס או תתקלקל. יש מקרים שאנשים מתעקשים לעשות הכל בעצמם והנזק יכול להיות גדול יותר. כדאי כי תתייעצו עם אינסטלטור אם יש להתקין בביתכם משאבה טבולה בהתאם למאפייני הבית שלכם ולמרתף במידה וישנו. אם מעוניינים לבנות יחידה במרתף שבה יגור בן, הבת המתבגרים או דייר ויש במרתף מקלח ושירותים, יש להתקין משאבה טבולה, על מנת שהמקלחת והשירותים יתפקדו ולא תהיה בעיה של הצפה בגלל לחץ נמוך של המים וסכנה של הצפה.

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.