חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

מנחם האינסטלטורטלפון: 052-3095162

אצל מנחם השירות קודם לכל! מחירים ללא תחרות והיענות בכל שעה ביום.

אינסטלטור שכזה לא תמצאו בשום עיר, אלא רק ברמת גן, עיר הולדתו שם מנחם האינסטלטור.

למנחם יש את הציוד החדשני ביותר הכולל ביובית, צילום צנרת, איתור נזילות מים, צילום צנרות ביוב, החלפת קווי ביוב ומשאבות טבולות.

מנחם עובד 24 שעות ביממה סביב השרון וגם אינסטלטור בשבת, צרו קשר לקבלת הצעת מחיר עוד היום.

 קטגוריה: תל אביב טלפון: 052-3095162
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 98

גדולי האינסטלציהטלפון: 1800-33-17-17

גדולי האינסטלציה, מתמחים בפתיחת סתימות, תיקון משאבות טבולות וכמובן בהחלפת ברזים וקווי ביוב לבתים פרטיים ולעסקים כאחד.

אם אתה מחפש בעל מקצוע ייחודי, מקצועי ומהיר. 

אינסטלטור בשבילך זה אנחנו גדולי האינסטלציה! קטגוריה: תל אביב טלפון: 1800-33-17-17
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 44

שירותי ביוביתטלפון: מחירים ללא תחרות!

הצדיק שירותי אינסטלציה - פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר מיידית ללא התחייבות.

נשמח לעזור ולספק לכם מידע גם ללא נתינת השירות וללא שום התחייבות, הצדיק - אינסטלטור מוסמך.

אנו פועלים באזורי השרון והמרכז, מספקים אינסטלטורים וביובית בשעת הצורך ונענים לקריאות S.O.S גם אחרי שעות הפעילות.קטגוריה: תל אביב טלפון: מחירים ללא תחרות!
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 103

פתיחת סתימות ביוב בכוכב יאיר, צור יגאל ותנובות


אין אנו יודעים בדיוק, מתי תהיה לנו דליפה או סתימה בביוב, זה יכול להיות בשעות היום, הלילה , ערב שבת או חג. יש תמיד להצטייד בטלפון של אינסטלטור או חברת אינסטלציה, בכדי שתמיד תוכלו למצוא מי שיענה לכם בשעת צרה. גם בבתים ובנייני המגורים החדשים, סתימה במערכת הביוב יכולה לקרות והכל תלוי בהתנהגות שלנו עם מערכת הביוב שהיא רגישה. חשוב כי לא תהיו לחוצים ותוכלו לבצע צעדים נכונים עד שתגיע חברת האינסטלציה. שיחת טלפון אחת, תוכל לפתור לכם הכל, במיוחד אם מדובר בחברת אינסטלציה טובה שעומדת בזמנים ויש לה את הציוד הדרוש והמשוכלל בתחום האינסטלציה.

 פתיחת סתימות ביוב בכוכב יאיר

רוב הסתימות קורות, כאשר אנשים זורקים חפצים מיותרים שאינם אמורים להיות באסלה, משם הפסולת מגיעה לצינורות מערכת הביוב וגורמת לסתימה. ישנם אזורים בארץ כמו למשל בכוכב יאיר שבנוי לרוב מבתים פרטיים שגם שם יש לבצע פתיחת סתימות ביוב בכוכב יאיר. יש כאלה שזורקים הכל לאסלה, סיגריות, מקלוני אזנים, מגבונים לחים, טמפונים , תחבושות היגייניות ואפי הבית, היות ופתיחת סתימות באמצעות ביובית, היא אינה עניין זול. יש מכשור חשמלי שמנקה את קו הצנרת שהוא בנוי מצול וחצי ועד 6 צול, מה שמאפשר ניקוי ופתיחה של סתימה מצנרת ביתית ועד חיצונית.

פתיחת סתימות ביוב בצור יגאל

צור יגאל, הינו יישוב הנמצא באזור השרון וגם ביישוב זה ישנם הרב בתים פרטיים שמדי תקופה מסוימת, המשותף ביניהם  שהם זקוקים מדי פעם לביצוע פתיחת סתימות ביוב בצור יגאל. אנו כולנו משתמשים המון באפן יום יומי וכמה פעמים ביום בחדר האמבט, במטבח ובשירותים, מה שגורם למערכת הביוב לשימוש שוטף שבסופו שלדבר, מערכת זו יכולה להתבלות משימוש רב וגם הזמן בה עושה את שלו. שימשו נכון במערכת הביוב, מפחית את תיקוני המערכת ואת הסתימות ומי שמעוניין לא לעבור אי נעימויות שונות כדאי כי יתחיל להתנהג נכון עם מערכת זו.

פתיחת סתימות ביוב בתנובות

תנובות הינה יישוב וותיק שהחל את דרכו כאשר חקלאים התיישבו בה לפני עשרות שנים, המשמעות מכך היא שישנן מערכות ביוב ישנות ואלה יצטרכו לבצע פתיחת סתימות ביוב בתנובות. ישנם חומרים שומניים הנמצאים במרככי השיער, סבונים ובמטבח, השמן שנשלך לכיור וגורם לסתימות. מים ושומן אינם מסתדרים ואלה הם חוקי פיסיקה פשוטים. השומן גורם למי הביוב לעלות וכך מתחילים כבר להרגיש את הריח הרע המגיע מהביוב. יש לציין כי ריח רע מהביוב מושך אליו תיקנים ועכברים, מה שדורש מאתנו להתנהג נכון עם מערכת זו, על מנת לא רק לא לגרום נזק לרכוש ולהוצאות כספיות מיותרות, כי אם גם מניעת נזק לבריאותנו. לפעמים הריחות הרעים מהביוב נגרמים בגלל מערכת הביוב השכונתית ופה שיי לערב את העיריה או המועצה.  

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.