חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

מאסטרו שירותי אינסטלציהטלפון: 0525797463

מאסטרו שירותי אינסטלציה, עוסקים בפתיחת סתימות ואיתור נזילות.

אנו בחברת מאסטרו עוסקים בשירותי ביובית ואינסטלטורים  או אינסטלטור בקדימה מוסמכים העובדים 24 שעות ביממה וגם בימי שבת ושישי.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0525797463
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 70

אבנר שירותי אינסטלציהטלפון: 052-868-9612

אבנר שירותי אינסטלציה מטפל בכל סוגי הסתימות וכל סוגי האינסטלציה במרכז, במקרי חירום יכול להגיע לדירתכם 24 שעות ביממהקטגוריה: תל אביב טלפון: 052-868-9612
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 32

יעקב אינסטלציהטלפון: 1800-33-17-17

יעקב האינסטלטור מספר אחד!קטגוריה: תל אביב טלפון: 1800-33-17-17
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 44

כל המידע על שורשים בביוב וחיתוך שורשים בביוב


ישנן כמה סוגים של סתימות בביוב ואחת הנפוצות בהן היא סתימת שורשים בביוב. ישנם שורשים שמוצאים את דרכם למערכת הביוב, היות והקרקע שלהם היא פורייה ולחה והם מוצאים מקום נהדר לצמוח בו. השורשים, חודרים לצנרת הביוב ומפריעים למי הקולחין לעבור. גם פיצוץ בצנרת הביוב, נגרמת בגלל שורשים. חברת אינסטלציה, היא היחידה שיכולה לפתור את הבעיה, באמצעות חיתוך שורשים בביוב וכן, מריחת חומר מיוחד שמונע מהשורשים לצמוח באזור הביוב. חשוב, כי תהיה ביקורת תקופתית על מערכת הביוב ובכל זמן מסוים שתמצא החברה לנכון, על פי מצב השורשים, תוכל להגיע ולבדוק אם ישנה צמחיה מחודשת וכן, למרוח שוב חומר למניעה של צמיחת השורשים.

הנזק שיכולים לגרום שורשים בביוב

ישנו נזק רב ששורשים יכולים לגרום, במקרים מסוימים הצנרת כולה קורסת ויש להחליף מערכת חדשה של ביוב, מה שיעלה הרבה כסף. חשוב כי לא תטעו עצים קרוב למערכת הביוב, כך תהיו שקטים שלא תיגרם לכם סתימה, כתוצאה של שורשים בביוב. על פי הסקר שנעשה בחברות האינסטלציה השונות ומניסיונן, יש הרבה יותר סתימות בביוב כתוצאה מצמיחת שורשים בבתים הפרטיים מאשר בבנייני מגורים. השורשים יודעים להזדחל בכל פתח ולו הקטן ביותר, הם צומחים וגורמים לפיצוץ וסדקים בצנרת, מה שגורם לשני הדברים- סתימה והצפה. כאשר מקרה כזה קורה, יש לקרוא אך ורק לחברות אינסטלציה שיש להם את המכשור המשוכלל שיכול לבצע חיתוך שורשים בביוב. ישנם חומרים מיוחדים לכל חברות האינסטלציה שלאחר שהם חתכו את השורשים הם משתמשים בהם למניעה של חדירת שורשים.

תכנון הגינה בבית החדש שלכם

 יש לתכנן היטב את הגינה באמצעות גנן מיומן שיידע, היכן לשתול עצים והיכן כדאי לשתול שיחי נוי. יש להיזהר שליד פתחי הביוב, לא יהיו עצים גדולים אשר יחדירו את שורשיהם לצנרת הביוב ולגרום לכם נזק רב. גננים, יודעים לתכנן גינות ולהתחשב בתשתיות הנמצאות כמו מערכת הביוב.  במידה ורכשתם נכס מיד שנייה שיש בו גינה, הדבר הראשון שיש לבצע הוא בדיקת מערכת הביוב. יש לבדוק אם ישנם שורשים שחדרו למערכת הביוב, על מנת לחתוך ולמנוע את חדירתם וגרימת נזק בלתי הפיך עד לקריסת מערכת הביוב.. במידה והמערכת יכולה שלרוד, כדאי להזמין חברת אינסטלציה ולשאול אותה, איזה סוג של חומר היא מניחה בביוב, על מנת למנוע את צמיחתם של השורשים. חשוב כי החומר לא יפגע בצמחים ולא יגרום לנזק אם מדובר בחומר כימי למשל.

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.