חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית בהרצליה

ביובית בהרצליה

זה יכול לקרות בכל מקום ובכל זמן, בין שמדובר ברחבי העיר ובין שמדובר בביתנו הפרטי. בעיות בצנרת הן מטרד לא קטן וזה נכון פי כמה כאשר מדובר בצינורות גדולים. פיצוצי צינור, דליפות, סתימות, מי שופכין עומדים ובורות שמן הם בעיות בקנה מידה גדול שיש לפתור אותם בדרך מקצועית. הדרך לטפל בבעיות מסוג זה ובבעיות רבות נוספות היא על ידי הזמנה של ביובית בהרצליה.

מה זה ביובית בעצם?

ביובית היא משאית אינסטלציה מיוחד שנועדה לטפל בבעיות ביוב, צנרת וכל מה שקשור לנוזלים בקנה מידה גדול. הרי אם יש הצפה בחדר מסוים בבניין או במרתף, לא ניתן לפתור אותה על ידי שימוש בכלים ביתיים או אפילו על ידי שימוש בכלי עבודה רגילים של אינסטלטורים. לטיפול בתקלות מסוג זה יש להשתמש במשאית ביובית. לביובית בהרצליה יש 2 צינורות עם שני תפקידים מרכזיים; פתיחת סתימות וריקון נוזלים.

כאשר יש סתימה בצינור עירוני למשל, חשוב לפתוח אותה במהרה שכן היא יכולה להשפיע ולהזיק לא רק מקומית אלא גם על צינורות ביתיים בסביבה. פתיחה של סתימה מתבצעת על ידי ביובית בהרצליה בשני דרכים:

 1. שאיבה – לביובית יש צינור גדול ומיוחד שיכול לשאוב נוזלים רבים, כמו שיש בסתימות בצינורות גדולים. סתימות מסוג זה נגרמות לעתים מהצטברות של נוזלים או שמן בתוך צינור הביוב והביובית בעצם שואבת את הנוזלים הללו ומפנה אותם בעזרת המכלית שנמצאת על גביה.
 2. הסנקה- מלבד שאיבה, ביובית בהרצליה יכולה להיפטר מסתימות גם בעזרת לחץ מים. לביובית בהרצליה יש צינור שני דרכו מוזרמים מים לתוך הצינור הסתום והם דוחקים את הסתימה ומאפשרים למים להמשיך לזרום בחופשיות בצינור.

מלבד שאיבה של סתימות, ביובית בהרצליה שואבת גם מים מחללים מוצפים, שואבת בורות שמן ומי שופכין בקרבת מפעלי תעשיה. לכל בעיה, סתימה או הצפה, לביובית בהרצליה יש את הפתרון המתאים.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 4

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.