חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית בהוד השרון

ביובית בהוד השרון

סתימות, הצפות, פיצוצי צינור הם רק חלק מהבעיות שיכולות לקרות בצנרת ביתית, עירונית או אפילו על פני הקרקע. אסור להתעלם מהבעיות הללו שכן הן לא נפתרות עם הזמן אלא רק הולכות ומחמירות. כאשר יש הצפה בחדר מסויים בבית אחו בחלל גדול אחר, המים עלולים לגרום להחלשות של היסודות והקירות ואף להבאיש עם הזמן. בגלל זה, חשוב לפנות אותם במהרה וזה אפשרי רק על ידי שימוש בכלי עזר גדול, כמו ביובית.

מהי בעצם ביובית?

ביובית היא משאית אינסטלציה גדולה ומיוחדת שנועדה לטפל בבעיות צנרת או הצפה בקנה מידה גדול. כאשר צריך לשאוב בורות שמן, לטפל בהצפות בתוך מבנים שונים או אפילו לפנות בורות ספיגה של מפעלים בהם נקווים שפכים, ביובית בהוד השרון תעשה את העבודה. שאיבה של הנוזלים הללו ועוד רבים אחרים נעשית על ידי שימוש בצינור שאיבה מיוחד שיש לביובית. הצינור הגדול הזה שואב נוזלים בכמויות גדולות לתוך המיכל שנמצא על המשאית כך שהם מתפנים בצורה מהירה ויעילה ומבלי לגרום לנזק ארוך טווח. צינור שני שיש לביובית בהוד השרון הוא צינור הסנקה. הצינור הזה עושה פעולה הפוכה מזו של צינור השאיבה, כלומר, במקום לשאוב מים, הוא מזרים אותם לתוך הצינור. כאשר יש סתימה גדולה בצינור גדול, חשוב לפתוח אותה במהירות. סתימות כאלה עלולות לגרום לריחות לא נעימים ובעיות אחרות משמעותיות יותר: אם לא מטפלים בסתימה בזמן, מי השופכין והביוב מצטברים ולוחצים על הצינור בו הם נמצאים וכך עלול להיגרם פיצוץ בצנרת שיגרום לחלחול של מי ביוב מזוהמים לתוך מקומות ציבוריים. צינור ההסנקה של ביובית ברמת השרון מזרים מים בלחץ גדול מאוד לתוך הצינור האטום, דוחף את הסתימה ופותח אותה הצינור לזרימת מים חופשית.

אם גם לכם יש בעיה בצנרת העירונית, הביתית או תקלה אחרת שקשורה לנוזלים בכמות גדולה, הזמינו ביובית בהוד השרון שתטפל בכל מטרד ביעילות ובמהירות.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 4

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.