חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אבירים שירותי אינסטלציהטלפון: 0543858846

שירותי אינסטלציה אבירים, מספקים מגוון רחב של פתרונות ביוב ואינסטלציה.

גם בחורף בהצפות וגם בקיץ בסתימות. כל שירותי האינסטלציה תחת קורת גג אחת.

המומחיות שלנו היא ביובית והחלפת צנרות ביוב ללא הרס במקרה של פיצוץ צינורות ביוב או סתימות בביוב.

אם אתה רוצה לקבל שירות מקצועי, פנה אלינו עוד היום!קטגוריה: תל אביב טלפון: 0543858846
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 54

מנחם האינסטלטורטלפון: 052-3095162

אצל מנחם השירות קודם לכל! מחירים ללא תחרות והיענות בכל שעה ביום.

אינסטלטור שכזה לא תמצאו בשום עיר, אלא רק ברמת גן, עיר הולדתו שם מנחם האינסטלטור.

למנחם יש את הציוד החדשני ביותר הכולל ביובית, צילום צנרת, איתור נזילות מים, צילום צנרות ביוב, החלפת קווי ביוב ומשאבות טבולות.

מנחם עובד 24 שעות ביממה סביב השרון וגם אינסטלטור בשבת, צרו קשר לקבלת הצעת מחיר עוד היום.

 קטגוריה: תל אביב טלפון: 052-3095162
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 98

בני אינסטלטורטלפון: 052-8082999

שירות אדיב ואיכותי,  אינסטלטור בחדרה - 24 שעות ביממה ואינסטלטור המספק התקנת צנרת ביוב, פתיחת סתימות קשות ושטיפת קווי ביוב.קטגוריה: תל אביב טלפון: 052-8082999
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 71

משאבות גורסות לביוב


ישנן משאבות שמתאימות לביוב גולמי ומצוידות במערכת טחינה העשויה ממתכת המשאבות הללו, נקראות משאבות גורסות לביוב ומיועדות לתעשייה,  חקלאות ומוסדות ציבוריים גדולים. ניתן לקבל את המשאבה עם מנוע המגן מהתפוצצות, משאבות גורסות לביוב, מגיעות עם כבל חשמלי באורך של כ-10 מטרים ומשאבה שיש לה זרם חד פאזי מצוידת במצוף חשמלי אינטגרלי. בהרבה מקרים במטבח שלנו, הצנרת נסתמת היות ולא שמנו לב  לשאריות של מזון בכיור המטבח. על מנת לחסוך הוצאות מיותרות של אינסטלטורים, יש לדאוג למשאבה טוחנת, כך שהיא תטחן את כל המוצק הנמצא במערכת הביוב, בכך, היא תימנע סתימות. אלה שמשליכים תחבושות היגייניות ולא שמים לב למערכת הביוב, חייבים להתקין משאבות טוחנות לביוב, כך הם יהיו שקטים כי המערכת לא תיסתם או שתהיה הצפה.

איזה משאבה טוחנת יש לרכוש?

זו גם שאלה שיש לשאול לפני שרוכשים משאבות גורסות לביוב מי שיהיה מומחה בסוג המשאבות ובגודלן, יהיה כמובן איש המקצוע כמו האינסטלטור שיידע איזו משאבה יש לרכוש, מאיזה יצרנית ומה הגודל שצריך עבור הבית שלכם. רבים מצאו פתרון אמין ויעיל, באמצעות רכישה של משאבות טוחנות ביתיות, כך שהם סמוכים ובטוחים כי לא יהיה מפגע בריאותי וקלקולים במערכת הביוב הביתית שלהם. המשאבות הגדולות יותר שהן משאבות טוחנות ונקראות גריינרים,  עובדות על בסיס דיזל או סולר, משאבות אלה, מבצעות שתי פעולות, הראשונה היא שאיבת המים והפעולה השנייה היא  גריסה של הפסולת ושאיבתה למכל של המשאבה. ניתן למצוא משאבות גורסות, גם על גבי הביובית שמגיעה לשאוב את הסתימה ולשטוף את הביוב. לרוב, משאבות טוחנות גדולות, ניתן למצוא במפעלים או בתי מלאכה גדולים.

היתרונות הרבים של משאבות גורסות

ישנם יתרונות רבים למשאבות הגורסות, במיוחד בחקלאות ובתעשייה ששם הפסולת בביוב היא שונה לגמרי מהפסולת של אנשים פרטיים. לא כולם יודעים על קיומן של המשאבות הגורסות ולגודלן, כך שניתן גם להרכיב בבתים הפרטיים משאבות בגודל שיתאימו לשימוש ביתי. תוכלו להתעניין גם ברשת וגם באמצעות האינסטלטור שלכם שיוכל להסביר לכם ולהתאים לכם את המשאבה הגורסת שתתאים לגודל של מערכת הביוב. מי שיש לו מרתף בביתו ומעוניין במשאבה טבולה, כדאי שיחשוב על האופציה של משאבה טבולה וטוחנת לביתו, כך שתבצע את שתי הפעולות בעת ובעונה אחת. אם יש לכם מערכת ביוב ישנה יותר, כדאי כי תחשבו על התקנת משאבה  גורסת, מה שיקל עליכם הרבה.

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.