חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

שירותי ביוביתטלפון: מחירים ללא תחרות!

הצדיק שירותי אינסטלציה - פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר מיידית ללא התחייבות.

נשמח לעזור ולספק לכם מידע גם ללא נתינת השירות וללא שום התחייבות, הצדיק - אינסטלטור מוסמך.

אנו פועלים באזורי השרון והמרכז, מספקים אינסטלטורים וביובית בשעת הצורך ונענים לקריאות S.O.S גם אחרי שעות הפעילות.קטגוריה: תל אביב טלפון: מחירים ללא תחרות!
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 103
קטגוריה: קדימה טלפון: 052-593-2696
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 30

יוסף האינסטלטורטלפון: 0528082999

יוסף האינטסטלטור הינו שרברב מוסמך, אשר מטפל בבעיות אינסטלציה ובעיות בביוב.

יוסף יודע כיצד להוציא שורשים בביוב ללא גרימת נזקים מיותרים ופועל באזורי השרון והמרכז.

בין השירותים שיוסף האינסטלטור מספק הם: ביובית, פתיחת סתימות, עקירת שורשים מהביוב, צילום צנרת, צילום קווי ביוב, אינסטלטור.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0528082999
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 96

משאבות גורסות לביוב


ישנן משאבות שמתאימות לביוב גולמי ומצוידות במערכת טחינה העשויה ממתכת המשאבות הללו, נקראות משאבות גורסות לביוב ומיועדות לתעשייה,  חקלאות ומוסדות ציבוריים גדולים. ניתן לקבל את המשאבה עם מנוע המגן מהתפוצצות, משאבות גורסות לביוב, מגיעות עם כבל חשמלי באורך של כ-10 מטרים ומשאבה שיש לה זרם חד פאזי מצוידת במצוף חשמלי אינטגרלי. בהרבה מקרים במטבח שלנו, הצנרת נסתמת היות ולא שמנו לב  לשאריות של מזון בכיור המטבח. על מנת לחסוך הוצאות מיותרות של אינסטלטורים, יש לדאוג למשאבה טוחנת, כך שהיא תטחן את כל המוצק הנמצא במערכת הביוב, בכך, היא תימנע סתימות. אלה שמשליכים תחבושות היגייניות ולא שמים לב למערכת הביוב, חייבים להתקין משאבות טוחנות לביוב, כך הם יהיו שקטים כי המערכת לא תיסתם או שתהיה הצפה.

איזה משאבה טוחנת יש לרכוש?

זו גם שאלה שיש לשאול לפני שרוכשים משאבות גורסות לביוב מי שיהיה מומחה בסוג המשאבות ובגודלן, יהיה כמובן איש המקצוע כמו האינסטלטור שיידע איזו משאבה יש לרכוש, מאיזה יצרנית ומה הגודל שצריך עבור הבית שלכם. רבים מצאו פתרון אמין ויעיל, באמצעות רכישה של משאבות טוחנות ביתיות, כך שהם סמוכים ובטוחים כי לא יהיה מפגע בריאותי וקלקולים במערכת הביוב הביתית שלהם. המשאבות הגדולות יותר שהן משאבות טוחנות ונקראות גריינרים,  עובדות על בסיס דיזל או סולר, משאבות אלה, מבצעות שתי פעולות, הראשונה היא שאיבת המים והפעולה השנייה היא  גריסה של הפסולת ושאיבתה למכל של המשאבה. ניתן למצוא משאבות גורסות, גם על גבי הביובית שמגיעה לשאוב את הסתימה ולשטוף את הביוב. לרוב, משאבות טוחנות גדולות, ניתן למצוא במפעלים או בתי מלאכה גדולים.

היתרונות הרבים של משאבות גורסות

ישנם יתרונות רבים למשאבות הגורסות, במיוחד בחקלאות ובתעשייה ששם הפסולת בביוב היא שונה לגמרי מהפסולת של אנשים פרטיים. לא כולם יודעים על קיומן של המשאבות הגורסות ולגודלן, כך שניתן גם להרכיב בבתים הפרטיים משאבות בגודל שיתאימו לשימוש ביתי. תוכלו להתעניין גם ברשת וגם באמצעות האינסטלטור שלכם שיוכל להסביר לכם ולהתאים לכם את המשאבה הגורסת שתתאים לגודל של מערכת הביוב. מי שיש לו מרתף בביתו ומעוניין במשאבה טבולה, כדאי שיחשוב על האופציה של משאבה טבולה וטוחנת לביתו, כך שתבצע את שתי הפעולות בעת ובעונה אחת. אם יש לכם מערכת ביוב ישנה יותר, כדאי כי תחשבו על התקנת משאבה  גורסת, מה שיקל עליכם הרבה.

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.