חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אינסטלטור קו המיםטלפון: 052-471-12-61

אינסטלטור קו המים היא חברה בעלת הסמכה וניסיון רב בתחום האינסטלציה. עם צוותה המיומן היא תפתור לך כל בעיה ותקלה.קטגוריה: תל אביב טלפון: 052-471-12-61
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 44

מאסטרו שירותי אינסטלציהטלפון: 0525797463

מאסטרו שירותי אינסטלציה, עוסקים בפתיחת סתימות ואיתור נזילות.

אנו בחברת מאסטרו עוסקים בשירותי ביובית ואינסטלטורים  או אינסטלטור בקדימה מוסמכים העובדים 24 שעות ביממה וגם בימי שבת ושישי.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0525797463
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 70

ביובית חליוהטלפון: 0525798171

ביובית חליוה,

שירותי ביובית חליוה מספקים פתרונות אינסטלציה מתקדמים בכל רחבי הארץ,

החל מפתיחת סתימות בבית ועד איתור ופתרון נזילות בביוב מחוץ לבית, באמצעות ביובית פתיחת סתימות בלחץ גבוה.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0525798171
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 62

פתיחת סתימות ביוב בבת חפר ובעמק חפר


בתחום האינסטלציה, יש כמה סוגים של פתיחות סתימות כמו, סתימה בביוב בגלל שורשים של עץ עבים שחדרו לצנרת בגלל הקרקע הפורייה והלחה שיש במערכת הביוב, פסולת שנתקעה בצנרת, או שומנים שנמצאים בצנרת, וגורמים כמו שומן שיכול לסתום את הצנרת ולגרום למים לעלות על גדותיהם. יש למצוא אינסטלטור מיומן שמומחה בתחומים של פתיחת סתימות בביוב.. לרוב, לאחר שהאינסטלטור פתח את הסתימה פתר את הבעיה, הוא יעניק לכם כמה טיפים כיצד ניתן למנוע סתימות ואיך לשמור על הצנרת ומערכת הביוב באופן תקין, אם בבית או בעסק. מומלץ תמיד למצוא אינסטלטור שגר באזור מגוריכם ושיהיה זמין  24 שעות ביממה. אסור לנסות לפתוח את הסתימות בעצמכם, כי ניסיון כזה עלול לגרום לנזק גדול יותר.

 פתיחת סתימות ביוב בבת חפר

כמה פעמים קרה לנו שנכנסנו לשירותים ציבוריים ואנו תמיד מוצאים איזה שלט שאסור לזרוק נייר טואלט ופדים לאסלה, את אותו הדבר יאמר לכם האינסטלטור על מנת לשמר על הצנרת   ומערכת הביוב  ביישובי השרון כמו בבת חפר למשל אינסטלטורים מוצאים עצמם עוסקים עם פתיחת סתימות ביוב בבת חפר. יש כללים לשמירה על מערכת הביוב בבית, מומלץ תמיד לשים מסננת קטנה בפתחי הכיור והאמבט על מנת למנוע חדירה של שערות מגילוח או סירוק ופסולת קטנה אחרת שיכולה אף היא לגרום לסתימה בביוב או בכיורים.  יש לציין שטיפים קטנים כאלה, יכולים לעזור הרבה מאוד על מנת לשמור את הצנרת ולמניעה של סתימות מיותרות. במידה וישנה בעיה בביוב ואתם מעוניינים לבדוק מהיכן מקור הסתימה, יש להיעזר באינסטלטור או בחברה שיש לה את הציוד המתאים למציאת מקור הסתימה כמו ציוד משוכלל שבזמן קצר, יכול לגלות את המיקום המדויק של הסתימה.

 פתיחת סתימות ביוב בעמק חפר

בגלל שמערכת הביוב בישראל היא לא הייתה משוכללת לפני כמה עשורים, עדיין ביישובי עמק חפר למשל, ניתן למצוא הרבה חברות אינסטלציה, שמבצעות פתיחת סתימות ביוב בנתניה ובעמק חפר. היישובים באזור זה הם וותיקים ולכן קלקול במערכת הביוב הם עניין נפוץ.  על מנת לא להגיע למצב של פתיחות סתימות או פיצוץ בצנרת שיש להחליפה והוצאה כזאת עלולה להסתכם  בהמון כסף, חשוב לבדוק את מערכת הצינורות והמים לפחות פעם בשנה בכדי למנוע הוצאה כספית גדולה.  התעריפים של האינסטלטורים הם שונים, במיוחד כאשר מבצעים פתיחה של סתימות בשעות הלילה המאוחרות או בשבתות וחגים. רק אם אין ברירה וקיימת סכנה למבנה או לרכוש, מומלץ לקרוא לאינסטלטור הזמין 24 שעות ביממה.

החלפת צנרת בלית ברירה

בישראל יש הרבה בעיות במערכת הביוב בגלל בניה לקויה של קבלני הבניין וקבלני המשנה העוסקים בהקמת תשתיות ביוב ולא נעים להיתקע עם ביוב שתמיד עולה על גדותיו. ישנן מחלות רבות העלולות להיגרם בגלל הצפות של ביוב. בהרבה מקרים פתיחה של סתימות אינה עוזרת, במיוחד בבתים ישנים, ואין מנוס אלא להחליף את כל הצנרת בבניין 

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.