חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אינסטלטור קו המיםטלפון: 052-471-12-61

אינסטלטור קו המים היא חברה בעלת הסמכה וניסיון רב בתחום האינסטלציה. עם צוותה המיומן היא תפתור לך כל בעיה ותקלה.קטגוריה: תל אביב טלפון: 052-471-12-61
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 90

אינסטלטור 24 טלפון: 0524711261

חברת אינסטלטור 24 שעות הינה חברה המתמחה בתחום האינסטלציה ומפעילה מוקד לילה וניתוב פניות למקרי S.O.S.

בין תחומי ההתמחות שלנו: פתיחת סתימות, אינסטלטור 24 שעות, ביובית, טיפול בנזילות, שורשים בביוב, פתרון לשורשים בביוב, רובוט לצילום ביוב, צילום צנרת הביוב.

בנוסף לכך אנו חברה אשר מפעילה מספר מוקדים בארץ ומכסה את כל אזור תל אביב וגוש דן ואת כל אזור השרון.

 קטגוריה: תל אביב טלפון: 0524711261
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 282

רב שרברבטלפון: 052-5812591

רב שרברב מציעים שירות 24 שעות ביממה לפתיחת סתימות, צילום צנרת והזמנת ביובית.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר .

- מחירים מוזלים לצילום צנרת, הזמנות ביובית, פתיחת סתימות והחלפת משאבות טבולות.

אינסטלטור בכפר יונה מוסמך בעל תעודות ומוניטין.קטגוריה: תל אביב טלפון: 052-5812591
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 335

שורשים בביוב


סיבות רבות ומגוונות יכולות לגרום לסתימה בדירה או בבית העסק, וכדי לתת טיפול נכון ומתאים חשוב לזהות את מקור הבעיה. צנרת ביוב סתומה או, לחלופין, שבורה, עשויה להתרחש כתוצאה משורשים בביוב, וזוהי בעיה נפוצה למדי בעולם הסתימות. צנרת ביוב עשויה להינזק בשל שורשי עצים, גם אם התופעה נשמעה הזויה למדי למרבית האנשים. צנרת הביוב הרי עשויה בטון, הם יטענו, אך איך יכולים השורשים לחדור מבעד לחומר? התשובה היא שגם הבטון אינו אטום לחלוטין ומספיק סדק קטן או חריץ כדי שהשורשים יוכלו לחפור את דרכם פנימה וליצור סתימות. זהו בדיוק המקום להבין עד כמה חשובה התחזוקה השוטפת של הצנרת, ועד כמה זה משמעותי לשמור על זרם מתאים של מי שופכין. בימינו אנו הצנרת אשר מותקנת בבתים החדשים עשויה להיות מפלסטיק, שאכן מצליח לאטום מפני נזקים רבים הנגרמים בשל שורשי העצים, מה גם שצינורות פלסטיק אלה עמידים יותר, כך שהם נשחקים פחות ולא נשברים כל כך בקלות. אלא שמרבית הבתים בישראל לא נבנו ממש לאחרונה, אלא דווקא לפני כמה שנים או עשורים, והסיכוי הגבוה יותר הוא שבבתים אלה מותקן צינור ביוב מבטון, ולא מפלסטיק.

תהליך איטי אבל בטוח

צינורות ניקוז אשר עשויים מבטון נראים, על פניו, ככאלה שנידונו לחיים ארוכים ויציבים, ובשנים הראשונות הם באמת חזקים יותר. אלא שעם הזמן וככל שהקרקע משתנה מעט, מתחיל הבטון להישחק, בוודאי בזכות הפסולת הזורמת דרכו. התופעה הזו גורמת לכך שאריחי הבטון מתחילים להתרחק אלה מאלה, לאט לאט, וליצור סדקים קטנים, כמעט בלתי נראים – אבל הם מספיקים כדי ששורשים יוכלו להגיע אל הצנרת, לגדול ולהתעבות, להסתעף וליצור סתימות לא נעימות. חשוב לזכור שהצינורות מלאים במים – בדיוק המזון הנדרש לשורשים כדי לצמוח ולגדול. מה הפלא שהם נמשכים אל הצנרת, אם כן, ומה הפלא שהם מצליחים לגדול בה ולעשות לנו צרות. אז עכשיו, אחרי שירדנו לשורש הבעיה, במלוא מובן המילה, כדאי שננסה להבין מה עושים, איך מטפלים, ואיך מונעים מהסתימות האלה לשוב ולהטריד את מנוחתנו.

 

אפשרויות טיפול

באופן ברור וטבעי, הצעד הראשון והמתבקש הוא חיתוך השורשים. עבודת החיתוך היא פשוטה ביותר, בעיקר בעידן הטכנולוגי. טכנולוגיית אינסטלציה ייעודית מאפשרת להתמודד עם בעיית השורשים בביוב, וציוד מיוחד משמש כדי לחתוך את השורשים התועים על ידי שרשראות וסיבי פלדה. כן, זה באמת כל כך פשוט לפתור את הסתימה המעיקה, בוודאי אם היא נגרמת כתוצאה משורשים בביוב. שבירת השורשים היא גם בדרך טיפול לצמיתות, כך שטיפול מוצלח יהיה בדרך כלל חד פעמי, והשורשים פשוט לא יצמחו שוב. טכניקה נוספת כוללת מערכת סילון מים שמרחיקה מהדרך מכשולים כאלה ואחרים (בהם, כמובן, השורשים הטורדניים). הציוד הזה מתאים באופן ספציפי להזרמת לחץ מים גבוה ביותר, כזה שיסייע לא רק בפתיחת הסתימה הספציפית שלפנינו, אלא גם בהסרה מוחלטת של כל גורם שעשוי להוות מכשול ולפגוע בצנרת. ככה מתנהלת היום הטכנולוגיה – בצעדים פשוטים ונוחים יחסית, אפשר לזהות את מקור התקלות שלנו ולהציע להן פתרונות אפקטיביים וארוכי טווח. וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים, בטח כשמדובר בצנרת הביתית שלנו, המקור שנו לקבלת מים באמבטיה ובמטבח.

 

איתור בשיטה חדשנית

איתור התקלה עצמה, כלומר – זיהוי שאכן מדובר בשורשים בביוב – הוא מלאכה שאיננה פולשנית ומטרידה כשלעצמה. תהליך האבחון לא כולל היום חפירות, אלא שימוש בטכנולוגיה חדשנית שעוזרת לאתר בעיות בצנרת מבלי שיהיה צורך בחפירות או בנזקים אפשריים אחרים. באמצעות הטכנולוגיה הזו אפשר לאתר את מיקום התקלה, את המקור שלה ואת הפתרון הנכון בשבילה, ואת כל זה עושים באמצעות מצלמת וידאו ומבלי להזיז שום דבר בקרקע או בצנרת. בשיטה הזו אפשר לזהות לא רק את המיקום ואת המקור, אלא גם את ההשפעה. כלומר, אפשר לאבחן בדיוק באיזו מידה השפיעו השורשים בביוב על מערכת הניקוז, מה שיעזור לקבל החלטה מושכלת ונכונה ביחס לתגובה המתאימה, כך שההחלטה שתתקבל תהיה גם יעילה, גם ממוקדת וגם חסכונית. האבחון המדויק הוא קריטי אם אתם רוצים להגיע לפתרון אמיתי לטווח ארוך, ולהימנע ממצב שבו הסתימות יחזרו וישגעו אתכם שוב בהמשך. זוהי איכות החיים שלכם. אל תתפשרו אליה לרגע.

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.