חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

מה הם משאבות טבולות ולמה הם משמשות?

מה הם משאבות טבולות ולמה הם משמשות?

משאבות, מעצם המהות שלהן, מקבלות תפקיד מרכזי במערכת האינסטלציה הביתית. מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת הוא שיש בנמצא סוגים שונים של משאבות, כל אחד בעל מאפיינים משלו, וכל אחד מתאים לתנאים מסוימים. משאבות טבולות נכנסות לתמונה בנקודה הזו בדיוק – הנה כל מה שחשוב לדעת עליהן.

על משאבות טבולות

ברמת ההגדרה המאד בסיסית, משאבות טבולות הן משאבות אשר נמצאות בסביבה נוזלית, ולכן הן טבולות במים. השימוש בהן נדרש כאשר הצנרות של השירותים, המקלחות או הכיורים נמצאות מתחת לקו הצינור הראשי של הביוב, מה שמצריך כוח מסוים, המופעל על ידי המשאבה, במטרה להזרים את המים, כמו גם פסולת מוצקה, למקומות המיועדים. זאת, כמובן, להבדיל מהמצב בו הצינורות האמורים ממוקמים מעל לצינור הראשי, מה שמאפשר להתבסס על כוח הכבידה בלבד על מנת לבצע את מלאכת ההזרמה החיונית של המים.

מבחינה מעשית, משאבה טבולה תהיה ממוקמת בקצוות של הצינורות המחוברים לאותו צינור ראשי, מה שאומר שהיא מקבלת אליה מים בכמות מרשימה, לא פעם גם ממספר מוקדים גם יחד. כאשר מפלס המים עולה מעבר לסף מסוים שהוגדר מראש, תופעל המשאבה. המשמעות הישירה של כך היא שגם מקומות בהם הזרימה נעשית מתחת לצינור הראשי (קומות תחתונות או מרתפים, למשל) יכולים להתנהל באופן מיטבי, מבחינת זרימת המים, ללא כל חשש מהצפות.

חשוב להדגיש שמעבר להשמת המשאבות כחלק אינטגרלי בצנרת מבנה מסוים, ניתן להשתמש בהן גם במצבים אחרים, כדרך התמודדות וטיפול בבעיות אלה או אחרות. התרחיש הראשון הוא הצפות, שעלולות להיגרם בצנרות מכל סוג. בתרחיש הזה, מבצעת המשאבה את מלאכת שאיבת המים באופן מהיר ויעיל, מה שמאפשר להחזיר את המצב לקדמותו בהקדם האפשרי.

דגשים בעת בחירת משאבה

משאבות טבולות מהוות כיום עולם ומלואו, עם שורה של משתנים המשפיעים בפועל על תפקודה של כל משאבה, כך שנדרש לשים עליהם את הדעת. הבדיקה המשמעותית הראשונה צריכה להיות לגבי יעילות המשאבה, אשר משמעותו היא כמות האנרגיה שמוציאה המשאבה על נפח מים מסוים. גם ההספק המרבי של המשאבה מגדיר את פעילותה. מומלץ, בהמשך לכך, לבחור במשאבות שקטות, שיבצעו את עבודתן מבלי שיפריעו לשגרת החיים של אלה המתגוררים בבית.

היות ומלאכת התקנת המשאבות הטבולות אינה פשוטה כלל וכלל, יש לתת את הדעת גם על הגורם שעומד מאחוריה. הבחירה צריכה להיות בחברה מנוסה, מקצועית ואמינה, ורצוי כזו שאף מעניקה מגוון שירותים לאחר ההתקנה.

 

 

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.