חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

משאבות טבולות

משאבות טבולות - למה הן נחוצות?

 

משאבות טבולות - בואו תעשו בהם שימוש נכון

 

ישנו ציוד רב אשר איננו מודעים לקיומו, ולעיתים אף מעלים תהיות בנוגע לצורך שלנו להשתמש בו. משאבות טבולות הם משאבות אשר ממוקמות במקום עם מים, והמטרה שלהם היא לשאוב את המים שהם טבולות בו - ולכן גם קוראים להם משאבות טבולות עקב הימצאותם תחת נוזל באופן קבוע. החשיבות שלהם היא גדולה, ולכן אנו מציעים לכם מספר רב של בעלי מקצוע אשר יספקו לכם תיקון משאבות טבולות - כך שתוכלו למצוא בעל מקצוע שיתקן לכם את המשאבות הללו, והנזק שיגרם למערכת הביוב שלכם יהיה מזערי והמענה יהיה מהיר. חוץ מאותם בעלי מקצוע שיתקנו לכם את אותם משאבות טבולות, אנו מספקים לכם גם אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום של שטיפת קווי ביוב - דבר שיכול להשפיע לטובה על עמידות מערכת הביוב שלכם למשך תקופת זמן ארוכה במיוחד.

 

משאבות טבולות - מי אמור לטפל בהם?

 

בעלי מקצוע רבים ולברות אינסטלטורים קיימים כיום בשוק העבודה, וקשה מאוד להתאים בין סוג העבודה - לבין בעל המקצוע שנדרש לטפל בה. אם אתם רוצים לתקן את אותם משאבות טבולות שלכם, עליכם לפנות אל קבלן ביוב שיוכל לבצע את עבודת התיקון באופן מושלם - ויתאים מחדש את המשאבה הטבולה למערכת הביוב של הדירה או הבניין שלכם. חוץ מטיפול שלו באותם משאבות טבולות, יוכל הקבלן לתת לכם מענה גם בתחומים נוספים כמו פתיחת סתימה בבור ביוב ועוד מגוון רחב של בעיות ותקלות אשר עשויות לצוץ כתוצאה מאותה בעיה של המשאבה הטבולה.

 

משאבות טבולות - השפעתם על מערכת הביוב שלנו

 

אז זה סוד כי מערכות ביוב טמונות בחובם צורך בתחזוק רב, על מנת להוריד מהעומס - אנו נתקין בתוך אותה מערכת ביוב משאבות טבולות אשר נועדו לשאוב לתוכם את המים ולסנן אותם. אותן משאבות מבצעות גם ניקוי קווי ביוב, ומורידות מאיתנו את הצורך לבצע ניקוי של המערכת לעיתים קרובות. במידה ויש לכם משאבות טבולות זה לא אומר שמותר לכם להיכנס לשאננות, אומנם הן מבצעות לעיתים גם שאיבת קווי ביוב - אך בכל זאת לעיתים פחות תכופות יהיה עליכם לקרוא לאותו קבלן ביוב שיבצע עבורכם ניקיון יסודי ומעמיק יותר. משאבות טבולות לא מבצעות פתיחת סתימה בבור ביוב, ולכן זוהי סיבה נוספת שיהיה עליכם להיות עם עין אחת פקוחה - ולבדוק כי אין הצטברות של פסולות בתוך מערכת הביוב שלכם.

 

משאבות טבולות - תנו למקצוענים לבחור בשבילכם

 

כמו ניקיון בור ביוב שמתבצע על ידי שימוש במגוון רחב של ציוד, כך גם הבחירה מבין הסוגים הרבים של משאבות טבולות יכולה להיות קשה במיוחד. בעת הבחירה עליכם להתחשב במספר רק של אלמנטים, שבחלקם אינכם בקיאים מספיק - ולכן אנו ממליצים לכם להיעזר באינסטלטור בגבעתיים לפני שאתם בוחרים משאבות טבולות למערכת הביוב שלכם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של בעלי מקצוע, שחלקם אף יכולים לספק לכם שירות של תיקון משאבות טבולות ישנות - ולמנוע מכם את הצורך לקנות משאבה חדשה שעשויה לא להתאים למערכת הביוב שלכם. כמובן שיהיו מקרים בהם לא תהיה ברירה, והנזק למשאבה יהיה בלתי הפיך - במצב כזה תצרו קשר עם קבלן ביוב על מנת שיעזור לכם לבחור סוג מסוים של משאבות ביוב עבורכם. לכן תתחילו כבר עכשיו לחפש את בעל המקצוע הדרוש לכם - בין אם זה כזה שיספק לכם משאבות טבולות או אחד שייתן לכם מכנה בנושא של שטיפת קווי ביוב באמצעות ביובית.

 

משאבות ביוב טבולות - חוסכות מאיתנו הרבה צרות

 

לעיתים ניתן לקחת את היעילות של אותם משאבות טבולות במערכת הביוב כמשהו ברור מאליו, אך הן מבצעות שאיבת קווי ביוב באופן קבוע ורציף - מבלי שתצטרכו לקרוא לבעל מקצוע שיעשה זאת. החשיבות שלהם היא אדירה, משאבות טבולות שומרות על מפלס תקין של מי שכפים - ומונעים מהם ליצור הצפה אשר יכולה להפריע לשגרת חיינו. לכן כמו שבעל עסק דואג לבצע ניקוי קווי ביוב באופן כמעט קבוע - עלינו לדאוג כי במערכת הביוב שלנו יש משאבות טבולות אשר יכולות לבצע את העבודה הפשוטה במקומנו. אם נחשוב כי אותם משאבות אינן מבצעות את עבודה חשובה, נמצא את עצמנו נתקלים בבעיות רבות במערכת הביוב. משאבות טבולות אומנם נראות כלי פשוט שנועד לחסוך מאיתנו זמן, אך הוא גורם למערכת הביוב שלנו לפעול באופן תקין. העדיפות היא שנצטרך לבצע הליכים כמו שטיפת בור ביוב על בסיס חצי שנתי כאשר יש לנו משאבות טבולות ולא על בסיס חודשי כאשר אין לנו את המשאבות. כמובן שלא צריך להיכנס לשאננות, ומומלץ לבצע הליכים של ניקיון בור ביוב גם מבלי קשר - אך כמובן שבתדירות נמוכה ותחת פחות לחץ. בסופו של דבר אין הרגשה יותר טובה מאשר לדעת שאינכם לחוצים בזמן בכל הקשור למערכת הביוב שלכם.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  • גבי נחמיאס גבי נחמיאס
   יום ראשון 10 באוגוסט 2014
   מאמר מעולה בנושא משאבות טבולות, אני אישית מספק משאבות וזה באמת מאמר ברמה גבוהה. ישאר כוח!

  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.