חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

משאבת ביוב חדשה ומתוחכמת

הריח מהכיור הורג אתכם? מזמינים אינסטלטור בכל יום שני וחמישי אבל שום דבר לא עוזר? השיערות במקלחת גורמות לריבים בכל בוקר? כעת יש פתרון מושלם שכולנו חיכינו לנו. סילוקית היא כלי עזר מושלם לצרכן הפרטי והמוסדי אשר נותן את הפתרון המלא לטיפול במניעת סתימות ביוב, ריחות רעים, פיצוצי ביוב ושאר מיני ישויות זרות הנתקעות בתוך פתחי הניקוז ואין להם מושיע.

 

הסילוקית נכנסה אל השוק הפרטי כדי לתת פתרון ישיר, מיידי ומניעתי לבעיות ביוב, ניקוז וצנרת. התקציבים הנדרשים למימון התוצר הזה הולכים ויורדים.

 

 

 

סילוקית לטיפול בבעיות ותקלות ביוב עירוניות

 

סילוקית תתאים במיוחד לארגונים עירוניים ורשויות מקומיות בעת עבודות שיפוצים ותיקונים באזורים וחללים כמו אזורים משרדיים ואזורים בעלי ערב רב של פעילות עובדים ועובדי רשויות. במקרים של שיפוץ הריחות והתקלות באזורי ניקוז, כמו חדרי שירותים יגרמו לאי נוחות רבה, ומציאת חלופות במשרדים אחרים או מוסדות סמוכים יהין נוחים הרבה פחות, פתרון כמו מערכת סילוקית אשר מאפשרת לכם למנוע ולנדף ריחות רעים והצפות במהלך עבודות השיפוצים והתיקונים ימנעו הוצאות נוספות על שירותי אינסטלציה וכמובן ימנעו את חוסר הנוחות של העובדים במהלך עונת השיפוצים, אשר כידוע, נמשכות ונתמתחות, בדרך כלל, על פני תקופות ארוכות במסגרת שיפוצים ברשויות המקומיות.

 

 

טיפול בבעיות צנרת מוסדיות וארגוניות

 

טיפול בבעיות ותקלות צנרת בעסקים ומוסדות, בעיקר בכל הקשור למוסדות חינוך וארגונים חינוכיים, רווחים ושכיחים במיוחד. סילוקית מאפשרת טיפול איכותי וניקוז איכותי של שפכים ובתוך כך מאפשרת טיפול שוטף ואיכותי בצנרת ובפעילותה התקינה. הרוב הכולל של מערכות הביוב והניקוז, הן הפרטיות והן המוסדיות אינן נותנות את מלא השירות הדרוש ובכך נדרש בעל העסק או מנהל התפעול לפתוח קריאות חוזרת ונשנות בחברת האינסטלציה, מערב לנזק הכלכלי, חוסר הנוחות שבדבר וחוסר האסתטיות התברואתית מזיקה גם מההיבט הבריאותי וגם מההיבט הכללי בעת השהייה וההתארחות במקום.

 

 

סילוקית- האינסלטור הפרטי שלכם בבית

 

 

גם בנישה הפרטית, עולם האינסטלציה משפיע על איכות החיים ונוחות החיים. רבים מאתנו מזניחים את הטיפול בצנרת מפאת יוקר הטיפולים ויוקר השירות. תחזוקה שוטפת של הצנרת באמצעות מערכת הסילוקית תמנע הפתעות, סתימות ופיצוצי צנרת במקרים רבים. הסילוקית מתאימה לכלל פתחי הניקוז בבית, כולל פתחי הניקוז במטבח, בשירותים ובחדר האמבטיה – אחד היתרונות המשמעותית בהתקנת סילוקית במטבח ובאזורי בישול הוא יתרון האסטטיות ומניעת הסתימות, ריחות ביוב וסתימות בכיור הם לא מקרים נדירים במיוחד, ומניעתם יכולה להיות פשוטה וקלה במיוחד באמצעות הסילוקית הביתית, שבימים אלה ממש ניתנת להשגה במחירים נוחים במיוחד לטובת הצרכן הפרטי ולטובת הכלל.

 

אחד האלמנטים הנוספים של הסילוקית, היא מניעת הפצת החיידקים בבניינים משותפים ומקלטים למניעת הצטברות חיידקים ומחלות ושיפור איכות הסינון ומניעת נזקי צנרת כגון החלדה והתפוררות.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.