חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ניקוי צנרת עם או בלי אינסטלטור

אחת המשימות השכיחות בתחום האינסטלציה היא ניקוי צנרת. הרעיון פשוט: כאשר מזרימים לתוך הצנרת מים קשים, שאריות מזון ולכלוך אחר שמותיר משקעים במשך שנים, הם הולכים ומסתיידים עד שבסופו של דבר יש סתימה בכל שני וחמישי. כזה קורה, אינסטלטור טוב יזהה את המצב ויבצע פרוצדורה שהיא גם מניעתית, ולא רק טובה כדי לפתור זמנית את המצב. 

פעולת ניקוי צנרת היא בעצם מין "צנתור" - להזרים מים לתוך הצנרת בזרם חזק, כדי לפרק ולדחוף את המשקעים החוצה. במקרים קשים יש צורך בציוד מיוחד שיוצר לחץ גדול, אבל ברוב המקרים אם תיעזרו בבעל מקצוע, אינסטלטור, הוא יבצע פעולה פשוטה יותר: יחבר צינור גומי רגיל לאחד הברזים בבית ומהצד השני ישירות לתוך צנרת הניקוז, ויפתח את הברז. כדי שזה יעבוד, צריך לעקוף את נקודות הקצה של המערכת - במקום לנקז מים דרך הכיור והצנרת שמתחתיה, שכוללת סיפון (כוסית) שבין השאר מוריד את לחץ הזרימה, מנתקים את צינור הניקוז ומחברים את צינור הגומי ישירות אליו. אפשר כמובן להתחבר ישירות דרך "נקודה", וזה חשוב כאשר ההסתיידות נמצאות במיקום נמוך יותר בצנרת הביתית. לעיתים הבעיה היא בכל הבניין ואז מתחילים מבחוץ, ולעיתים עוברים בהדרגה לנקודות גבוהות יותר בצנרת.  במקרים פשוטים תוכלו לעשות את כל זה (ברמה הביתית כמובן) ללא אינסטלטור. צינור גומי תוכלו לקנות בכל חנות חומרי בניין, ועם ליפוף טוב סביב הברז ושקית ניילון או יריעת גומי סביב הצינור בנקודת החיבור לצנרת הביתית, תקבלו "מערכת לפתיחת סתימה בלחץ". קצת פרימיטיבית, אבל כזו שתעבוד - ואם יש לכם ידיים טובות אז יש סיכוי שאפילו לא תהרסו את הבית. 

בכל אופן, חשוב להקפיד על טיפול מונע, והוא יגרום לכך שתזדקקו פחות לשירותי אינסטלטור ולא תתפתו להפוך אינסטלטורים מטעם עצמכם. 

כמה טיפים חיוניים:

 


 

 

 • • הקפידו להניח רשת סינון בכל פתח ניקוז של צינור, כדי למנוע חדירה של שערות, לכלוך, שאריות מזון וכו'. 

  • לעולם אל תשפכו לכיור שמן בישול משומש או כל שומן אחר. הנ"ל מתעבים ומתקשים והופכים למרכיב מרכזי בהסתיידות הצנרת, כמו כולסטרול בכלי הדם. 

  • אם יש לכם מים קשים במיוחד, נסו לצמצם את שיעור האבנית במים שלכם באמצעים מתאימים - חומר לניקוי אבנית עבור הקומקום, מכונת הכביסה, מסנן אבנית ייעודי לצינור הראשי וכו'.

  • השתדלו לא להשאיר כיור מסויים ללא שימוש במשך כמה זמן, כי המשקעים שכבר קיימים בצנרת יתקשו. לפני נסיעה לחופשה, למשל, מומלץ לשפוך לתוך הכיורים כמה ליטרים של מים רותחים. 

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.