חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב

העצים הירוקים שמקשטים את גינתנו ומעיקים לנו בחלקם פירות שאנו לא מפסיקים להתפעל מהם, גורמים לנו גם נזק עם השנים במערכת הביוב. השורשים ש העצים הללו, ניזונים מדשן טבעי, הנמצא במערכת הביוב שלנו וכן, מלחות הנמצאת כל העת במערכות הביוב. אחד העצים המסוכנים המגיעים במהירות למערכת הביוב שלנו הם עצי הפיקוס. שורשי הפיקוס, יודעים לצמוח במהירות ויש להרחיקם, לפחות ע-100 מטרים ממבני המגורים. כאשר הביוב עולה על גדותיו, אין זה אומר, כי מדובר רק בסתימה מחפצים שונים שהגיעו באמצעות האסלה, כי אם משורשים שחדרו למערכת הביוב שלנו ובמקרים אלה, יש לבצע ניקוי שורשים בביוב. חברות אינסטלציה, מחזיקות במכשור משוכלל כגון מצלמות רובוטיות החודרות למערכת הביוב, מצלמות אותו ואז, באמצעות כלי מיוחד, נחתכים השורשים והחברה מורחת חומר מיוחד, אשר מונע שוב מהשורשים לצמוח. חלק מחברות האינסטלציה, ימליצו לכם על כריתת עצים מסוכנים, כך שהנזק שלכם, לא יהיה כפול ומכופל.

לשתול עצים בתבונה- למניעת נזקים במערכת הביוב

 

תמיד חשוב, שכאשר אתם מקימים גינה, יש להתחשב בסוג העצים והקרבה שלהם למערכת הביוב. לא כדאי לחשוב, כי מערכת הביוב היא מסיבית ויכולה להיות תקינה במשך שנים. מערכת זו, היא רגישה ולכן חשוב כי  תתכננו נכון את שתילת העצים, כך שלא יהיו לכם נזקים שיקשו עליכם את תקינות איכות החיים בבית. בהרבה מקרים, שורשי העצים, גורמים לסדקים בצינורות של מערכת הביוב וכן, מערכת הביוב, עשויה לקרוס כליל. לעץ, אין תחושות של מה מותר ומה אסור...הוא פשוט ממשיך בצמיחתו ומחפש את הדשן שלו והלחות לה הוא זקוק, כך שהוא עשוי למצוא קרקע נהדרת ודשנה, כמו  מערכת הביוב שיש בה הכל לגרימה לצמיחה ומזון שזקוק לו העץ.

היום כבר לא צריך לנחש באיזה מקום חדרו השורשים לביוב..

אם פעם, עד לפני פיתוח  הטכנולוגיה, היה צריך לנחש ולפתו גם את מערכת הביוב, לגבי קיומם של שורשים בביוב, היום בר אין צורך, העבודה מתבצעת בהירות, הודות למערכות המשוכללות והמתקדמות, כגון ציוד יעיל שמזהה ומבצע ניקוי שורשים בביוב. ניתן למצוא סכיני חיתוך מיוחדים בקרב חברות אינסטלציה רבות, המסייעות במציאת פתרון, תיקון מערכת הביוב והחזרתה לפעולה תקינה.

   

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.