חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ביוב

 

במערכות הביוב השונות אנו מחויבים להתקין בריכות ביקורת במקומות שונים וקבועים לכל אורך קו הביוב. בריכה מסוג זה, מאפשרת לנו לבצע ביקורת למצב המערכת הביוב, אך אינה יכולה לתת לנו מידע על המתרחש בקו הביוב עצמו שנמצא תחת האדמה, מדרכה או כביש. על מנת לבצע צילום צנרת ביוב בצורה מקצועית לקבל מידע מפורט ניתן לעשות זאת על ידי צילום פנים של צנרת הביוב אשר נעשית בעזרתו של סיב אופטי גמיש ובקצהו נמצאת מצלמה מקצועית עם הפרדה של מנורות גבוהות אשר נועדו להאיר את פנים צינור הביוב, כך שנוכל לקבל תמונה יותר מדויקת ואמיתית של פנים הצינור. בעזרת צילום הצנרת ניתן לסרוק כמה מטרים רבים בתוך הצינור ולאתר את מקור הבעיה.

 

האם ידעת?

 

בעזרת צילום צנרת ביוב, ניתן לוודא שאכן עבודת התיקון של הצנרת בוצעה באופן תקין, ובעיקר לאחר ביצוע של חיתוך שורשים בקו הביוב. בעזרת הצילום, ניתן לזהות את מקור בעיית הסתימות, שברים,חדירת שורים  ועוד... כמו כן קיימת אפשרות להקלטת סרט וידיאו על גבי דיסק אשר יכול לממש כראיה עבור ליקוי בניה או רמת עבודה שאינה תקינה. הצילום מאפשר לנו לקבל מידע ברור ולזהות את בעיה ממנה נוצרת הסתימה, וכמו כן מאתרת את מיקום היווצרותה.

 

בעלי מקצוע היכן למצוא?

 

הצנרת והביוב, הן לא משחק ילדים, לכן חשוב למצוא בעלי מקצוע שאכן יודעים איך לזהות ולנטרל בעיות שונות מבלי לגרום לנזקים במקומות האחרים הנמצאים בקווי הניקוז. כיום בשוק קיים מגוון רחב של נותני שירות בתחום  האינסטלאציה, אך יש לקבל חוות דעת שונות הן מסובבים אותנו והן באמצעות גלישה באתרים חברתיים שונים אשר מספקים לנו מידע עבור בעיות ביוב שונות הכוללות פתרונות שונים בעזרת צילום צנרת הביוב. בעזרת אתרים שונים, ניתן למצוא לקבל השוואת מחירים מחברות שונות ברחבי הארץ אשר עיקר תפקידם הוא לנטרל ולתקן את הנזקים הנגרמים במערכת הביוב ובצנרת הביתית. זכרו, כי אינסטלטור מקצועי בעבודתו ואמין, בהחלט יכול לשמור על השקט הנפשי שלכם בביתכם לטווח זמן ארוך.

.

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.