חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

איתור נזילות בבית

איתור נזילות בבית

 

קיימת חשיבות מרובה לאיתור נזילות בבית מוקדם ככל האפשר, על מנת לאפשר טיפול נקודתי ולמזער את עוצמת הבעיה ונזקיה. חשוב לדעת כי הזנחת נזילות מים עלולה לגרום לרטיבות וטפטוף מים מהקירות, וכן לסימני עובש ולכתמים שחורים שילכו ויתפשטו עם הזמן. כמו כן, נזילת מים עלולה לגרום להתקלפות של צבע וטיח בתקרה או בקירות. בעיות אלו מובילות בתורן לנזקים חמורים ויקרי ערך למבנה הבית, ואף להתוות סכנה תברואתית לשוהים ולמתגוררים בו.

 

מקור נזילות בבית

 

מקורן של נזילות בבית מצוי בגורמים חיצוניים או פנימיים ביובית בכפר סבא:

 

 • גורמים חיצוניים – מדובר בבעיות כגון חוסר איטום של גג או קירות, ומערכת מרזבים לא תקנית, הגורמות לחדירת מי גשמים לבית. כמו כן, עשויות להופיע נזילות בשל מערכות מיזוג או מחלונות לא אטומים, תיתכן דליפת מים מבית השכנים, ובתי קרקע מועדים לעלייה וחלחול של מי תהום.
 • גורמים פנימיים - הכוונה היא לבעיה בצנרת המים של הבית העשויה להיווצר בנסיבות שונות, ביניהן פיצוץ, סדק או חור בצנרת, חיבור מרושל של הצנרת או סתימת הצנרת מאבנית או מגורמים אחרים. 

 

זיהוי נזילות בבית

 

במרבית המקרים נזילות בבית מאותרות על ידי הבעלים כאשר קיימים סימנים מובהקים כמו רטיבות או כתמים בקירות. יחד עם זאת, יתכנו נזילות סמויות מהעין המתגלות רק בשלבים מתקדמים. בתור התחלה חשוב לדעת שסבירות לנזילה  קיימת כאשר חשבונות המים גדולים מהרגיל, ובוודאי כשמד המים ממשיך לפעול גם ללא צריכת מים בדירה.

 

איתור מקור הנזילה עם אינסטלטור בכפר סבא

 

איתור מקור הנזילה מבוצע על ידי אנשי מקצוע בעלי ציוד מתקדם ומתאים. הידע והציוד מאפשרים כיום זיהוי מדויק של נקודת הנזילה גם במקומות קשים לאיתור, וזאת ללא נזק מיותר למבנה הבית. .  הציודים כוללים בין היתר מצלמות תרמיות שמאתרות במדויק את מקור הנזילה לאור הבדלי טמפרטורה במבנה הבית, וכן מערכת אלקטרו מגנטית שבעזרת גלי רדיו מאפשרת זיהוי מקור נזילה  לא ידוע או שנמצא בעומק האדמה. בנוסף, ניתן לאתר את מקור וסיבת הנזילה בעזרת החדרת סיב אופטי לצינור, ושימוש זה מיועד בעיקר לצינורות ביוב.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.