חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

פתיחת סתימות קשות בביוב

למי לפנות כשיש סתימה בצנרת? 


פתיחת סתימות יכולה להיגרם מכמה סיבות שונות כגון סתימה עקב שורשים של עץ, סתימה עקב פסולת שנתקעה בצינורות ושומנים שנתקעו בדפנות הצינורות ועקב כך זרימת המים היא אטית ועוד סיבות שונות הדורשות טיפול. כמובן שלכל בעיה יש טיפול ספציפי שמתאים לה ובנוסף לטיפול בבעיה באופן נקודתי, יש לתת גם טיפול מונע אשר ימנע מהבעיה לחזור או לפחות יעכב אותה מלחזור בקרוב. 

 

במקרים של סתימות בצנרת יש אפשרות לטפל בבעיה בכל מיני דרכים. אחת הדרכים הזולות היא לקנות נוזל מיוחד אשר מטרתו לסייע בסתימות או כל מיני כלים אחרים שנועדו לשימוש ביתי לטובת פתיחת סתימות אך אם אין הנוזל או הכלים האחרים עוזרים בפתרון הבעיה, סימן שהבעיה קצת יותר מורכבת וגדולה ממה שחשבתם. במקרים אלו, רצוי להתייעץ ולהזמין אינסטלטור מומחה שיבוא ויאתר את הבעיה ויטפל בה בהתאם. אם אינכם מבינים בצנרת ובפתיחת סתימות, אל תנסו לעשות זאת בעצמיכם. אתם עלולים לעשות נזק גדול יותר ממה שכבר קיים אשר בסופו של דבר יגדיל את ההוצאה הכספית בהרבה. אז אל תנסו לחסוך בהוצאות ולעשות זאת לבד אם אתם לא מומחים בתיקון צנרות.

 

אינסטלטור מומחה בפתיחת סתימות ואף יוכל לייעץ לכם ולתת לכם טיפים לשמירה הצנרת ומה עליכם לעשות על מנת למנוע בעיות שכאלה בעתיד. יש לדעת לנהוג בצנרת בצורה מסוימת על מנת לשמר אותה. אחד הטיפים הכי ידועים ונכונים שיגידו לכם היא לא לזרוק נייר טואלט או מגבונים לאסלה וזאת על מנת להימנע מסתימה בשירותים אשר אף פעם לא נעימה. עצה נוספת היא לשים מכסה סינון בפתח הצנרת של הכיור על מנת למנוע מלכלוך ופסולת של אוכל וכל מיני דברים אחרים לרדת בצינור של הכיור ובכך אף להימנע מסתימות בכיור במטבח. את הפסולת שתיווצר בכיור ועל מכסה הסינון פשוט אספו והשליכו לפח. כל הדברים הקטנים הללו יעזרו לכם לשמר את הצנרת לאורך זמן, להימנע מסתימות ולחסוך בעלויות.

 

כן מומלץ להזמין אינסטלטור במקרים בהם יש בעיה בצנרת אשר אינה ניתנת לפתרון ומקשה בהתנהלות היום יומית. תוכלו למצוא אינסטלטור בעיר מגוריכם שזמין 24 שעות, 7 ימים בשבוע. גם במקרי חירום או בסופי שבוע, תוכלו להיות שקטים ובטוחים שיהיה אינסטלטור שיוכל להגיע לעזרתכם. כמובן על מנת שתוכלו להימנע כמה שיותר ממקרי חירום בהם לפתע התפוצץ הצינור או שיש סתימה חמורה בצנרת, נסו לשמר את הצנרת ואף להזמין אינסטלטור שיערוך בדיקות כל תקופת זמן מסוימת. טיפולים מונעים אלו יעזרו לכם בעתיד להימנע ממקרי חירום לא נעימים.

 

פתיחת סתימות וטיפול בנזילות נמצאת בתחום העיסוק של האינסטלטור. האינסטלטור הנו איש מקצוע אשר מתמחה בכל הקשור לצנרת מים וביוב ויוכל להגיע ולסייע בכל בעיה תוך טיפול הולם בבעיה ומתן טיפול מונע בעתיד.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 2

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.