חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

שירותי ביובית ואינסטלציה

שירותי ביובית מתקדמים

 

ביוב בדומה למערכות שונות בבית ובבית העסק דורש אחזקה וניקוי מידי פעם על מנת למנוע בעיות וסתימות הנגרמות במערכת הביוב. חשוב לדעת כי רוב הבעיות במערכת הביוב נוצרות בעיקר בשל חומרים המצטברים במערכת הביוב ויוצרים סתימות. פתרון יעיל לבעיות הנוצרות במערכת הביוב ניתן לפתור באמצעות ביובית

ישנם סוגים שונים של מערכות ביוב ולכל מערכת ביוב יש לבצע אחזקה מתאימה מידי פעם על מנת למנוע ולפתוח סתימות ביוב באמצעות אינסטלטור בתל אביב הנגרמות כאמור מסוגים שונים של חומרים המצטברים במערכת הביוב בהתאם למקום בו מתבצע השימוש במערכת הביוב.

למשל בדירת מגורים סתימות ביוב יכולות להיגרם מחומרים הנזרקים אל האסלה והכיור כגון פסולת אורגנית , פסולת נייר וכו'. בבית צמוד קרקע סתימת ביוב יכול להיגרם על ידי שורשי עצים או עלים המצטברים במערכת הביוב.

במסעדות, מפעלי מזון ובמתחמי קניות סתימות הביוב לרוב נגרמות בשל שפיכת פסולת אורגנית (מזון) ושימוש מאסיבי ויום יומי במערכת הביוב.

 

 

לרוב כאשר אנו נתקלים בסתימת ביוב או בבעיה הקשורה למערכת הביוב אנו נוטים לחשוב כי הפתרון לבעיה טמון בידי אינסטלטור אך במאמר זה תופתעו אולי לגלות כי בשונה בפתרון המתבצע באמצעות ביובית הפתרון שמציע האינסטלטור לסתימת הביוב הוא ברוב המקרים פתרון זמני ופחות יעיל

מהי ביובית -

ביובית הינה כלי רכב המאפשר פתיחת סתימות ביוב באמצעות לחץ מים. עוצמת המים הגבוהה המיוצרת בביובית מנקה את הביוב בצורה יסודית ומוציאה את כל החומרים והפסולת המצטברת במערכת הביוב.

 

ישנם סוגים שונים של ביובית בגדלים שונים בהתאם למקום בו צריכה להתבצע העבודה. לדוגמא ישנן משאיות ביובית גדולות הנושאות משאבות לחץ מים ושאיבה של כמות גדולה של פסולת ויש גם טנדר ביובית המסוגל לבצע עבודות ביוב גם בחניונים ובמקומות ללא גישת משאית.

לאיזה מטרות משמשת הביובית -

 

לביובית שימושים רבים נמנה את העיקריים :

 

 • פתיחת סתימות ביוב – באמצעות לחץ המים האדיר מתאפשרת פתיחת סתימות ביוב יסודית וסילוק כל החומרים המצטברים בתוך מערכת הביוב. לחץ המים הוא כה חזק עד כדי שהוא מסוגל לסלק אפילו שורשי עצים ופסולת כבדה.

 

 • שאיבת ביוב – במקרים רבים ישנה הצפה הנוצרת כתוצאה מסתימה או מבעיה אחרת במערכת הביוב הביובית מסוגלת לבצע שאיבת ביוב ואגירתו במיכל מיוחד הנמצא על גבי הביובית. את המיכל יש לרוקן באתר מורשה בלבד.

 

 • שאיבת בורות – בור ביוב מבצע הפרדה בין שומן למים את בור הביוב יש לשאוב ולנקות לעיתים קרובות ולשם כך יש להזמין ביובית

 

 • שאיבת הצפות – כאשר נוצרת הצפה של ביוב או של מי גשמים למשל ניתן לשאוב את הנוזלים לתוך המיכל הנמצא על גבי הביובית שאיבת הצפות באמצעות ביובית הוא הפיתרון היעיל ביותר להצפות והמהיר ביותר
מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.