חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

פתיחת סתימות באופן עצמאי

האם ניתן לבצע פתיחת סתימות באופן עצמאי?

בעיות אינסטלציה פוקדות רבים מאיתנו על בסיס יום יומי, תלוי בצנרת, ברמת השחיקה שלה, כיצד היא מתוחזקת וכמובן אף תלוי בדרך בה אנו עושים בה שימוש. חשוב להבין כי השלכת פסולת שאינה רצויה לצנרת, היא שגורמת ומאיצה את הבעיות והשחיקה של הצנרת. אם נזרוק נייר טואלט, מגבונים, שקיות וכדומה, נגרום לסתימה רצינית בצנרת ולכן רצוי וכדאי להימנע מהשלכת פסולת לצנרת שאינה כוללת חומרים נוזליים שאינם מזיקים. ניתן גם להתייעץ עם אינסטלטור מקצועי בנושא שמירה ותחזוקת צנרת ישנה או חדשה, מה אסור ומה מותר להשליך לצנרת, כל כמה זמן יש לבצע בדיקה מקיפה וכדומה. אמצעים אלו יבטיחו חיי צנרת ארוכים ומניעת בעיות בתדירות גבוהה, חסכון כספי ושקט נפשי.

 

רבים האנשים אשר נתקלו בבעיות בצנרת הכוללות סתימות קשות או קלות. ישנן סתימות אשר ניתן לטפל בהן בעזרת חומר ביתי לפתיחת סתימות, כלים וכדומה. לא כל הסתימות קלות או ניתנות לטיפול על ידי כלים וחומרים לשימוש ביתי ודרושות הסתכלות וטיפול של איש מקצוע אשר צריך לאתר את הבעיה ולתת טיפול תואם. חשוב להבין כי מאחורי כל סתימה יש בעיה שונה הגורמת לכך וגם הטיפול שונה וניתן בהתאם לבעיה. אינסטלטור מקצועי ובעל ניסיון, יידע לאתר את הבעיה ולטפל בה בהתאם תוך הבנת הסיטואציה. טיפול תואם ימנע מהבעיה מלחזור בשנית.

 

אז בין אם אתם סובלים מפיצוץ בצינור או סתימות בצנרת, אינסטלטור בתל אביב הוא האיש אליו צריך לפנות בכל הקשור לפתיחת סתימות, תיקון צנרת, החלפת צנרת וכדומה. חשוב לפנות אל אינסטלטור אמין ומקצועי ובעל ניסיון על מנת שיאתר את הבעיה ויפתור אותה על הצד הטוב ביותר וימנע ממנה מלחזור בשנית. פתיחת סתימות אינו דבר קל ויש לדעת כיצד לעשות זאת ומול איזו בעיה מתמודדים שכן אחרת כל המאמץ, האנרגיה וההשקעה הכספית לא תשתלם והבעיה תחזור בשנית תוך זמן קצר. אז אל תנסו לחסוך בעלויות ולעשות זאת בעצמכם. אם אין לכם ניסיון והבנה בתחום האינסטלציה, הזמינו איש מקצוע אשר יבדוק את הצנרת, יאתר את הבעיה, יטפל ויבצע פתיחת סתימות בעבורכם.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.