חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית המומחים טלפון: 0525932696

חברת המומחים הינה חברת אינסטלציה בעלת מוניטין של שנים בתחום.

תוך כדי לווי של אמינות, הדדיות, מחירים הולמים ושירות מקצועי ומעולה, אנו גם מספקים שירותים מקצועיים ואת מירב הפתרונות אשר ניתנים בתחום האינסטלציה.

החל מ: פתיחת סתימות, שאיבות ביוב, ביובית, צילום צנרת, הוצאת שורשים מהביוב, משאבות טבולות , רובוט לצילום ביובים, צילום ביוב באמצעות סיב אופטי ועוד.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0525932696
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 146

ביובית חליוהטלפון: 0525798171

ביובית חליוה,

שירותי ביובית חליוה מספקים פתרונות אינסטלציה מתקדמים בכל רחבי הארץ,

החל מפתיחת סתימות בבית ועד איתור ופתרון נזילות בביוב מחוץ לבית, באמצעות ביובית פתיחת סתימות בלחץ גבוה.קטגוריה: תל אביב טלפון: 0525798171
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 30

דוד שירותי אינסטלציה בעמטלפון: 052-593-2696

שירותי אינסטלציה מקצועיים, שירות מתקדם לכל טיפולי האינסטלציהקטגוריה: תל אביב טלפון: 052-593-2696
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 16

משאבות טבולות טוחנות


ישנן משאבות ביוב מסוגים שונים וכל משאבה נועדה לשימוש אחר. יש לציין כי המשאבות מותאמות על פי הפסולת. ניתן למצוא גם משאבות טבולות טוחנות שמבצעות כמה פעולות במקביל, כמו למשל, לפני סינון הפסולת, יש מנגנון מיוחד במשאבה  הטוחן את הפסולת המוצקה ומאפשר  להעביר אותה מבלי שתיווצר סתימה.  משאבה טוחנת לביוב, היא הרבה יותר מורכבת, היות ומורכב בה סכין החותך את הפסולת השונה בכדי לבצע בה טחינה. חשוב כי בכל משאבה שתרכשו,תבצעו בדיקות תקופתיות, על מנת לוודא כי הכל פועל בה כשורה ולא תהיינה בה תקלות.  חשוב כי מדי תקופה מסוימת, תחליפו את המסנן שנועד לעצור את הפסולת.

למי מיועדות משאבות טבולות טוחנות?

לרוב משאבות טבולות טוחנות, מתאימות למפעלים, מוסדות ציבוריים כמו: בתי חולים, מוסדות אחרים, רפתות, לולים ועוד. גם במקרים של סתימות בעיתיות האינסטלטור, ימליץ על התקנת משאבה טחונה. המשאבה טוחנת את כל הפסולת המיותרת ומעברה אותה הלאה לביוב הראשי ללא חש של סתימת הצינורות. המשאבה הטוחנת ששמה השני הוא גריידר, חותכת באמצעות סכין חדה ועוצמתית את הפסולת המיותרת, כך שהיא מועברת כמו מים ישירות לביוב. רוב חברות האינסטלציה שמכבדות את עצמן, מחזיקות שמשאבות טחונות, למתן פתרון יעיל לסתימות ביתיות, היותוישנן מערכות ביוב ישנותשהדבר היחידי שיוכל למנוע אותן היא משאבה טבולה טחונה שתפתור את הבעיה.

משאבות טוחנות לבית

אם משליכים פסולת שאינה מותרת למערכת הביוב כמו טיטול, תחבושות הגייניות או מגבונים, מן הסתם מערכת הביוב תיסתם, לשם כך, יש להתקין משאבה טבולה טוחנת, אשר תטחן את הפסולת ואין לכם חשש מסתימה באמצעות משאבה זו. אם אנו מעוניינים לרכוש משאבה טוחנת לשימוש ביתי, אם למקלט או למרתף, יש  לבדוק כמה אלמנטים. רצוי כי המשאבה תהיה קטנה ושקטה ולא תתפוס מקום. חשוב להסתיר אותה כמה שיותר. יש לחשב מה עלות  צריכת האנרגיה של המשאבה, כך שנדע ם היא בכלל משתלמת לנו. יש לבדוק, כיצד המשאבה עובדת ולבחור משאבה שדרגת החיסכון שלה היא גבוהה. מה שחשוב הוא לרכוש משאבה שתהיה אמינה מסוג של חברה יצרנית ידועה, כך שנהיה בטוחים כי יהיה לנו הרבה שנים שקט והמשאבה תבצע את עבודתה כהלכה. יש להתייעץ עם אינסטלטור שיוכל לומר לכם איזו משאבה טוחנת תתאים לכם, אם אתם בית פרטי או מפעל. מי שיתקין את המשאבה חייב להיות אינסטלטור מומחה שמבין ועוסק. בהתקנות ומשאבות טוחנות לביוב.

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.