חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

בני אינסטלטורטלפון: 052-8082999

שירות אדיב ואיכותי,  אינסטלטור בחדרה - 24 שעות ביממה ואינסטלטור המספק התקנת צנרת ביוב, פתיחת סתימות קשות ושטיפת קווי ביוב.קטגוריה: תל אביב טלפון: 052-8082999
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 71

מנחם האינסטלטורטלפון: 052-3095162

אצל מנחם השירות קודם לכל! מחירים ללא תחרות והיענות בכל שעה ביום.

אינסטלטור שכזה לא תמצאו בשום עיר, אלא רק ברמת גן, עיר הולדתו שם מנחם האינסטלטור.

למנחם יש את הציוד החדשני ביותר הכולל ביובית, צילום צנרת, איתור נזילות מים, צילום צנרות ביוב, החלפת קווי ביוב ומשאבות טבולות.

מנחם עובד 24 שעות ביממה סביב השרון וגם אינסטלטור בשבת, צרו קשר לקבלת הצעת מחיר עוד היום.

 קטגוריה: תל אביב טלפון: 052-3095162
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 98

שירותי ביוביתטלפון: מחירים ללא תחרות!

הצדיק שירותי אינסטלציה - פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר מיידית ללא התחייבות.

נשמח לעזור ולספק לכם מידע גם ללא נתינת השירות וללא שום התחייבות, הצדיק - אינסטלטור מוסמך.

אנו פועלים באזורי השרון והמרכז, מספקים אינסטלטורים וביובית בשעת הצורך ונענים לקריאות S.O.S גם אחרי שעות הפעילות.קטגוריה: תל אביב טלפון: מחירים ללא תחרות!
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 103

תיקון משאבות טבלות


רבים מאתנו שמעו את המושג משאבות טבולות  אך לא כולנו יודעים למה הן משמשות. שימוש נפוץ עם משאבות טבולות זה בזמן ניקוז שפכים המשאבות גורסות את הפסולת היוצאת מהביוב וגורסות אותה. יש לציין כי המשאבות הללו הן עוצמתיות ועל מנת לבצע את הפעולה הזאת.. ישנן כמה סוגים של משאבות טבולות, חלקן משמשים בעלי מקצוע כמו אינסטלטורים קבלנים ואדריכלים. משאבות טבולות יכולות לעזור בזמן הצפה אך גם יכולות לשמש אינסטלטורים שמעוניינים לבצע פתיחת סתימות. משאבות אלה, יכולות להיות מותקנות בכל מקום, באם זה בבית, בעסק, במפעלם ובכל מקום אחר. יש הבדלים גדולים בין משאבת ביוב לבין משאבת טבילה לביוב, משאבות הביוב הן משאבות המותקנות גם בבורות הספיגה ונועדו להפריד בין החומרים והנוזלים השונים במים, משאבות אלה יעילות במיוחד במניעת סתימות והצפות. בבתים הפרטיים שיש בהם מרתפים מתקינים משאבות מסוג זה אך לפעמים הן מתקלקלות כמו כל מוצר חשמלי אחר ויש לבצע בהן תיקון משאבות טבולות.

למה משמשות אותנו משאבות טבולות?

 

בעלי בתי קרקע רבים, מתמודדים עם בעיות צנרת והצפות, השיא מגיע בעיקר בעונת החורף בהן יש גשמים - אשר הופכים את האופציה של משאבות טבולות לפתרון האולטימטיבי והטוב ביותר עבורם. הגשמים לא מרבים לרדת במדינה שלנו, אך הביקוש למשאבות טבולות הפך להיות נפוץ, במיוחד בזמן האחרון - כאשר המודעות לנזק של הצפה היא גבוהה. לכן אם אתם יודעים כי באזור שלכם יש הצפות חוזרות ונשנות, והנכם עומדים בסיטואציה שבה כל עונת חורף הבית שלכם עשוי להיות מוצף- זה הזמן שלכם לרכוש משאבות טבולות שישאבו את כל המים אשר מאיימים להציף את הבית ובמיוחד את המרתף שלכם וכך תוכלו למנוע אסון לרכוש ולנפש.

 

אצל מי מבצעים תיקון משאבות טבולות?

 

החלפת משאבות טבולות הוא אינו עניין שבשגרה, והסיבה לקלקולה הוא חוסר תחזוקה יעילה והולמת. כאשר רוכשים משאבה טבולה או כפי שהיא מוכרת בשמה השני "סילוקית" יש לקבל מהמוכר הוראות לתחזוקתה, מה שמונע בה קלקול וצורך של תיקון משאבות טבולות. בדרך כל מי שמוכר את המשאבות הטבולות, הוא גם זה שמתקן אותן או שולח אותן לתיקון. שי לנקות את הלכלוך המצטבר כאשר החורף הסתיים, כי ייתכן שהמשאבה צברה לכלוך ואז מפה עד קלקול, הדרך היא קצרה. ברגע שתתחזקו את המשאבה הטבולה כפי ההוראות שקיבלתם, אין סיבה שהיא תתקלקל. אין צורך בידע ר על מנת לדעת כיצד לתחזק את המשאבות הטבולות, הוראות פשוטות תוכלנה לגרום לכם לדעת כיצד ניתן לבצע תחזוקה שוטפת ופשוטה של המשאבה שתהיה לכם תמיד לעזר רב בימים גשומים. תוכלו לשאול אנשים שאתם מכירים שיש להן משאבות טבולות, איזה סוג  משאבות טבולות כדאי לרכוש והיכן הם מתקנים אותה במקרה הצורך.

 

 

 

פרסומת - יוסף האינסטלטור

פרסומת

החדשות של יוסף האינסטלטור

כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

 

חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.