חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

צילומי צנרת ביוב

הסוף לבעיות האינסטלציה!

פעמים לא מעטות אנו נתקלים בסתימות חוזרות במקומות ספציפיים או במספר מקומות בו זמנית, בעיות כאלו יכולות לגרום לאי נוחות ולרמת היגיינה נמוכה. בעזרת פורטל המומחים שלנו אתם יכולים להעמיק את הידע שלכם בנושאים שונים ולהזמין אינסטלטור מקצועי ואמין עם ציוד מקצועי וחשדני לפתירת כל הבעיות לצמיתות.

איזה פעולות מיוחדות יכול לעשות אינסטלטור?

 • צילום צנרת: כאשר יש סתימה שמקורה במערכת הביוב או הצנרת הביתית יש צורך להחדיר סיב אופטי, שהוא מעין מצלמה זעירה, אשר בעזרתו האינסטלטור יאתר את מקור הסתימה המדוייק וידע לפעול בהתאם. הסיב האופטי הוא בעצם מצלמה זעירה וגמישה שיכולה להסתובב לכיוונים שונים ולחדור למקומות קשים ונידחים בביוב ובצנרת. צילום הצנרת ביוב בעזרת הסיב יעיל לצינורות בקוטר "6-"2 ולמרחק של עד כ-60 מטר. בעזרת צילום הצנרת האינסטלטור יכול גם להגיע אל שורש הבעיה וגם להראות את הסרטון ללקוח בכדי להסביר לו הכל בשקיפות מלאה וכך לרכוש את בטחונו ואמונו.
 •  
 • משאבות טבולות: מערכת אשר מעבירה את המים מהצנרת הביתית אל הביוב הגדול של השכונה. האינסטלטור יכול להתקין את המשאבה, לתקנה או להחליפה במידה ויש בעיה עמה. חשוב שהאינסטלטור יבדוק את מצב המשאבה בכדי למנוע בעיות בצנרת ובירידת המים מהצנרת הביתית אל הביוב הציבורי.
 •  
 • שטיפת קווי ביוב: השטיפה נעשית במספר מקרים, אך מטרתה העיקרית היא שטיפה של תשתית הביוב אשר מתמלאת פעמים רבות בהמון לכלוך ושומן אשר נדבק לצידי צינור הביוב וגורם אט אט לחסימה של מעבר המים התקין. בנוסף גם שורשים אשר חודרים אל תוך תעלת הביוב עלולים להכביד על מעבר התקין של המים ולכן בעזרת שטיפת קווי הביוב בלחץ מים גבוה אפשר להתגבר על הבעיה.
 •  
 • איתור נזילות: זהו פתרון יעיל מאוד. בשנים קודמות לאחר החורף, הצטברו נזילות רבות שלא תמיד אנשי מקצוע ידעו להצביע מהו מקורן המדוייק. כיום בעזרת מכשור מתקדם שיש ברשות אינסטלטור ניתן לקבוע במדוייק איפה ישנה נזילה ומה מקורה ובכך למנוע אטימה כוללת של הבית, שבירת קירות ועוד פעולות שגורמות לאי נוחות רבה ולהוצאות כלכליות גדולות מאוד. בעזרת איתור נזילה ניתן להתגבר על הבעיה באופן ספציפי ואין צורך לפעול באופן גורף גם כלפי אזורים תקינים.

 

זהו קומץ פעולות אשר יכולות להתבצע על ידי אינסטלטור ברעננה. יש לשים דגש רב על איכות צנרת המים ותקינותה בכדי למנוע תקלות גדולות ומצטברות אשר יגרמו לפעולות אגרסיביות יותר, מסובכות יותר ויקרות הרבה יותר. יש לטפל בכל בעיה בין אם זה באופן אישי או על ידי הזמנת אינסטלטור מומחה מפורטל המומחים שלנו. פעולות אלו יכולות להשיב לכם את איכול החיים, וההיגיינה הרצויה והמומלצת. בעיות בקווי הביוב והצנרת עלולות לגרום הן לסתימות והן לבעיות היגיינה קשות בסביבתכם הקרובה כמו הבית או אפילו בשכונה.

 

 
מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.