חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

פתרונות לאבנית

כיצד ניתן לפתור אבנית בבתים פרטיים

 

אין עוררין על הצורך בסינון מי השתייה ובטיהורם ממזיקים וממזהמים שונים. יש לכך היבט היגייני ובריאותי מן המעלה הראשונה. צריכה שוטפת של מים, לרבות, כמובן, לשתייה בכל בית מחייבת מתן מענה לבעיית האבנית המעכירה את המים ומזהמת אותם ביובית ברמת השרון.

אבנית אורבת לנו במקומות רבים בבית- בברז, בקומקום, במדיח הכלים, במקלחת, במכונת הכביסה, בדוד המים, בקולט שמש ועוד. לבד מאי הנוחות הכרוכה בסתימת צנרת ובמראה הלא אסתטי של האבקה הלבנה, אבנית היא גם אחד מבזבזני הכסף הסמויים הגדולים ביותר: מילימטר אחד של אבנית פירושו תוספת של 15% בצריכת החשמל.

 

ישנן לא מעט דרכים לפתרונות לאבנית בבתים פרטיים, על מנת להתאים את הפתרון המיטבי לבעיית האבנית במים מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע על אודות אפשרות התקנת מערכת הגנה יעילה על גופי החימום, המצוידת במסננים ובפילטרים המונעים היווצרות אבנית בכלל וחדירתה למי השתייה בפרט.

מערכת אפקטיבית לפתרון בעיית האבנית פועלת כיחידה עצמאית, שניתן להרכיבה סמוך לשעון המים הראשי של הבית. מבין המערכות השונות רצוי להעדיף מערכת שבאמצעותה מתווספים למים מינרלים המונעים את הצטברות האבנית ונזקיה.

אבנית עלולה להצטבר בגל גופי החימום של הבית, במכשירי חשמל ובמכשירים אלקטרוניים שונים, במכונות כביסה, בדוד החשמל, במדיחי כלים ולאורך הצנרת המסועפת.

יעילה ועצמתית במיוחד היא מערכת אמריקנית ייעודית להפחתת אבנית, הנושאת את תקן הבטיחות והאיכות  NSF שמשולבים בה כדוריות סיליפוס להגברת האפקטיביות של התהליך.

יתרונה של המערכת הוא, בין השאר, בערך המוסף שלה: לבד מהפחתה ניכרת ביותר בכמות האבנית היא מסייעת לסינון לכלוכים, מזהמים, חלודה וחומרים בלתי מסיסים שונים.

הפחתת אבנית באמצעות כדוריות נמצאת יעילה במדיחים, במכונות כביסה ובכל מערכת שיש בה מים.

 

גאווה ישראלית

 

מגן אבנית מרכזי לבית מוצע גם על ידי מכשיר ייעודי שפיתחה חברה ישראלית והוא מבוסס על רכיבי מגן אבנית שמכון התקנים הישראלי ומשרד הבריאות אישור אותם כראויים לשתייה ולשימוש בתעשיית המזון לענפיה.

מערכת מרכזית לצמצום משמעותי של כמות האבנית ולהגנה מיטבית מפני נזקיה הפוטנציאליים מאפשרת עמידות מוצרים חיוניים ביותר לבית כדון מדיח כלים, מכונת כביסה, קולט שמש ומכשירים שימושיים נוספים לאורך שנים.

האפקטיביות העצומה של המערכת באה לידי ביטוי מוחשי במניעתה את חדירתם של מזהמים ומזיקים שונים למערכת מי השתייה שלנו.

חשוב לציין, שפתרון  המערכת המשוכללת את בעיית האבנית אינו מתמצה רק בתרומה העצומה שלו לשמירה על בריאות דיירי הבית; היא חוסכת כסף בכך שהיא מצמצמת את צריכת החשמל, היות שאבנית משמשת כבידוד ובכך גורמת לגוף החימום לעבוד זמן ממושך יותר.

יתרונות נוספים של מערכת לסינון אבנית: הפחתה משמעותית בצריכת חומרי ניקוי, העדר צורך להחליף סננים לעתים קרובות, אי הוצאה על תחזוקה, עמידה בכל מזג אוויר וחסינות מנזקיו הפוטנציאליים, לרבות הגנה UV המונעת נזקי קרינת השמש. כמו כן המערכת מאפשרת זרימה חלקה וחופשית של המים ושמירה על הלחץ המיטבי שלהם.

על מנת להבטיח חסינות מפני הצטברות אבנית וחשיפה לנזקיה, רצוי ומומלץ לתכנן התקנת מערכת האמורה לתת מענה כולל ומקיף לבעיה זו כבר בשלב תכנון הבית או בשיפוצו. בשל חשיבותו הרבה של הנושא מוצדק וחיוני לייחד ולהקצות תקציב לרכישתה ולהתקנתה של המערכת. התועלת הרבה והמתמשכת מצדיקה את עלותו, הנאמדת בפחות מ- 1000 ₪.

 

 נ.ב. אם אתם רוצים להיות סמוכים ובטוחים כי מי השתייה שאתם צורכים הם מסוננים ומטוהרים מומלץ לצרוך אותם ממכשיר מיני בר הכולל סנן מובנה המהווה ערובה לקבלת מים מסוננים - תזמינו שירותי ביובית בגבעתיים

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.