חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב

 

פתיחת סתימות ביוב, זו היא עבודה לא קלה כלל גם אם מדובר בבעל מקצוע בעל ניסיון רב שנים בתחום. שימוש בלתי נכון בעת פתיחת הסתימות, יכול להוביל לנזקים רבים ולגרום לדליפת והעלאת הביוב החוצה. לא פעם ולא פעמים, נתקלנו בבעיית הסתימות ביוב באסלות ביתנו, סתימות באמבטיה ובקו הניקוז של חדרי  האמבטיה, סתימות במטבח אשר נגרמו עקב שמנים הנדבקים לצינור הניקוז, הפסולת שלפעמים עוברת דרך הכיור. אחד הגורמים העיקריים לסתימות ביוב בבתים הוא השימוש במגבונים לחים אשר אינם מתפוררים במים, אלא נתקעים לאורך הקו ומייצרים סתימה מוחלטת במערכת הביוב הביתית.

 

איך לפתור בעיית הסתימה ביוב הבית?

 

לפני שתתחילו לחפש בעלי מקצוע לפתיחת בעיית הסתימה בביוב הבית, קיימת אפשרות לפתור בעיה זאת בעצמכם, כלומר אם מדובר בסתימה הנוצרת בכיור המטבח או פתח הביוב באמבטיה, ניתן לפתוח סתימה זאת באמצעות פומפה, המעניקה  מעין " עזרה ראשונה" לצנרת הבית. כמו כן, כיום ניתן למצוא בשוק מגוון חומרים נוזליים שונים המיועדים לפתיחת סתימות, אך יש לקחת בחשבון שחומרים אלו עשויים מכימיקלים שונים עלולים גם לגרום בצנרת הביתית עם השימוש בם נעשה לא נכוון.

 

ייעוץ עם בעלי מקצוע

 

אם נתקלתם בעיית סתימה של ביוב הבניין כולו,יש לקבל הכוונה וייעוץ מבעלי מקצוע הרי כי מדובר כאן באינסטלציה של בניין שלם. פתיחת סתימות ביוב של הבניין צריכה להתבצע בצורה מקצועית ביותר,  על מנת למנוע נזקים שיכולים להיווצר אצל כל דיירי הבניין. החשוב הוא כי בעל המקצוע יאתר תחילה את המניע לסתימה זו וינטרל אותה, לאחר מכן יש לדאוג לבדיקה ולצילום של צנרת כולה על מנת להיות בטוחים כי לא נצטרך להזיק לעזרה בפעם הנוספת. על מנת לבחור בעל מקצוע חיוני עבורכם, ניתן להתייעץ  הן עם חבריכם הטובים והן באמצעות אתרי האינטרנט השונים המיועדים לפרסום של אותם בעלי המקצוע. באתרים אלו, ניתן גם לקרוא תגובות שונות על עבודתו של אינסטלאטור מסוים, האם בעיית הסתימה נפתרה סופית או האם נאלצתם להזמין בעל מקצוע נוסף , והאם העבודה של אותו אינסטלאטור נעשתה באופן מקצועי?

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.