חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

הסוף לסתימות החוזרות

הסוף לסתימות חוזרות

 

אמנון, תושב מודיעין סבל מספר חודשים מבעיה של סתימות חוזרות בכל ביתו. אמנון גר בשכונה של בתים פרטיים ולכן היה צריך להזמין אינסטלטור באופן אישי (לא כמו בבניין דירות ששם לפעמים ועד הבית מזמין בשביל כל הבניין). אמנון הסביר לאינסטלטור כי ניסה כבר מספר פעמים לפתור את הבעיה בעצמו, בעזרת פומפה, בעזרת אבקות שקנה בחנויות לחומרי בניין ובעזרת שיטות מניעה כמו רשתות ששמים בפתח הביוב כדי למנוע כניסת לכלוכים שיוצרים סתימה.

אמנון הסביר לאינסטלטור כי הסתימות חוזרות על עצמן פעמים רבות במספר מקומות בבית וכי ישנם מקומות שהסתימות מלוות בריח לא נעים.

מכיוון שאמנון התנסה בעצמו בפתירת הסתימה וצבר מעט ידע בנושא  הוא ידע כי עליו להזמין אינסטלטור מקצועי שיפתור את הבעיה לגמרי, בנוסף הידע הקודם שלו עזר לו להבין את דברי האינסטלטור ולבטוח בו שיפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר. 

עוד לפני שהאינסטלטור החל בבדיקה מעמיקה הוא הסביר לאמנון כי ייתכן ומדובר בבעיה ספציפית ונקודתית במשאבות הטבולות שנמצאות בביתו או שיש אפשרות כי מדובר בבעיה כוללת של כל הרחוב ואפילו השכונה. האינסטלטור פירט לאמנון כי סתימות במספר אזורים יכולים להיגרם עקב מספר סיבות.

 

ממה נגרמות סתימות חוזרות במספר מקומות בו זמנית?

 

האינסטלטור פרש בפני אמנון מספר סיבות לסתימות מהסוג הזה והציע מגוון פתרונות: סיבה ראשונה עלולה להיות ספציפית לביתו של אמנון והיא קשורה למשאבה הטבולה שמותקנת בביתו. בכל בית/ בניין יש משאבה אשר תפקידה להעביר את המים מהצנרת הביתית אל מערכת הביוב הגדולה. במידה ויש בעיה עם המשאבה יש צורך לתקן את המשאבה או להחליפה. האינסטלטור אמר לאמנון כי זוהי לא עבודה מסובכת והוא מקווה שזאת הבעיה.

בנוסף העלה האינסטלטור בפני אמנון את האפשרות כי מדובר בחדירת שורשים לביוב אשר גורמים לסתימות גדולות בביוב. במקרה של שורשים שחודרים לביוב ייתכן כי לא רק אמנון סובל מהבעיה של סתימות חוזרות אלא כל הרחוב מכיוון שהשורשים חודרים לביוב של הרחוב ויוצרים סתימות גדולות אשר מפריעות למהלך התקין של זרימת המים בכל הרחוב.

האינסטלטור אמר לאמנון שעל מנת לעלות על שורש הבעיה הוא יצטרך לבצע צילום צנרת בעזרת סיב אופטי. הסיב האופטי מצלם את צנרת המים והביוב ובעזרתו יכול האינסטלטור להבחין בסתימות או בתקלות אש ר גורמות להפרעות בירידת המים.

לאחר בדיקה קצרה האינסטלטור הראה לאמנון את הסרטון והסביר לו שהמשאבה שמותקנת בביתו כבר ישנה ולא יעילה. האינסטלטור המליץ לאמנון להחליפה בכדי שירדת המים מהכיורים, המקלחות והשירותים תהיה חלקה וללא כל בעיות.

ישנן בעיות אינסטלציה רבות אשר עלולות להפריע לקצב זרימת המים או ירדתם לביוב, במקרה כזה יש ליצור קשר עם אינסטלטור מנוסה ומקצועי אשר יערוך צילום צנרת, החלפת משאבות טבולות, תיקון משאבות טבולות ובמקרה הצורך גם יערוך ניקיון צנרת כולל אשר יפתור בעיות דומות בעתיד.

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.