חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

החלפת משאבות טבולות

החלפת משאבות טבולות

 

נעשה שימוש במשאבות טבולות במבנים כגון מרתף, יחידות דיור, בתים פרטיים וכל מבנה בו יש צנרת. משאבות טבולות שואבות את הפסולת והמים מהצינורות ומנקזות לצנרת הביוב ובסופו של דבר אל בורות האגירה. המשאבות הטבולות מכילות מנוע אשר גורם למשאבה לפעול את הפסולת והמים ובנוסף גם יש מקום למעבר של פסולת ומוצקים דרך אותה משאבה.

 

במקרים בהם יש תקלה במשאבה, יש לתקן או להחליף בהתאם לנזק שנגרם. אחד מיני שירותי האינסטלציה הרבים שניתנים לציבור הוא החלפת משאבות טבולות. יש לשים לב כי לא תמיד יש צורך בהחלפת משאבות טבולות אלא רק בתיקון מנוע או חלק אחר בר תיקון. במידה ויש צורך בהחלפת משאבות טבולות יש לשים לב כי אכן המשאבה שהוחלפה היא מתאימה בגודלה כיוון שיש גדלים שונים בהתאם למבנים ולשימוש הנעשה והפסולת המיוצרת. במבנים גדולים יותר כגון מפעלים או תחנות, יש צורך במשאבות גדולות יותר אשר יצליחו לשאוב ולהכיל את כמות הפסולת והמים המועברת דרך אותה משאבה.

 

משאבות טבולות הכרחיות כיוון שהן אלו אשר שואבות את הפסולת והמים מהצינורות אל צנרת הביוב. ללא המשאבה הטבולה, לא תהיה זרימה ושאיבה של הפסולת והצינורות ייסתמו. משאבה טבולה הכרחית בכל מבנה אשר בו יש צינורות וחיבור לצנרת הביוב ותפקידה לשאוב את הנוזלים והפסולת ולוודא כי הם הולכים למקום המיועד להם.

 

מומלץ ביותר כי החלפת משאבות טבולות יתבצעו על ידי אינסטלטורים מומחים ולא על ידי כל אחד. מדובר בפעולה לא פשוטה הדורשת מיומנות, מקצועיות והמון ידע. כל התקנה שלא תתבצע נכון, עלולה לגרום לנזק ולסבך את העניינים ולכן עדיף להשאיר את נושא החלפת משאבות טבולות בידי המומחים.

 

חשיבותן של המשאבות הטבולות היא גבוהה ולכן יש להתייחס לנושא בכובד ראש ולא לחסוך בהוצאות על אנשי מקצוע בעניין. למרות שיש פתרונות לכל מיני בעיות אינסטלציה הנמכרים בחנויות השונות לשימוש ביתי, כגון חומרים נוזליים לפתיחת סתימות ומשאבות טבולות, יש להבין כי לא כל בעיה ניתנת לפתרון על ידי תכשירים או בשיטת "עשה זאת בעצמך". אם אינכם יודעים מה אתם עושים, עדיף שתשאירו זאת לאינסטלטור מומחה על מנת למנוע נזק חמור יותר.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 2

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.