חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

משאבות טבולות לביוב

משאבות טבולות לביוב

 

משאבות טבולות לביוב, הן משאבות המיועדות לשאיבת ביוב, פסולת ביוב, מי ניקוז, ומשנים. משאבות אלו מותקנות הן במגזר הציבורי כמו: תעלות ביוב וניקוז מי גשם,  והן במגזר הפרטי, כמו: הצנרת של הבית והן במגזר התעשייתי. ישנם סוגים שונים ומגוונים של משאבות טבולות, לכן יש להקפיד בהתאמת המשאבה לסוגו ואופיו של השימוש הנדרש.

 

סוגי משאבות טבולות

 

כידוע,  ישנם סוגים שונים של  משאבות טבולות אשר נועדו לשימוש בצרכים שונים, אך הצורך העיקרי במשאבות מסוג זה נועד לשימוש הניקוז, כלומר מדובר בניקוז מי הגשמים הזורמים דרך הצנרת העירונית, משאבות טבולות למי שפכים וביוב, נועדו גם הן לטיפול ולקווי של ביוב עירוני ולהזרמת מי שפכים ומי גשמים הישר אל רשת השפכים העירונית הנעשית באופן אוטומטי. סוג נוסף הוא משאבות סכין חותך, מדובר במשאבות ביוב אשר עיקר מטרתם היא לגרוס ולרסק מוצקים שונים העוברים במערכת הביוב, כמו: ממחטות לחות, ניילונים ועוד..

 

הידעת?!?

 

קיים סוג נוסף של משאבות טבולות לביוב במיוחד למים אפורים, כלומר מדובר על מים אשר כבר נעשה בהם שימוש בעבר, לדוגמא: המים אשר מתנקזים בכיור או מהמקלחת הביתית. מדובר במים אשר עדין ניתן להשתמש בהם לצרכים שונים, כגון: השקיית שדות וגינה ביתית, אך בהחלט מים אלו אסורים לשתיה. התהליך שאותו עוברים המים הוא בעצם תהליך המחזור אשר נועד  לסייע לנו הן לחסוך כסף ע"י שימוש חוזר באותם המים והן על מנת לעבור את הקשיים בעת ירידת כמות המים בישראל אשר קיימת כבר שנים רבות. בעת רכישת משאבות טבולות לביוב, כדאי לעבור התייעצות עם המומחים על מנת שתוכלו לבחור משאבת ביוב המתאימה לצרכים שלכם. כמו כן, על מנת לא ליפול בפח עקב יוקר מחירי המשאבות, ניתן להיכנס אל אתרי האינטרנט השונים ולבצע השוואת מחירים מקוונת עבור אותה משאבת ביוב המתאימה והנדרשת לצרכים שלכם, כך תוכלו לחסוך כסף רב בעת רכישתה. אם אתם לקוחות פרטיים ולא בעלי ידע רב במערכת הצנרת והביוב, כדאי שתזמינו בעל מקצוע על מנת לקבל הסבר ולטבל בבעיית הביוב באופן מקצועי.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.