חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית בקדימה

 ביובית בקדימה

אם אתם גרים באזור השרון, לבטח שמעת על ביובית בקדימה. זוהי סוג של משאית שפותחת סתימות בביוב, מנקה את הצנרת ולחברות אינסטלציה גדולות יש את המכשור שכולל גם את המשאיות האלו שהן מבחינת עזרה ראשונה בסתימות במערכת האינסטלציה. יש כאלה שחושבים, כי המושג ביובית, קשור לסוג של צינורות ביוב מיוחדים או ציוד שמשמש להטבלה של בור ניקוז אחד לשני. מדובר על טעות ביסודה. מדובר על רכב ביוב משוכלל שמלווה בציוד נוסף כגון מצלמות רובוטיות, המוחדרות למערכת הביוב, מחוברות למחשב נייד ומצלמו את מצב הביוב, כך שניתן לראות בדיוק, מהיכן נובעת הבעיה, אם מפסולת שהצטברה, אם משורשים בביוב או צינור סדוק.

מתי נזדקק לשירות ביובית?

יש אינסטלטורים שפותרים בעיות שונות, אם בתחום צנרת המים, החלפת ניאגרות, אסלות החלפת חדר אמבט ועוד. את העבודה החיצונית והמורכבת כמו סתימת ביוב, לא ניתן לבצע באמצעות אינסטלטור המגיע עם כלי עבודה פשוטים, כי אם באמצעות ביובית אשר שואב עוצמה את תוכן הביוב למכל לאחר שמרוקנים את הביוב מתוכנו, מכל שני נכנס לפעולה שיש בו מים שמתיזים בעוצמה במערכת הביוב על מנת לשטוף את הצינורות ולוודא כי אין בהם לכלוך  ושאריות. יש לברר בכמה חברות אינסטלציה לגבי שירות יום של ביובית וכן לגבי שירות לילה שהוא יקר יותר, אך ישנם מקרים שאין בהם ברירה, אלא לקרוא לשירות של ביובית גם בשעות הלילה המאוחרות בזמן תקלה שאין לדחות.

רכבי ביובית בגדלים שונים

כאשר חברה גדולה של אינסטלציה מחזיקה בביובית, אין מדובר בביובית אחת, כי אם משאיות שונות בכמה גדלים. יש מקומות שונים שהם נמוכים ויש להיכנס אליהם עם הביובית, כך שניתן למצוא ביובית בקדימה שתהיה נמוכה יותר. ישנם שכונות של ווילות פרטיות בקדימה וכן בנייני מגורים. ניתן למצוא בתים פרטיים רבים שיש להם מרתף וכן מהמגזר העסקי, אזור התעשייה בקדימה שיש שם בתי חרושת ומפעלים וכן, בתי עסק בתחום המזון . הביובית פוקדות את בתי העסק והמפעלים באזור דימה, על בסיס קבוע, כיוון שנרשת אחזקה שוטפת של מערכות הביוב שמצטברות בהן שומנים קשים שיש לרוקן באופן קבוע- אחת לחודשיים.

 

 

 

 

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.