חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

שירותי ביובית במודיעין והמרכז

כשהעניינים תקועים באמת, זה הזמן לפנות לשירותי פתיחת סתימת ביוב באמצעות ביובית. ביובית הינה, למעשה, רכב עליו מותקן ציוד לשאיבה באמצעות ואקום ובאמצעות לחץ מים. ציוד זה מאפשר לטפל במערכות אינסטלציה שאינן ביתיות, כגון בורות ספיגה ושומן, קווי ניקוז וכיו"ב. כמו כן, ביכולתן של ביוביות לשמש לשטיפת קווי ניקוז ובורות. למעשה, ניתן להכליל ולומר שביוביות משמשות לטיפול בסתימות נרחבות במערכות ביוב לשימוש עסקי, תעשייתי ומערכות ביוב במרחב הציבורי.

 

מטבע הדברים, לא כל אינסטלטור יכול להציע שירותי פתיחת סתימות באמצעות ביובית. ראשית בשל עלותן של ביוביות, ושנית, בשל היקף העבודה ואופי הסתימות בהן מדובר. זאת הסיבה שניתן לראות כי חברות אינסטלציה המספקות שירותי ביובית, מספקות לעתים גם שירותי אינסטלציה ללקוחות פרטיים, אך אינסטלטורים המתמחים בשירותי אינסטלציה לבית, אינם מציעים שירותים אלה. במקרים מסוימים, חברות אינסטלטורים קטנות המציעות שירותי ביובית פשוט שוכרות חברה חיצונית לביצוע העבודה.

 

עבודות ביובית אינן רק שאלה של גודל החברה והתקציב העומד לרשותה, כי אם גם נגזרת של הניסיון המקצועי וההכשרה של אינסטלטורים. על מפעילי הביובית לבחון היטב את השטח ולאבחן את אופי הסתימה. בהתאם לתנאי השטח ולעבודה הנדרשת, עליהם לקבל מספר רב של החלטות בשטח. הצבה לא נכונה של הביובית יכולה במקרה הטוב לעבודה מיותרת ובמקרה הרע, לגרום נזק, הן לביובית והן למערכת הביוב, אליה הוכנסו הצינורות שלה.

 

לאחר שצוות הביובית בחר את תוואי העבודה הדרוש, יש לבצע את פתיחת הסתימה באופן מדויק, תוך ניצול מיטבי של יכולת הביובית למניעת בזבוז מיותר של מים. הביובית יורה זרם מים בעוצמה אדירה שמטרתו לפרק את הגורם החוסם ו/או לשחררו ממקומו. במקרים בהם מדובר בגורם עיקש במיוחד, אין די בשחרורו ממקומו, ויש לפנותו לחלוטין, על מנת למנוע חסימה חוזרת במקום אחר במערכת.

 

סתימות, במרבית המקרים, אינן מתרחשות בן לילה. המדובר באפקט מצטבר, אשר נגרם כתוצאה מן החומרים אשר עוברים במערכת. זאת הסיבה לכך שמומלץ לבצע ניקוי של בורות ומערכות צנרת על בסיס קבוע, ולא לחכות לשעת חירום בשביל לפעול. ניקוי סדיר וטיפולי אחזקה יכולים למנוע סתימות, אשר בתורן יכולות להביא לנזקים כבדים ואף למפגע תברואתי.

 

לעתים, למרות הטיפול השוטף, מתרחשת סתימה. מכיוון שסתימות במערכות ביוב תעשייתיות וציבוריות יכולות לשאת השלכות כבדות (ומכיוון שלעולם אינן מתרחשות במועד נוח), חברות אינסטלטורים רבות המספקות שירותי ביובית, מעניקות את שירותיהן בזמינות של 24 שעות ביממה. הזמנה מוקדמת של אינסטלטורים לשחרור הסתימה יכולה לחסוך ללקוח הוצאות, נזקים נוספים ועוגמת נפש מיותרים.

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.