חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

מתי משתמשים בביובית

מתי משתמשים בביוביות?

 

ענף האינסטלציה עוסק בתחומים רבים אשר משויכים בעיקר לצנרות, ביובים, בתים פרטיים, בניינים, תשתיות ומבני ציבור. בעיות רבות עלולות לצוץ והטיפול בהם שונה בהתאם להיקף הבעיה. ישנן סתימות שנפתרות על ידי פומפה בצורה זמנית או בצורה ממושכת יותר. וישנן סתימות רציניות יותר  אשר דורשות אינסטלטור מומחה בעל ציוד כמו ביובית.

השימוש בכלים הדרושים בין אם זה ביובית ובין אם זה סיב אופטי וכדומה תלויים בסוג הבעיה אותה צריך לפתור האינסטלטור- כלומר אם מדובר בהתקנה של צנרת- לא יהיה צורך בביובית אלא בציוד מקצועי אחר.

השימוש בביובית נעשה במקרים אשר הסתימה קשה, חוזרת על עצמה וקשורה לבעיות בביוב עצמו ולא בצנרת הביתית, בדרך כלל מדובר בסתימות קשות שאין דרך אחרת לפתור אותם מלבד השימוש בביובית.

השימוש בביובית נעשה בעיקר בשטחים נרחבים כמו: שכונות, מספר בניינים, תשתיות עירוניות, מפעלים ועוד...

 

מה הפעולות שעושה ביובית?

 

הביובית אינה נועדה לטיפול בסתימות מקומיות וקטנות. היא נועדה לפתוח סתימות קשות וגדולות. לביובית יש 2 אופציות: אופציה של הסנקת מים בזרם מאוד גבוה לפתיחת הסתימה ולשטיפת הביוב, וישנה אופציה נוספת של שאיבת מים בכמות גדולה בכדי לאפשר לאינסטלטור ולצוותו לרדת לביוב ולפתור את הבעיה לצמיתות. בעזרת הביובית ניתן לשאוב או להסניק מים בצורה מאסיבית מאוד מהביוב ממקומות כמו בורות ספיגה, סתימה בבורות ביוב, שאיבות שומן לא רצוי ועוד...

 

מתי להזמין אינסטלטור ומתי להזמין ביובית?

 

כאשר אתם נתקלים בבעיה הקשורה לאינסטלציה כמו סתימות חוזרות, סתימות נקודתיות או יותר מזה, אנו בפורטל המומחים ממליצים מאוד להזמין אינסטלטור בעל ציוד מקיף, מקצועי וחדשני כמו למשל הביובית בכדי לקבל חוות דעת וטיפול מקצועי וזאת על מנת למנוע בעיות גדולות יותר.

האינסטלטור יבדוק את הבעיה לעומק בעזרת ציוד מתקדם ויחליט על דרך הפעולה הטובה ביותר. ייתכן כי בעיה תיפתר בעזרת ציוד בסיסי שנמצא ברשות כל אינסטלטור וייתכן מאוד כי יהיה צורך בציוד יותר מקצועי ומאסיבי כמו ביובית או מכשירים לצילום צנרת ביוב.

אצלנו בפורטל המומחים תוכלו לקרוא רבות על נושא האינסטלציה, הביובית באשדוד, פתרונות, שאלות ותשובות... מידע זה והמאמרים שאנו מפרסמים בפניכם ייתן לכם רקע כללי על עולם האינסטלציה ככלל והציוד הנדרש כמו ביובית בפרט.

הפורטל נפתח על ידי מומחים אמיתיים, אנשי מקצוע עם ניסיון של עשרות שנים, וידע נרחב מאוד אשר מודעים לחשיבות תפקידם ומודעים להשלכות של פתירת או אי פתירת בעיית האינסטלציה.

לנוחיותכם, אנו בפורטל עוזרים לכם לקבל את איש המקצוע הכי מתאים לכם, הן מבחינת סוג התקלה והן מבחינת אזור מגוריכם- אם הנכם גרים באזור גוש דן אתם יכולים לחפש אינסטלטור באזור גוש  או  ביובית בהרצליה בחיפוש יותר ספציפי: אינסטלטור באזור רמת גן, אינסטלטור באזור תל אביב, אינסטלטור באזור ראשון לציון ועוד...

השתמשו בכל מה שהפורטל למומחים מציע והגיעו לתוצאות הכי טובות בכדי לגרום לכם לשקט נפשי.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 5

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.