חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

מהי ביובית

ביובית- מה זה?

 

ביובית זהו רכב אינסטלציה מתקדם ,אשר מפעיל מערכות ייחודיות לשאיבת ביוב וניקוי מערכות ביוב. לרוב שימוש ברכב מסוג מתבצע כאשר מדובר על לשטיפת קווי ביוב וניקוי הביוב מהפרעות וחסימות שונים כגון: סתימות, שורשים ועוד... קיים מגוון רחב של משאיות מסוג זה בשוק העולמי. בעבר הלא רחוק נהגנו להשתמש בשתי משאיות שונות על מנת לבצע טיפולי אינסטלציה , כגון: שאיבת נוזלים מצנרת הביוב, שמן, מי הצפות במקומות תת קרקעיים, פתיחת סתימות בעזרת לחץ מים גבוה ועוד.. אך בעזרת טכנולוגיה מפותחת של היום שירותים אלו יכולים להתבצע על ידי רכב אינסטלציה אחד.

 

שאיבת בורות שומן בעזרת ביובית...

 

שאיבת בורות שומן נעשית על ידי פעולה טכנית של רכב אינסטלציה אליו מחובר צינור שאיבת פסולת ביוב עודפת. ברוב המקרים בהן קיימת סתימה או חסימה של מערכת הביוב, אשר תוצאותיה נגררות גם על ידי הצפת המבינה, כגון: מרתף ביתי, חניה ועוד... ועליה של  הביוב על גדותיו, נדרש הצורך לשאוב את הביוב הצבור עוד לפני שבכלל ניגש לטיפול ופתיחת הסתימה באמצעות לחץ מים גבוה. שאיבת ביוב מתבצעת על ידי צוות ביובית מקצועי ומורשה בלבד לעסוק בתחום זה. חשוב לדעת כי קיימות חברות שונות אשר פרושות ברחבי הארץ ומעניקות שירותי אינסטלציה ושירותי שאיבה באמצעות רכבי אינסטלציה שונים 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע, כל שאם נתקלתם בבעיית הצפה קשה, תוכלו להזעיק את עזרתו של בעל מקצוע תורן.

 

פתיחת סתימות ביוב באמצעות לחץ מים גבוה

 

התקלה הכי נפוצה וידועה בכל מערכת צנרת ביוב היא הסתימה אשר נגרמת פעמים רבות עקב השלכת פסולת שונה אל האסלה, כגון: מגבונים לחים, ניירות קשות, מוצרי הגיינה שונים ועוד... פסולת זו אינה יכולה לעבור כרגילה בצנרת הביוב ומהווה סתימה אשר גורמת לעיתים רבות גם להתפוצצות צנרת כולה. לצורך פתיחת סתימות ביוב קשות באמצעות לחץ מים גבוה, נזדקק לשירותה של ביובית. למעשה מדובר בטיפול אשר נעשה על ידי צוותי הביובית השונים על ידי שטיפת קווי הביוב מהפרעות שונות באמצעות צינור מים בלחץ גבוה.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.