חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

בעיות צנרת עם ביובית

טיפול בבעיות בצנרת הביוב באמצעות ביובית

 

בכל דירה, משרד או בכלל מבנה כלשהו ולא משנה לאיזו מטרה, ישנה מערכת צינורות המקושרת לביוב וזאת לטובת הזרמת מים ופסולת לביוב לטובת סילוק פסולת. אחרי כל מקלחת, שטיפת ידיים, הורדת מים באסלה ועוד, אותם מים מלוכלכים עוברים בצינורות למערכת הביוב אשר מעבירה את כל הפסולת והמים המזוהמים לבורות ספיגה. בורות ספיגה בעצם מרכזים את כל הפסולת ואחת לכמה זמן צריך לנקות אותם באמצעות ביובית. הניקוי והריקון של אותם בורות חייב להיעשות שכן אם לא, תהיה הצפה של אותם בורות, הנוזלים יציפו את האדמה ויגרמו לריח רע ולמפגע סביבתי בריאותי.

 

שאיבת ביוב היא דבר חשוב שכן על מנת למנוע מקרים אלו בהם בורות הספיגה יוצפו והפסולת המזוהמת תביא למפגע בריאותי ולריח רע, יש להזמין אנשי מקצוע לטובת שאיבת ביוב מבעוד מועד. אל תחכו עד שהבורות יעלו על גדותיהם, עשו זאת עוד לפני. יש עוד המון בעיות אשר יכולות להיגרם בצנרת כגון פיצוץ בצינור, שורשים בביוב אשר מקורם משורשי העצים וגורמים לבעיות רבות במערכת, אשר אם לא יטופלו מבעוד מועד, יגרמו לפיצוץ והצפה וחיפוש אחר אינסטלטור בכפר יונה באופן מידי לטובת תיקון הבעיה.

 

על מנת למנוע בעיות שכאלו, חפשו אחר חברת שירותי אינסטלציה אשר מתמחה בשאיבת ביוב  באמצעות ביובית ומחזיקה את אותו ציוד מיוחד המתאים לטובת שאיבת ביוב ובקשו מאותם אנשי מקצוע שיבדקו את הצנרת ומערכת הביוב שלכם ויערכו שאיבת ביוב על מנת למנוע הצטברות של לכלוך ופסולת בצינורות והצטברות פסולת בבורות הספיגה.

 

לעתים קרובות, פיצוץ בצינור או סתימה יכולים לקרות גם עקב הצטברות לכלוך ושומן וחומרים מסוימים על דפנות הצינורות מה שגורם לשבירה וחלודה של הצנרת ובסוף שבירה שלהם והצפה. ניקוי הצינורות בעצם ימנע הצטברות לכלך וישמור על הצנרת לאורך זמן. לאינסטלטור לא קוראים רק במקרים בהם התפוצץ צינור ויש לתקן באופן מיידי בעיה שמתרחשת בזמן נתון אלא גם לטובת טיפול מונע בצנרת. טיפולי מניעה אשר אותם יש לעשות כל תקופת זמן מסוימת, בעצם מטרתם למנוע בעיות גדולות בשלב מאוד יותר כגון פיצוץ צינור והצפה.

 

שאיבת ביוב באמצעות ביובית לא נעשית רק כאשר בורות הספיגה כבר עולים על גדותיהם והמצב הגיע לכדי כך שיש ריחות רעים ומפגע בריאותי, אלא, שאיבת ביוב צריכה להיעשות כל תקופת זמן מסוימת, בהתאם לזמן הלוקח לכל בור ספיגה להתמלא. זמן המילוי משתנה ותלוי בהתאם לשימושים של אותם מבנים אשר הצינורות בהם מחוברים לאותו בור ספיגה. אל תחכו לקרוא לאנשי מקצוע רק לאחר שהבעיה עולה על פני השטח, אלא הזמינו אנשי מקצוע עוד לפני על מנת לתת טיפולים מונעים ולערוך שאיבת ביוב וניקוי על מנת למנוע בעיות בעתיד ולשמר את המערכת לזמן ארוך.

 

טיפול מונע ימנע ויחסוך הוצאות גדולות עתידיות והמון כאבי ראש ולחץ הזמן ביובית בפתח תקווה.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.