חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית נמוכה לחניונים

שירותי ביובית

 

בענף האינסטלציה יש המון תחומים אשר אותם צריך לדעת ולהבין כיצד לטפל בהם ובאיזה כלים, החל מסתימות בביוב והסיבות השונות לכך, פיצוצים בצנרת, החלפה והשמת צנרת ועוד. כמובן שיש שירותי אינסטלציה נוספים הכוללים כלים מיוחדים אשר מתאימים לבעיות גדולות בבנייני משרדים, בתי מלון, מפעלים ועוד.

 

ביובית היא משאית קטנה אשר בתוכה יש מיכל גדול אליו שואבים ומרוקנים צנרת ביוב ובורות אגירה אשר בהם הצטברה פסולת. מדובר בעיקר על מפעלים, בנייני משרדים ומלונות אשר להם יש פסולת רבה ויש לרוקן ולנקות את הצנרת לעתים תכופות ולפעולה זו יש צורך בכלים מתאימים כגון מיכל גדול אליו ניתן לרוקן את כל הפסולת.

 

ניתן למצוא שירותי ביובית בחדרה, תל אביב, ירושלים, חיפה, נתניה וכל מקום אחר בו יש צורך לרוקן בורות ביוב ולנקות צנרות. אופציה זו נוחה וקלה ומאפשרת לאותם לקוחות לקבל שירות מקצועי ומהיר לטובת ניקוי הצנרות וריקון בורות האגירה ללא המתנה ממושכת.

 

בנוסף לניקוי בורות האגירה ושאיבת הפסולת לביובית, יש צורך לנקות את הצנרת ולשטוף אותה מבפנים לטובת ניקוי שומנים ופסולת שנאגרה ונדבקה בדפנות הצנרת. פעולת השטיפה והניקוי, בעצם תורמת לתחזוקת הצנרת ולמעבר מהיר וקל של הפסולת דרך הצינורות לבורות האגירה. כאשר יש פסולת שנדבקת לצנרת, הזרימה בצנרת תהיה איטית יותר והסיכוי לסתימה בצנרת תהיה גבוהה יותר ולכן ניקוי הצנרת מונעת סתימות ומאפשרת מעבר מהיר ויעיל של הפסולת אל בורות האגירה. את ריקון הבורות יש לעשות בהתאם לזמן שלוקח לאותם בורות להתמלא.

 

שירותי ביובית בכפר סבא חשובים והכרחים לאותם משרדים, מפעלים, בתי מלון, בתי עסקים ועוד. את השירות ניתן לקבל בכל מקום כגון חיפה, תל אביב, ירושלים ועוד. ביובית מאפשרת לרוקן בורות אגירה, לנקות צנרות ביוב ולתת טיפול מונע לסתימות ופיצוצים בצינור מה שמאוד חשוב והכרחי לבניינים גדולים אשר מייצרים פסולת בכמות רבה יותר מאצל בתים פרטיים. הביובית תגיע עד למקום המבוקש ותרוקן אל תוך המיכל הגדול שנמצא במשאית הקטנה-הביובית את כל הפסולת שנאגרה. אל תחכו עד שתהיה סתימה בצנרת או שבורות האגירה יעלו על גדותיהם ויפלטו רעלים וריחות רעים באזור, עשו זאת עוד לפני.

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.