חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית ואינסטלציה

שירותי אינסטלציה מתקדמים

 

אינסטלציה היא תחום כולל העוסק בצנרות מים, ביוב, תשתיות וכדומה. האינסטלטור (בעבר: שרברב) הוא בעל המקצוע האמון על התחום. האינסטלטור מבצע מגוון רחב של שירותים אשר מתקשרים לתחום זה. בפורטל המומחים לאינסטלציה תוכלו למצוא אינסטלטורים אשר נותנים שירותים בנושאים הבאים וגם הרבה מעבר:

צילום צנרת: במקרה של סתימה שמקורה אינו ידוע, האינסטלטור עורך צילום צנרת בעזרת סיב אופטי זעיר (מצלמה). את הסיב האינסטלטור מחדיר אל תעלות הביוב או אל הצנרת הביתית וכך הוא יכול לראות בדיוק מה מקור הבעיה. לאחר צילום הצנרת האינסטלטור יכול להראות את הסרטון גם ללקוח על מנת להסביר לו את פשר הבעיה ולהציע את הטיפול הטוב ביותר. 

 

התקנת משאבות טבולות ותיקונן: משאבה טבולה היא החלק אשר מעביר את המים מהצנרת הביתית אל הביוב השכונתי. במידה וישנה תקלה במשאבה הטבולה, או במידה והיא ישנה, יש סיכוי שזה ייצור בעיות במעבר חלק של המים- או במילים אחרות סתימה. אינסטלטור מקצועי יבדוק את הנושא ויחליט האם כדאי לתקן את המשאבה או להחליפה. בכל אופן, משאבה טבולה היא חלק מאוד חשוב בצנרת ותקלה בה עלולה לגרום לסתימות, ריח לא נעים ולפגוע ברמת ההיגיינה של הבית.

 

שטיפת קווי ביוב: לאחר פתיחת סתימה בביוב הראשי או בצנרת הביתית אינסטלטור מקצועי יערוך שטיפת קווי ביוב בעזרת ביובית (כלי רכב אשר מסניק מים בלחץ גבוה מאוד). ניקוי צנרת הביוב הוא דרך חשובה לוודא כי מים אכן עוברים ללא כל בעיה בקווי הביוב ויתרה מזאת לפנות מתעלת הביוב כל גורם או לכלוך אשר יכולים להפריע למהלך התקין של זרם המים.

 

איתור נזילות: בעזרת כלים חדישים וטכנולוגים, יכול  האינסטלטור לאתר מקור נזילה. בעבר, איתור נזילות היה כרוך בשבירת קירות, הרמת ריצוף, קילוף שכבות מהקיר והמון לכלוך, בלאגן ואי נוחות. כיום, האינסטלטור יכול לערוך בדיקות אשר מצביעות היכן בדיוק ישנה בעיה ולטפל בה באופן נקודתי מבלי לגרום לנזק מיותר.

 

מה אנחנו מציעים?

 

בפורטל המומחים לאינסטלציה, תוכלו לערוך חיפוש מדוייק למציאת אינסטלטור אשר עונה על דרישותיכם: אינסטלטור 24 שעות ביממה, אינסטלטור באזור רמת גן, אינסטלטור באזור גוש דן, התקנת משאבות טבולות ועוד אופציות רבות.

אנו פותחים בפניכם 2 פינות חשובות: שאלות ותשובות נפוצות בנושאי אינסטלציה שונים, ופינת מאמרים מפורטים אודות בעיות שונות במערכת הביוב, שירותים אשר אנו מספקים ועוד מגוון הצעות.

לפני הזמנת אינסטלטור, אנו ממליצים לכם לקרוא מעט בכדי לקבל רקע כללי, ולאחר מכן להזמין איסטלטור מקצועי על פי אזור מגוריכם אשר יש בבעלותו את כל הציוד הדרוש בכדי לפתוח סתימות בכל סדר גודל שיהיו.

אל תקלו ראש בעניין איכות הצנרת, כי זה עלול לעלות לכם בעתיד באי נוחות ובהוצאות כלכליות גדולות הרבה יותר.

המומחים לאינסטלציה- כאן עבורך בכל בעיה.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 2

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.