חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית בתל מונד

ביובית בתל מונד

אזור השרון, מורכב מערים שבחלקן ניתן למצוא תשתיות ישנות, מה שעשוי לגרום להצטברותם של משקעים, חדירה מתמדת של שורשי עצים והצפות ביוב חוזרות בתוך תקופות קצרות. ביישובי השרון, ניתן למצוא גם בורות ביוב ישנים שדורשים טיפול שוטף וכן, בתי עסק רבים בתחום התעשייה והמזון, שיש לבצע בהם שאיבת בורו שומן. ביישוב תל מונד, קיימים הרבה מסעדות ואזור תעשייה ולכן רבים משתמשים עם ביובית בתל מונד, בכדי לרוקן את התוכן של בורות הביוב, אחת לחודשיים.  ישנם אנשים רבים שרכשו בזמנו בתים פרטיים ישנים ושיפצו אותם. לפני רכישת בית ישן, הדבר הראשון שיש להזמין הוא קבלו אינסטלציה, אשר יבדוק היטב שתי תשתיות חשובות האחת היא הביוב והשנייה היא החשמל.

ביובית בשירות המועצות המקומיות בשרון

 

מועצות רבות חייבות להיעזר בשירותיהן של ביוביות, כאשר ישנה בעיה בביוב הראשי, בזמן הצפות ועוד. ניתן למצוא מוסדות גדולים באזור השרון, כגון בתי חולים, פנימיות, מושב זקנים וכדומה, שנעזרים באופן קבוע בביובית. חברות האינסטלציה הפועלות בשרון וביישובים הסמוכים באזור, יודעות, היכן לרוקן את תוכן הביוב. מדובר על אתרים מורשים בלבד לשפיכת תוכן הביוב וחברות האינסטלציה הפועלות באזור השרון ויישוביו, יודעות היכן להגיע לרוקן את המשאית. גם מעליות שהוצפו ממי תהום יש לשאוב את המים ממי התהום שחדרו למעליות בזמן גשמים, כך שלא תסכן את שלומם של מי שמשתמש בהן בגלל קצר שנוצר ממים וחשמל

 שימוש בביובית באמצעות וועדי בתים

ישנם וועדי בתים שמתוקף תפקידם הם צריכים לבדוק את מערכת האינסטלציה אחת לשנה. מניעה זו, תגרום להרבה שקט ולפחות הוצאות של הדיירים הגרים בבנייני המגורים בתל מונד. וועדי הבתים, קוראים בתאריך קבוע לחברת ביובית בתל מונד על מנת לבדוק את המערכת ואם במקרה הם מגלים כי יש תקלה כגון שורש שחדר לביוב, צינור שנסדק או פסולת שעשויה לגרום למערכת הביוב לעלות על גדותיה, החברה  תתקן את התקלה שגילו באותו הרגע. ניתן למצוא צוותים של ביוביות שמגיעים לאזורים שונים בארץ וכאלה שזמינות 24 שעות ביממה למקרי חירום בלבד, כגון הצפה ומפגע תברואתי.

 

 

 

 

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.