חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית בתל אביב

ביובית בתל אביב

כאשר אנו עוברים ברחוב, לפעמים אנו נתקלים במן סוג של משאית גדולה שנצמדת לבור ביוב וממנה יוצא צינור גדול השואב את תוכנו. אלה הם אחד מהעזרים החשובים בתחום האינסטלציה, היות ותקלות של סתימת ביוב, מתרחשות מדי יום, אם במגזר הפרטי ואם בעסקי. שירותי ביוב, הינם שירתם בסיסיים ותקלות רבות במערכת הביוב, ניתן למצוא בערים הגדולות והמרכזיות כמו תל אביב. בעיר תל אביב, יש הרבה מבנים ישנים וחדשים, מבני תעשייה רבים והמון בתי עסק בתחומים השונים. מראה של ביובית בתל אביב, אינו מראה נדיר. ניתן לראות כי ערכות ביוב שלמות מוחלפות, כשאר מדובר על מערכת ביוב הקיימת מעל לעשרים שנה ואפילו פחות מכך.

הפעולות והיתרונות של הביובית

 

ישנן יתרונות לא מבוטלים בפעולה של הביובית שהיא רכב שמספק שירות חירום להצפות וסתימות במערכת הביוב. משאיות של ביובית, מגיעות בשני גדלים האחד הינו גודל רגיל לשאיבה של ביוב מחוץ לבית והרכב השני הוא מסוג של ביובית קטנה יותר, המסוגלת להגיע למקומות נמוכים, כגון מרתפים וחניונים. גם במפעלים השונים שעוסקים עם חומרים כימיים ושמנים, ביובית הוא שירות שוטף ובכל חודשיים לערך, הביובית תגיע למפעל תרוקן את בורות הספיגה, על מנת לא לגרום להשבתת המפעל, אשר עולה המון כסף בכל יום והפסדים לבעליו. גם מסעדות ומקומות בהם עובדים עם מזון, כגון מפעלים וחברות קייטרינג, יבצעו תחזוקה שוטפת באמצעות הביובית.

שטיפה של מערכת הביוב

לאחר שהביובית מרוקנת את תוכן הביוב, היא תבצע באמצעות המכל השני הנמצא עליה, שטיפה בלחץ חזק מאוד של מים. מדובר בניקוי של הצנרת, כך שחברת האינסטלציה, מוודא כ לא יהיו חלקיקים או פסולת מיותרת בצנרת הביוב. חברות אינסטלציה, המחזיקות במשאית מסוג ביובית בתל אביב, מצוידות בעוד מכשור עדכני ומשוכלל, כגון מצלמות שחודרות למערכת הביוב, בכדי לקבל תמונת מצב של המערכת ולשלול סדק בצינור, שורשי ביוב שחדרו למערכת ועוד. ניתן למצוא גם כל מיני מכשירים כגון מסור חשמלית שחותכת את שורשי הביוב במידה וזו הסיבה לסתימה. מיותר לציין, כי התשתיות של מעכת הביוב בארץ הן במצב רע ולכן הרבה חברות אינסטלציה מתרוצצות ממקום למקום, בכדי לסייע משפחות ולמפלים לחזור לתפקוד תקין.

   

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.