חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית ברעננה

ביובית ברעננה

רעננה, הינה עיר שמורכבת משכונות שונות, חלק מהשכונות מורכב מבתים פרטיים, חלק מבנייני מגורים ודירות גן. ישנן תשתיות בעיר, שהן ישנות ושם, קיימת בעיה חוזרת של סתימות בביוב. אינסטלטור פשוט שאין לו מכשור משוכלל, אינו יכול לטפל בבעיה, כי אם רק ביובית ברעננה, אשר שואבת בעוצמה את תוכן הביוב. קיימים אף בורות ביוב ישנם, אשר זקוקים לשירות תקופתי בעיר וכן, בעלי עסק רבים בתחום המזון והתעשייה בכלל שזקוקים לשאיבה של בורות שומן, על מנת שהעסק שלהם יעבוד באופן תקין. כדאי, כ בעלי עסק אלה, יסתייעו בחברה קבועה שיש לה ביובית והיא עוסקת שנים בתחום.

הבעיות הנפוצות שבגללן ישנן סתימות בביוב

 

כפי שהזכרתי קודם לכן, בעיות במערכת הביוב קיימות גם בגלל התיישנות המערכת, בגלל חוסר תחזוקה נכונה, כגון זריקה של חפצים או מוצרים שאינם צריכים להיזרק באסלה וכן, בגלל שורשים החודרים למערכת הביוב, סודקים וסותמים אותה. לכל חברת אינסטלציה, יש מסור חשמלי מיוחד א מכשור, אשר חודר למערכת הביוב, אך לא לפני שהוחדרה בו מצלמה, אשר מאתרת בדיוק, את מיקומם של שורשי העץ, המפריעים לפעילותה התקינה של מערכת הביוב. מי שאינו מקפיד, לעבוד עם חברה אמינה בתחום האינסטלציה, עשוי לעבור לא מעט מקרים, בהם יתברר לו, כי הבחירה לא הייתה נכונה. על מנת למנוע עגמת נפש, בחירה נכונה אחת ולתמיד של חברת אינסטלציה, תקל על אנשים אלה ותגרום להם שיהיו שקטים לתקופה ארוכה, כאשר מערכת הביוב תקינה ומתוחזקת כראוי.

בדיקה תקופתית שגרתית של מערכת הביוב

בדיקה שגרתית של מערכת הביוב אחת לשנה, של בכלי בתים פרטיים או וועדי בתים של בנייני מגורים, תסייע רבות למניעה של תקלות חמורות יותר, אשר תגרומנה לתקלות במערכת הביוב. לא כולם יודעים לתחזק ולהשתמש נכון במערכת הביוב וזו אחת הסיבות הנפוצות לקלקול חוזר של המערכת. יש רבים מהתושבים בעיר רעננה, החושבים כ מערכת הביוב, הינה מסיבית ואינם דואגים לתחזוקתה, אנשים אלה יזדקקו בכל תקופה קצרה להזעיק ביובית ברעננה, מה שיגרום להם להוצאות גבוהות ומיותרות

 

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.