חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית ברמת השרון

ביובית ברמת השרון

אזור רמת  השרון, הינו אזור שקרוב לתל אביב, יש בו הרבה מקומת בילוי ומרכזי קניות. רמת השרון, הינה עיר פסטורלית וקהילה ענפה. כמו כל האנשים הגרים בבנייני מגורים ובתים פרטיים, תמיד תהיה באיזו שהיא תקופה, בעיה במערכת הביוב. ברגע שמרגישים כי ישנה הצפה , שהמים במערכת אינם זורמים או ישו ריח של צחנה, יש לקרוא לחברת אינסטלציה, שיש לה ביובית ברמת השרון. הקרבה הינו גורם חשוב ויש למצוא רק חברה שמעניקה שירות באזור מגוריכם. השירות העיקרי שמעניקה הביובית, הינו שאיבת השפכים, אשר עלו על גדותיהם. שפכים אלה, נחשבים לחומר מסוכן ולכן, חברת אינסטלציה מורשית חייבת כי יהיה לה אישור מהמשרד לאיכות הסביבה, על מנת שתוכל לרוקן את תוכן השפכים באתרים מורשים בלבד.

אז מהי ביובית וכיצד היא מצילה אותנו מסתימת בביוב?

 

ביובית, הינה משאית שנושאת עליה שני מכלים, האחד, מיועד לשאיבת התוכן בעוצמה גבוהה מאוד. התוכן מגיע למכל ונזרק באתר מיוחד לטיפול בשפכים. מכל השני, מיועד לשטיפה של מערכת הביוב באמצעות צינור שיש בו לחת מים חזק וכך, המערכת נשטפת על מנת שמערכת הביוב, תוכל לעבוד כתקנה. הביובית תפקידה גם לשאוב מי גשמים שהגיעו למקומות הנמוכים וכן לשאיבת בורות ספיגה על בסיס קבוע, ממפעלים, מוסכים, מסעדות, בתי מלון, בתי חולים ועוד.  חברות אינסטלציה רבות משתמשות בביובית, אל חברות אלה, במקרה ומערכת הביוב התיישנה וקיימת מעל ל-20 שנה, קבלו הביוב, יכול להחליף את כל המערכת למערכת ביוב חדשה יותר, בכדי למנוע בעיות.

שירות מהיר ויעיל עם ביובית

היתרון הנוסף ל שימוש עם ביובית ברמת השרון, או בכל עיר אחרת, הוא שתוך זמן קצר, הבעיה תיפתר, היות וצוות מיומן של חברת האינסטלציה , יגיע  ותוך פחות משעה, הביוב שלכם יהיה תקין, אם מדובר רק בסתימה.  כשאר מדובר על סתימה המגיעה כתוצאה מצמיחת שורשי ביוב, התיקון יארך קצת יותר זמן, כי יש לחתוך את שורשי הביוב, באמצעות מסור מיוחד ולמרוח חומר מיוחד שיגרום לאי צמיחת השורשים בקרבת הביוב.  יש להישמע להוראות חברת האינסטלציה, כשאר תקבלו עצות יעילות וטיפים לשמירה ותחזוקה נכונה של מערכת הביוב.

 

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.