חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית ברמת גן

ביובית ברמת גן

 

אם נתקלתם בתקלה קשה במערכת הביוב, כגון: סתימה בצנרת, באזור רמת גן ולא ניתן לפתור אותה באמצעות שירותי אינסטלציה פשוטים, זה הזמן למצוא ביובית ברמת גן. בעזרת הביובית ניתן לפתוח סתימות קשות בצנרת, כלומר שטיפה בלחץ מים גבוה העוברת בקווי הביוב, משקיע עודפים מהתחתית והדפנות של צנרת הביוב. חשוב להדגיש, על מנת לבצע פתיחת סתימה קשה בצנרת הביוב, חשוב להיעזר באינסטלטור בעל ניסיון רב שנים בתחום, כי ידוע שבבוצע שאיבה בלבד ללא שטיפה בלחץ מים גבוה, עלולה הצנרת להיסתם שנית תוך זמן קצר, לכן בעל מקצוע המומחה בתחומו, חייב להסביר ולהבהיר את כל הנקודות החשובות על מנת לבצע את תפקידו בצורה הטובה ביותר.

 

ביובית דחופה

 

קיימים מקרים בהם נידרש טיפול מידי בצנרת, בין אם מדובר בפיצוץ גדול ונזילה קשה במרתף או מקלט הבית, או בין אם מדובר בסתימת ביוב חריפה ברחבי העיר, על מנת לקבל עזרה בשעות החירום הקשות, הוקמו ברחבי הארץ חברות שונות אשר מעניקות שירותי אינסטלציה בערת אינסטלטור תורן ומשאית הנקראת: "ביובית". ניתן להזמין שירותי אינסטלציה מסוג זה 24 שעות ביממה, גם אם מדובר ביום חול, לילה, שבת או חג. תפקידה של הביובית בין היתר היא לא רק למנוע הצפות וסתימות חוזרות במערכת הביוב, אלא גם לטפל בבורות שומניות שונות על ידי שאיבה של בורות שומן, פינוי שפכים, שאיבת בורות רקב ועוד...

 

עשה זאת בעצמך...

 

לפעמים לא קל למצוא ביובית ברמת גן, במיוחד כאשר מדובר בשישי או שבת בלילה. לפני קריאת שווא במוקדי אינסטלציה השונים, נסו להבין מה מהות הבעיה כי ככל תוכלו לזהות אותה בבירור,כך גם ניתן יהיה להסביר אותה לאותו  בעל המקצוע, האינסטלאטור אשר עומד בקו השני ומנסה להבין: האם מדובר במקרה שניתן לפתור במיידית או מקרה חרום שרק הביובית תפתור את הבעיה? תנסו לא להיכנס למצבי הפאניקה ולחשוב בראש פתוח. במקרה של הצפות ונזילות קשות, דבר ראשון אליכם לסגור את כל הברזים ואת כל המכשירים האלקטרונים אשר צורכים מים, כגון: מכונת כביסה, מדיח כלים ועוד..

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  ענן תגיות

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.