חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית בנתניה

ביובית בנתניה

העיר השביעית באוכלוסייתה בישראל, הינה נתניה שידועה כעיר תיירותית השוכנת לחוף הים התיכון. בעיר יש הרבה מקומות בילוי, בתי מלון בכל הגדלים והיא נקראת "בירת השרון". בעבר היא נקראה עיר היהלומים, בשל התעשייה הגדולה של היהלומים שהייתה בארץ עד למשבר שפקד את הענף. בעיר ישנה אוכלוסייה, המונה 200,000 איש. בגלל שהעיר קיימת המון שנים, יש בניינים ישנים וחדשים בעיר, כך שקיימות בעיות שונות במערכת הביוב וכן, בקרב עסקים רבים המשתמשים באורח קבוע בשירותיה של חברת אינסטלציה. יש צורך בהרבה עסקים בעיר, להזמין ביובית בנתניה, על מנת שזו תבצע שאיבת תוכן ביוב, תחזוקה שוטפת וכן, שטיפת קווי ביוב לשמירה על מערכת ביוב תקינה.

אזורי תעשייה והצורך שלהם בביובית בנתניה

 

ישנם שני אזורי תעשייה בנתניה, האחד ישן והשני  באזור החדש של נתניה. באזורי התעשייה בנתניה, ישנם מפעלים, מוסכים שונים שכולם עושים שימוש בשמנים קשים. שמנים אלה, עוברים לבורות ספיגה שיש לרוקן אחת לחודש או חודשיים.  יש למצוא ביובית קבועה באזור, אשר תוכל לרוקן את התוכן ולהשליך את הפסולת מהביוב באתרים מורשים. כל החברות, אשר יש להן ביובית, יש להן אף אישור מהמשרד לאיכות הסביבה לעסוק במקצוע זה והחברות העוסקות בתחום האינסטלציה שיש להן ביוביות, חייבות להישמע להוראות המשרד לאיכות הסביבה ולרוקן את הפסולת באתרים מורשים בלבד., על פי הרשימה שבעלי הביוביות יקבלו.

אל תמהרו לקרוא לביובית אם אינכם בטוחים

כאשר מדובר בבתים או דירות בבנייני מגורים בנתניה, חשוב לא למהר להזעיק ביובית בנתניה, עד שבודקים כי מדובר בסתימה מורכבת, אשר יכולה לנבוע מחפצים שסותמים את צנרת הביוב, או למשל אם ישנם שורשים, אשר חדרו לצנרת הביוב והם סותמים אותה. יש אנשים שמשתמשים קבוע באותה חבר אינסטלציה היות והיא אמינה ומשרתת את לקוחותיה על הצד הטוב ביותר. חברות שאתם נמצאים עימן בקשר קבוע, יסייעו לכן בתחזוקה התקינה של מערכת הביוב. ברגע שהבחנתם בסתימה, אסור להזניח אותה, היות והיא תתפתח לסתימה מורכבת יותר שתעלה לכם הבה יותר כסף ולכן, כדאי כי תסתייעו בחברת אינסטלציה שיש לה את כל המכשור הנחוץ לפתירת כל בעיות האינסטלציה, הכוללים גם ביובית.

 

 

 

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.