חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית בכפר סבא

ביובית בכפר סבא

כפר סבא, הינה עיר גדולה באזור המרכז. יש בה 30,543 בתי אב וכן, מרכז מנהל, מסחר, חינוך ושירותי רפואה. העיר הוקמה בשנת 1962 והיא נחשבת לעיר מרכזית ואחת הערים הבולטות באזור השרון. בגלל הצפיפות, ניתן למצוא, כי רבים נעזרים עם שירותי ביובית בכפר סבא, בגלל שחימוש יום יומי של מערכות ביוב, אשר חלקן חדשות וחלקן ישנות מאוד, מה שמצריך טיפול שוטף יותר .  בעיר כפר סבא קיימים שני אזורי תעשייה מפותחים מאוד, אשר יש לבצע בהרבה עסקים באזורים אלה, שאיבה קבועה של בורות שומן, כגון מוסכים, מפעלים ועוד. חשוב מאוד, לפנות לחברות אמינות בתחום האינסטלציה מהאזור עצמו, כך שיהיה קל להגיע במהירות וכן הוצאות התיקון או התחזוקה תהיינה סבירות, כשאר אין צורך בנסיעה ארוכה מה שמצריך כמובן הוצאות דלק גבוהות יותר וזמן מיותר.

חברות אינסטלציה גדולות שמבצעות הכל

 

רבים הם האנשים המעוניינים כי כל סוגי השירות בתחום האינסטלציה, יינתנו באמצעות חברה אחת שיש לה את כל הציוד, צוות מיומן וכלי עבודה משוכללים, הכוללים גם ביובית לפתיחת סתימות במערכת הביוב. כל חברות האינסטלציה המחזיקות בביובית, עובדים תחת אישרו ורישיון של  המשרד לאיכות הסביבה, כך שהן מרוקנות את תוכן הביוב שנשאב מבתים ומפעלים, רק באתרים מורשים. לכל  חברה, יש את רשימת האתרים באזורים השונים, כך שהיא יודעת היכן לרוקן את תוכן הביוב בכל אזור בו  היא מבצעת שירות. הביובית מבצעת את הפעולות הבאות:

 • פתיחת סתימות באופן יסודי ובמינימום זמן
 • שטיפה של צנרת הביוב
 • בדיקה מקדימה של איתור הבעיה באמצעות מצלמות מיוחדות
 • חיתוך שורשים שחדרו לביוב
 • שאיבה של מים כתוצאה מהצפה

לבצע את המחקר הנכון לבחירת חברת אינסטלציה שיש לה  ביובית

כמו בכל בעלי המקצוע שאנו בוחרים, גם אם אתה גר בכפר סבא, כדאי כי תהיה לך כתובת אמינה של ביובית בכפר סבא, על כל צרה שלא תהיה. אין אדם או עסקים מסוימים שאים זקוקים לשירותים של פתיחת הסתימות. כמו כל מערכת חיונית לניהול אורח חיים תקין, מערכת הביוב , הינה אחת מן המערכות החיוניות ביותר. יש לתחזקה ולוודא כי יש לנו חברה אמינה, הזמינה בכל שעות היממה על כל צרה או קלקול במערכת חיונית זו.  

 

 

 

   

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.