חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית בגבעת שמואל

ביובית בגבעת שמואל

עם התקדמות הטכנולוגיה, תנאי המחייה משתפרים גם הם וכתוצאה מכך יש ירידה בתחלואה וגם בתמותה. אם בעבר ביוב היה זורם ברחובות, כיום יש צנרת מודרנית שמונעת יציאה של מי ביוב לקרקע. אולם, לעתים יש תקלות כמו סתימות, פיצוצי צנרת והצפות שגורמות למי שופכין להתפשט בסביבת המחייה ולזהם אותה. כדי למנוע מצב זה ומצבים דומים, כל מה שצריך הוא ביובית בגבעת שמואל שתפתור את הבעיה

מה עושה הביובית?

ראשית נבהיר מהי ביובית בגבעת שמואל. ביובית היא משאית שמחוברת אליה מכלית שנועדה לאגור נוזלים שונים. לעתים, מתרחש פיצוץ או סתימה בצינורות מרכזיים בעיר או אפילו בבתים פרטיים וחשוב לשאוב את מי השופכין כדי שלא יגרמו לזיהומים ובעיות תברואה. לביובית בגבעת שמואל יש צינור שאיבה מיוחד שמכניסים לתוך המקום שבו יש נוזלים והצינור מעביר את המים לתוך המכלית ובכך מנקה את המקום מנוזלים. צינור נוסף שיש לביובית בגבעת שמואל נקרא צינור הסנקה והתפקיד העיקרי שלו הוא לפתוח סתימות על ידי שימוש בלחץ מים. כאשר מכניסים את צינור ההסנקה לצינור גדול שיש בו סתימה, בין שמדובר בצינור עירוני ובין שמדובר בצינור של בית פרטי, עוברים דרכו מים בלחץ גבוה שמפנים את הסתימה ומנקים את דפנות הצינור. פתיחה של סתימה יכולה להתבצע גם על ידי צינור השאיבה שהן ניתן לשאוב את מקור הסתימה בצינור ולפנות אותו.

ביובית בגבעת שמואל תטפל בכל בעיה, קטנה או גדולה, שיש בצנרת. נשחרר סתימות שנגרמות משורשים, שקיעת בטון או כל גורם אחר כדי שתוכלו לחיות בסביבה נקייה ונטולת מטרדים וסכנות תברואה.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.