חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביובית בגבעתיים

ביובית בגבעתיים

 

ישנם אנשים, שלא מודעים מה הוא תפקידה של ביובית, ביובית הינה משאית ביוב אשר מספקת שירותי אינסטלציה שונים, כגון:פתיחת סתימות וניקוי יסודי של מערכת הביוב. כאשר אנו נתקלים בביות  של צנרת הביתית של בנין מגורים שלם, הרופא העיקרי שלנו הוא אינסטלטור, אך כאשר קיימת בעיה של הצפת ביוב רצינית או כאשר מדובר בצורך של שאיבת כמות נוזלים גדולה או שאיבת בורות שומן למיניהם, קיים צורך לקרוא גם לאמבולנס, כלומר הביובית. על מנת למצוא ביובית בגבעתיים, ניתן להיכנס לאתרי האינטרנט השונים, המעניקים מידע אודות חברות שונות ברחבי הארץ, העוסקות במתן שירותי האינסטלציה, הן אם מדובר בשעות הלילה המאוחרות והן אם מדובר בימי חול או חג.

 

סתימה בשירותי הבית- עשה זאת בעצמך...

 

לא פעם ולא פעמים נתקלתם במצב שבו, נגרמת סתימה בשירותי הבית. ראשית נסו לא לדאוג... על מנת לפתור בעיית סתימה מסוג זה, יש לבדוק כמה פרמטרים חשובים, כגון: האם קיימת פומפה בבית, ואם המים באסלה יורדים? במקרה שהמים אינם יורדים זה הוא סימן שהאסלה שלכם חסומה חלקית או לגמרי לכן תנו למים לפחות 10 דקות מנוחה ואז תשתמשו את הטיפול בעזרת פומפה. בעזרת הפומפה נוצר לחץ המים וכעבור 10- 15 פמפומים, תשתחרר הסתימה. במקרה שמדובר בסתימה קצת יותר קשה, ניתן לנסות לפתוח אותה בעזרת סודה קאוסטית, כלומר מדובר בחומצה מאוד חזקה ויעלה. חומצה זו מפרקת את החומרים הגורמים לסתימה ושמחררת אותה לחלוטין. 

 

שירותי ביובית בגבעתיים

 

גבעתיים היא עיר השייכת למחוז תל אביב וממוקמת במשור החוף הדרומי וגובלת בין היתר, עם רמת גן ותל אביב. לפי נתוני הסטטיסטיקה של הלשכה המרכזית, בשנים האחרונות מתגוררים בתוך גבעתיים כ – 56,849 תושבים. עירית גבעתיים נלחמת מדי יום בפיתוח העיר, בין היתר גם בפיתוח התשתיות, כגון: צנרת הביוב. על מנת לבצע תיקוני שטח בעיר, כגון: פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה, שאיבת בורות שומניות, צילום צנרת הביוב, מזמינה העירית ביובית בגבעתיים. בעזרת משאית זו, ניתן לבצע שירותי אינסטלציה שונים, כמו כן לטפל בבעיות הצפה שונות שלא ניתנות לפתרון של מעשי ידיהם של אנשים בלבד.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.