חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביוביות

ביוביות - העזרה הראשונה שלכם

 

כאשר קיים צורך בשאיבה או הזרמת מים בלחץ גבוה, העזרה הראשונה שלנו מגיעה בצורת ביוביות, כלומר מדובר במשאית העוזרת לנו לטפל בסתימות והצפות של מערכות ביוב וצנרות גדולות וכל בעיות אינסטלציה נוספות. ביובית מקצועית, פותרת באופן משמעותי את הבעיות אשר מתרחשות במערכות גדולות, כגון:ביוב עירוני, מפעלי תעשיה הזקוקים לשירותי אינסטלציה בצורה יום יומית ועוד... למעשה, משאית ביובית היא הפתרון היעיל ביותר לפתיחת סתימות ביוב עבור בניינים או בלוקים אשר מבנה הצנרת בהם הוא טורי. בעזרת משאית זו ניתן לבצע פעולות כגון: שאיבת ביוב והצפות מים, שאיבת בורות ספיגה ובורות רקב, פינוי שורשים בביוב, פתיחת סתימות בלחץ גבוה וכמובן שאיבת בורות שומן.

 

חשוב לדעת...

 

אינסטלטור מקצועי בעל ניסיון רב שנים ומבין את עבודתו יוכל בעזרת שימוש במשאית זו, לחסוך לכם הרבה ריצות ולהסיר דאגה מליבכם, גם אם מדובר על חיסכון כספי. פתרון לבעיות אינסטלציה שונות אשר נעשות בעזרת ביובית, אכן מתבצעות בצורה מקצועית ותקינה ביותר. כמו כן, בתום סיום העבודה ניתן לראות את אזור העבודה נקי, דבר זה גם מונע הגעה של מזיקים שונים וגם שומר על איכות הסביבה בריאה ונקייה אחרינו. הפסולת והשפכים אשר שואבת משאית זו מועברת אל האתרים המורשים בפיקוח של משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה.

 

סוגי ביוביות

 

קיימים סוגים שונים של ביוביות, ההבדלים הבאים לידי ביטוי במגוון רחב של משאיות מסוג זה המבוססות על המפרט הטכני והבסיסי של כל ביובית, כלומר מדובר במוצרים המשלבים באופי הפעילות של הביובית, כגון: הביובית משולבת, יחידות לחץ מים, יחידות למחזור, יחידות לשירותים כימיים, נגררים ויחידות לחומרים מסוכנים. כמו כן, ניתן לזהות הבדלים נוספים כגון: הלחץ של המשאבות שיכול לנוע בין 100 ל 700 אטמו ספירות או הספיקה שיכולה לנוע בין 100 ליטר לדקה ועד 700 ליטר לדקה ועוד... על מנת לבחור את הסוג הנכון של משאיות ביוב לשם פתרון בבעיית האינסטלציה, עליכם לקבל התייעצות מול בעל המקצוע, כלומר האינסטלטור  אשר יבחין בבעיה הקיימת וייתן מענה ופתרון יעיל.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.